Nanobebe پیشرفته ترین بطری کودک سیلیکونی را راه اندازی می کند

چارلستون ، S.C.، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با هیجان والدین جدید در همه جا ، Nanobebe با معرفی بطری کودک سیلیکون Flexy ، محصولات ضروری مراقبت از کودک را گسترش می دهد. این افزودنی جدید همراه با برنده جایزه بطری شیر مادر نام تجاری است تا راه حل کامل تغذیه بطری نوزادان را از طریق کودکی در اوایل دوران کودکی ، چه با شیر مادر و چه با شیر خشک تغذیه کند.

بطری های سیلیکونی به دلیل مزایای زیادی که دارند ، تقاضای زیادی دارند ، اما مجموعه ای که در دسترس والدین جدید است ، دارای درد قابل توجهی است. Nanobebe هر انتقاد از مدعیان فعلی موجود در بازار را مورد مطالعه قرار داد و با دقت تمام ویژگی هایی را حل کرد که هر مسئله را حل می کند. این پیشرفت ها شامل نرمی مانند مادر ، پایه ای پایدار است که برعکس نمی شود و نوک پستان غیرقابل جمع شدن برای والدین کاملاً محکم قابل اعتماد است. سیستم ضد کولیک نابغه آن اولین نمونه در نوع خود با طراحی 360 درجه سه جداره است.

“تعهد تیم ما به سلامت نسل بعدی ما ، طراحی هر محصول Nanobebe را با شناسایی چالش های روزمره فرزندپروری مدرن و یافتن راه حل های واقعی که کار می کند ، پیش می برد. بطری سیلیکونی Flexy جدید ما این کار را انجام می دهد ، و بیا.” – Asaf Kehat و Ayal Lanternari ، بنیانگذاران مشترک

از اولین بطری شیر مادر که مواد مغذی را حفظ می کند تا پیشرفته ترین بطری کودک سیلیکونی موجود در بازار ، Nanobebe گزینه های تخصصی و متمرکز بر سلامتی را برای سفر تغذیه هر کودک فراهم می کند. Nanobebe که اکنون یک فروشگاه واحد برای همه موارد تغذیه کننده است ، در زمینه نوآوری و تحول انقلابی برای والدین مدرن پیشرو است.

در باره نانوببه

نانوبیبه که قبل از هر چیز به سلامت نوزادان اختصاص داده شده است ، با تیمی از متخصصان اطفال ، مشاوران شیردهی و مهندسین پزشکی پزشکی که اولین انتخاب در مراقبت از نوزاد است ، متحد شد. تیم آنها به طور مداوم فناوری جدیدی را در مراقبت از کودک طراحی می کند که از لحظات اتصال ویژه ای که زمان تغذیه بین والدین و بچه های آنها ایجاد می کند پشتیبانی می کند.

این خط تولید شامل اولین بطری های مخصوص نگهداری مواد مغذی کودک ، پیشرفته ترین بطری های سیلیکونی موجود در بازار ، ملزومات سفر چشم نواز ، ذخیره سازی نوآورانه شیر مادر ، 100٪ پستانک سیلیکون و موارد دیگر است. اکوسیستم براق و مدرن یک بازی تغییر دهنده کامل با طراحی هایی است که تغذیه تغذیه ای و مسافرت با بچه های کوچک را نسیم مطلق می کند ، بدون اینکه سبک و راحتی را از بین ببرد.

تماس با رسانه: مری ویلیامز ، [email protected]

تصاویر مرتبط

the-complete-baby-feed-solution.jpg
راه حل کامل تغذیه کودک
با راه اندازی بطری کاملاً جدید فلکسی سیلیکون ، Nanobebe گزینه های مناسب بطری را فراهم می کند ، چه والدین به نوزادان خود شیر مادر یا شیر خشک می دهند.

لینک های مربوطه

به Babylist Baby Registry اضافه کنید

در آمازون خرید کنید

ویدیو مرتبط

http://www.youtube.com/watch؟v=6k0HBrlzlbY

منبع Nanobebe

اخبار مرتبط  CPSC هشدار می دهد مصرف کنندگان هنگام استفاده از ژنراتورهای قابل حمل به عنوان دو طوفان قدرتمند به خلیج مکزیک احتیاط کنند.