Aaron’s، Inc. اعلام کرد سه ماهه سوم درآمد و تماس با درآمد و پخش وب

آتلانتا، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Aaron’s، Inc. (NYSE: AAN) ، پیشرو در ارائه راه حلهای اجاره برای خرید اجاره بین المللی ، در روز پنجشنبه 29 اکتبر 2020 ، ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی میزبان یک کنفرانس کنفرانس و پخش اینترنتی برای بحث در مورد آن است نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 برنامه ریزی شده قبل از افتتاح بازار در آن روز منتشر می شود. رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، جان دبلیو رابینسون سوم، و مدیر مالی موقت ، کلی وال، میزبان تماس خواهد بود.

اخبار مرتبط  84 Lumber برای میزبانی رویداد استخدام در هوستون بزرگ ، به دنبال پر کردن فوریت های مدیریت ، حیاط چوب ، موقعیت های دیگر

چند دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده و درخواست پیوستن به تماس Aaron’s، Inc. از عموم مردم دعوت می شود تا با شماره گیری 1-844-802-2444 1-844 تماس را بشنوند. برای شرکت کنندگان بین المللی این شماره 1-412-317-5137 است. همچنین تماس با مراجعه به وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت به آدرس investor.aarons.com امکان پذیر خواهد بود. پخش اینترنتی برای پخش در همان سایت بایگانی می شود.

اخبار مرتبط  Blaux Portable AC کولر گازی مینی شخصی جدید را راه اندازی کرد: اطلاعیه تاریخ ارسال جدید

درباره آرون ، شرکت
دفتر مرکزی آن در آتلانتا ، آرون ، شرکت (NYSE: AAN) ، ارائه دهنده راه حل های اجاره خرید پیشرو در همه کانال است. Business Aaron از طریق تقریباً 1400 فروشگاه تحت مالکیت شرکت و حق رای دادن در 47 ایالت و کانادا و همچنین بستر تجارت الکترونیکی خود ، Aarons.com ، در فروش و اجاره و مالکیت ویژه خرده فروشی مبلمان ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، لوازم خانگی و لوازم جانبی مشارکت دارد. علاوه بر این ، پروگرسیو لیزینگ ، یک شرکت اجاره به شخصی مجازی ، راه حل های خرید اجاره را از طریق بیش از 20،000 مکان خرده فروشی در 46 ایالت ارائه می دهد. ویو فایننشال انواع محصولات اعتباری نگاه دوم را از طریق بانک های بیمه شده فدرال ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت های Aarons.com ، ProgLeasing.com و Vivecard.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بنیانگذار PetCareRx ، Blake Brossman در خط مقدم کمک به والدین حیوان خانگی با تأثیر قفل کاری مقابله کرد

SOURCE Aaron’s، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.aarons.com