WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

واشنگتن، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – M7D Corporation d / b / a WD Lab Grown Diamonds (“WD”) ، یک تولید کننده پیشرو در تولید الماس آزمایشگاهی برای سنگهای قیمتی ، بازارهای علمی و صنعتی ، موارد مهم دیگری را به تیم اجرایی خود اعلام می کند. سو رکنر در اواخر سال 2019 به عنوان مدیر ارشد اجرایی به این سازمان پیوست ، و زمینه ای قوی در حمایت از برند و حمایت از پایداری مارک مصرف کننده را فراهم آورد. با پشتیبانی شرکت سرمایه گذاری خصوصی Huron Capital ، Rechner اکنون در حال ایجاد یک تیم اصلی برای تسریع روند رشد شرکت است.

رکنر گفت: “همانطور که به آینده WD Lab Grown Diamonds نگاه می کنیم ، ما به یک تیم قدرتمند احتیاج داریم که بتواند حول یک چشم انداز مشترک متحد شود.” “من مطمئن هستم كه سازمان رهبري جديد ما را قادر مي سازد تا روي تحولات تحول گرايانه مورد نياز براي اجراي آن چشم انداز بلند مدت تمركز كنيم.”

به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ، بریتنی لوئیس، یک مدیر فصلی ، در اوایل سال 2020 برای هدایت بازاریابی و تجارت به WD پیوست. لوئیس کار خود را صرف ساخت مارک های مخل و ​​مأموریت گرا از طریق مراحل رشد بیش از حد کرده است. پیش از پیوستن به این شرکت ، لوئیس به استارت آپ های مرحله اول و میانی در توسعه نام تجاری ، برنامه ریزی رفتن به بازار ، بازاریابی یکپارچه و تحول دیجیتال توصیه کرد. به طور قابل توجهی ، لوئیس قبلاً به عنوان معاون بازاریابی در DTC و استارت آپ فروش اجتماعی Chloe + Isabel با پشتیبانی VC فعالیت می کرد ، جایی که او مسئول رشد کانال های همه کانال از جمع آوری کمک مالی تا کسب بود.

اخبار مرتبط  Namaste Technologies زمان نتایج مالی Q1 2020 را به روز می کند

لوئیس گفت: “من به عنوان یک بازاریاب مبتنی بر هدف ، نمی توانم بیشتر از این فرصتی که برای اخلال در صنعت الماس داریم هیجان زده باشم.” “ما به همراه اعضای با استعداد و پرشور تیم WD در حال تعیین استاندارد جدیدی برای پایداری و یکپارچگی هستیم و یک مارک تجاری ایجاد می کنیم که مصرف کننده مدرن و متبحر را در مرکز خود قرار دهد.”

کالب وود در نقش مهم مدیر ارشد عملیاتی به تیم اجرایی WD پیوسته است. وود بیش از دو دهه تجربه مدیریت و مدیریت با خود به همراه آورده است. اخیراً ، او خدمات مشاوره استراتژیک را به شرکتهای مختلف Fortune 500 در زمینه تبدیل شرکت ، نوآوری و ادغام و ادغام ارائه داد. وی پیش از این به مدت 18 سال در نیروگاه مصالح ساختمانی Lafarge (LafargeHolcim) نقش رهبری جهانی را بر عهده داشت ، جایی که تیم های تولیدی ، تجاری ، زنجیره تامین و فناوری را از طریق مراحل اصلی رشد هدایت می کرد.

وود گفت: “من عاشق تحولات پرمخاطره هستم.” “فرصت کار در چنین شرکت جذابی ، با داشتن یک تیم باورنکردنی از مردم در یک قسمت اصلی داستان ، نادر است و من افتخار می کنم که در این بخش بازی کنم. در WD ، ما مهارت ها ، دانش و توانایی های سازمان را متمرکز می کنیم روحیه بدهد تا مسیر ما را پیش ببرد و من خوشحالم که نشان می دهم چه کاری می توانیم انجام دهیم. “

اخبار مرتبط  FAB CBD چهارمین جشن را در حالی که به حمایت از دانشجویان ادامه می دهد جشن می گیرد

WD Lab Grown Diamonds ، که به عنوان یک تجارت اساسی طبقه بندی می شود ، فعالیت های خود را در سراسر بیماری همه گیر COVID-19 حفظ کرده و تمرکز خود را بر گسترش ادامه می دهد. اضافه شدن این رهبران اصلی بیانگر چشم انداز مترقی شرکت برای تغییر در صنعت است. تیم رهبری WD همچنان متعهد به گسترش دسترسی مصرف کننده به الماسهای آزمایشگاهی و همچنین تأمین مداوم و بدون وقفه کالای با کیفیت بالا و اخلاقی ایجاد شده برای بازار آزمایشگاهی است.

درباره WD Lab Grown Diamonds
بر اساس ایالت واشنگتن. WD و در سال 2008 تاسیس شد ، WD Lab Grown Diamonds با داشتن الماس های معتبر از موسسه بین المللی گوهرشناسی ، از جمله آزمایشگاه های دیگر ، در بازار الماس رسوب بخار شیمیایی (CVD) رهبر بازار است. این شرکت همچنین از فناوری ها و برنامه های جدیدی برای الماس در محیط های صنعتی استفاده می كند. WD Lab Grown Diamonds دارای مجوز انحصاری نمونه کارهای ثبت اختراع تحت پوشش فناوری رشد الماس CVD تک کریستال است که توسط موسسه کارنگی تأسیس شده است. واشنگتن. WD به طور مشترک توسط WD Management ، اعضای هیئت مدیره آن ، Huron Capital و موسسه Carnegie واشنگتن متعلق است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.wdlabgrowndiamonds.com.

اخبار مرتبط  شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

درباره هورون پایتخت
بر اساس دیترویت، Huron Capital یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر فعالیت است و دارای سابقه طولانی در حال رشد شرکت های بازار متوسط ​​پایین از طریق مدل های اختصاصی ExecFactor® ما و خرید و ساخت است. طی دو دهه گذشته ، هورون کاپیتال شش صندوق سرمایه گذاری را با موفقیت تقریباً تأسیس کرده است 1.8 میلیارد دلار در پایتخت و بیش از 200 معامله را در کل انجام داده است آمریکای شمالی. درآمد شرکتهای اوراق بهادار هورون سرمایه سالانه بیش از کل بوده است 3.0 میلیارد دلار، 15000 کارمند و بیش از 325 تاسیسات را اداره کردند. Huron Capital هر دو سهام کنترل و غیرکنترلی سهام شرکت های کاملاً بنیادی را هدف قرار داده است که شرکت معتقد است می توانند از رویکرد عملیاتی خود برای ایجاد ارزش بهره مند شوند. این معاملات معمولاً به شکل سرمایه های سرمایه ، معاملات جانشینی خانوادگی ، استراتژی های ورود به بازار ، تولیدات شرکت ها و خریدهای مدیریتی شرکت هایی است که درآمد بالایی دارند. 200 میلیون دلار. بخش Huron Capital شامل خدمات بازرگانی ، محصولات و خدمات مصرفی و صنایع ویژه است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: www.huroncapital.com.

مخاطب:
بریتنی لوئیس
افسر ارشد بازاریابی
WD Lab Grown Diamonds
[email protected]

SOURCE WD Lab Grown Diamonds

لینک های مربوطه

wdlabgrowndiamonds.com