128th نمایشگاه کانتون با نوآوری که منجر به تغییر سبک زندگی در آینده می شود افتتاح می شود

خو بینگسخنگوی نمایشگاه کانتون و معاون مدیر مرکز تجارت خارجی چین، گفت که ، در سناریوی تغییرات عمده در توسعه اقتصادی و کنترل همه گیری ، چه در داخل و چه در سطح بین المللی ، نمایشگاه کانتون نقش خود را به عنوان یک بستر باز برای دسترسی شرکت ها به بازارهای بین المللی و تسهیل ثبات زنجیره صنعتی و عرضه تجارت خارجی.

در https://fbuyer.cantonfair.org.cn/en/account/new-buyer/register ثبت نام کنید
برای فرصت بیشتر!

پلت فرم دیجیتال امسال کانتون فور شامل 60،000 غرفه است که محصولات برتر و سناریوهای زندگی آینده را که توسط ایده ها و فن آوری های نوآورانه فعال شده است ، به نمایش می گذارد. این بستر الکترونیکی همچنین نمایشگاه ها ، ترکیبات تجاری ، اتاق های نمایش مجازی ، پخش زنده ، اخبار و رویدادها ، خدمات ، منطقه تجارت الکترونیکی مرزی را ارائه می دهد تا بازدیدهای 24 ساعته و مذاکره تجاری را امکان پذیر کند.

اخبار مرتبط  تولید کنندگان در بازار تجهیزات تبرید صنعتی ، طراحی های جدید را کاوش می کنند و مبردهای طبیعی را به عنوان محورهای اصلی درآمد تولید می کنند: TMR

این نمایشگاه 120 استریم زنده از بیش از 100 شرکت پیشرو چینی را به نمایش می گذارد و آخرین محصولات با کیفیت را نشان می دهد که نتیجه تعهد مداوم آنها به نوآوری برای ایجاد آینده بهتر برای همه است.

  • در بخش نمایش لوازم خانگی ، لوازم خانگی چند منظوره و لوازم خانگی داخلی از فناوری های پیشرفته ای استفاده کرده اند تا تجربه پخت و پز دوستانه ای را به مصرف کنندگان ارائه دهند. در عین حال ، محصولات برتر برتر ، مانند مبلمان ، سرامیک و فرش ، بهبودهایی در عملکرد ، مواد ، صنایع دستی و سبک نشان می دهند. این محصولات می توانند سبک زندگی راحت تر ، قابل تنظیم و هوشمندتری را برای مصرف کنندگان جهانی ایجاد کنند.
  • توسعه پایدار یکی دیگر از موارد برجسته نمایشگاه امسال کانتون است. شرکت های نمایش پارچه با استفاده از فناوری پیشرفته ، از مواد اولیه بازیافتی سازگار با محیط زیست در محصولات مد جدید خود استفاده کرده و تعهد خود را به حفاظت از محیط زیست نشان می دهند.
اخبار مرتبط  جانسون // بکر ، PLLC پرونده های دیگر دادخواست انفجار Vape علیه LG Chem پس از باتری معیوب استفاده شده برای علل Vaping سوختگی صدمات

کانتون نمایشگاه برای کمک به شرکت ها در یافتن شرکای تجاری و هدف قرار دادن محصولات بدون خروج از خانه ، از بستر دیجیتال خود برای برقراری ارتباط بین تأمین کنندگان و خریداران با خدمات پشتیبانی که شامل طراحی محصول و پشتیبانی بازرسی تجاری ، مالی ، لجستیکی ، بازرسی است ، صدور گواهینامه و گمرک. نمایشگاه کانتون با همکاری شرکای خود در میان چالش های اقتصادی امروز به شرکت های جهانی کمک خواهد کرد که در نوک انگشتان خود تجارت کنند.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست فراوانی را منتشر می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1313948/1.jpg

SOURCE نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

SOURCE نمایشگاه کانتون