iAnthus نتایج مالی سه ماهه دوم مالی 2020 را گزارش می دهد

نیویورک و تورنتو، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings، Inc. (“iAnthus” یا “شرکت”) (CSE: IAN) (OTCQX: ITHUF) ، که مالکان ، اداره و شرکای اعمال شاهدانه تنظیم شده در سراسر کشور است ایالات متحده، نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم گزارش داد 30 ژوئن 2020. صورتهای مالی شرکت برای سه ماهه دوم به پایان رسید 30 ژوئن 2020 و بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت مربوطه را می توان در مشخصات SEDAR شرکت در www.sedar.com و در وب سایت شرکت مشاهده کرد. مبالغ به دلار آمریکا است ، مگر اینکه خلاف آن گفته شود.

سه ماهه دوم به روزرسانی های مالی 2020

  • ضرر خالص 20.9 میلیون دلار، یا از دست دادن 0.12 دلار در هر سهم
  • درآمد گزارش شده از 34.6 میلیون دلار، 14 درصد بیشتر از سه ماهه قبل است
  • حاشیه ناخالص این سه ماهه 54.8٪ بود ، در حالیکه در سه ماهه قبل 49.2٪ بود
  • به دلیل محدودیت های نقدینگی که توسط این شرکت تجربه شده است ، شرکت با توجه به 13 درصد بدهی های قابل تبدیل با سابقه امن (“یادداشت های ایمن”) و 8٪ بدهی های غیر قابل تبدیل قابل تبدیل (“بدهی های بدون وثیقه”) پرداخت سود قابل اجرا پرداخت نمی کند. 31 مارس 2020 یا 30 ژوئن 2020. همانطور که قبلا اعلام شد ، عدم پرداخت سود در مارس 2020 با توجه به این م componentsلفه های بدهی بلند مدت شرکت ، متشکل از مبالغ اصلی به ارزش اسمی 97.5 میلیون دلار و 60.0 میلیون دلار و مبلغ سود تعلق گرفته در 30 ژوئن 2020 از 7.1 میلیون دلار و 2.4 میلیون دلار به ترتیب در اسکناس های امن و بدهی های بدون وثیقه. علاوه بر این ، در نتیجه پیش فرض ، این شرکت هزینه های اضافی و سود دیگری را به خود اختصاص داده است 12.9 میلیون دلار بیش از مبالغ فوق الذکر که جزئیات بیشتری در صورتهای مالی شرکت آورده شده است.

جدول 1: نتایج مالی Q2 2020

در هزار دلار آمریکا ، به جز سهم و سود
مبالغ سهم (حسابرسی نشده)


Q2 2020


Q1 2020


Q2 2019

درآمد گزارش شده

$

34،646

$

30،426

$

19،200

سود ناخالص ، به استثنای اقلام ارزش منصفانه


18994


14979


9،197

حاشیه ناخالص ، به استثنای اقلام ارزش منصفانه


54.8٪


49.2٪


47.9٪

ضرر خالص


(20،927)


(257،353)


(9،290)

ضرر خالص هر سهم


(0.12)


(1.50)


(0.06)
معامله سرمایه ای

اخبار مرتبط  Dole مهار خورشید برای نزدیک شدن به وعده های خنثی کربن خود

بر 5 اکتبر 2020، این شرکت تایید نهایی را از دیوان عالی کشور دریافت کرد بریتیش کلمبیا (“دادگاه”) برای طرح شرکت که توسط حامیان امنیت تأیید شده است 14 سپتامبر 2020 (“طرح ترتیب”) برای اجرای معامله کمکهای قبلی اعلام شده شرکت (“معامله سرمایه مجدد”).

در ادامه انتشار اخبار شرکت مورخ 6 اکتبر 2020 (نسخه ای از آن در نمایه SEDAR این شرکت به آدرس www.sedar.com موجود است) ، iAnthus با اصلاح و تنظیم مجدد طرح ترتیب (“طرح اصلاح شده”) ، دستورالعمل پیشنهادی دستورالعمل را حذف کرده و محدوده محدودتری برای آزادی ارائه می کند. ادعاها دادگاه دلایل قضاوت خود را در تاریخ 5 اکتبر 2020 و طرح اصلاح شده را تصویب کرد. نسخه ای از رای دادگاه بصورت آنلاین در دسترس است: https://www.bccourts.ca/jdb-txt/sc/20/14/2020BCSC1484.htm.

تأیید دارنده امنیت و تأیید دادگاه دو شرط اصلی پیشین بسته شدن معامله کمکهای اولیه بود که هر دو شرط برآورده شده است. بسته شدن معامله سرمایه گذاری منوط به سایر شرایط بسته شدن عرف دیگری است که در توافق نامه پشتیبانی بازسازی و توافق نامه تنظیم شده قبلاً مشخص شده است ، نسخه هایی از آن در نمایه SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com در دسترس است (و در سایت ثبت شده است 20 ژوئیه 2020 و 17 آگوست 2020، به ترتیب). یک نسخه از برنامه بازنگری شده نیز از مشخصات SEDAR شرکت ثبت شده است 7 اکتبر 2020.

برخی از معاملات در نظر گرفته شده توسط معامله کمکهای مجدد ممکن است موجب یک بررسی و تأیید تنظیم کننده های سطح دولتی در ایالات خاص ایالات متحده شود که صلاحیت آنها در مورد اعمال حشیش مجاز است از اشخاصی که به طور کامل یا جزئی تحت مالکیت آن هستند یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط iAnthus کنترل می شوند. در صورت لزوم ، iAnthus یا شروع به کار کرده و یا قصد دارد بلافاصله روند بررسی و تأیید را آغاز کند.

اخبار مرتبط  Burger King ، Tim Hortons و Popeyes تجربه Drive-Thru را در 10 هزار رستوران آمریکای شمالی تا اواسط سال 2022 مدرن می کنند

درباره iAnthus

iAnthus در سراسر کشور از امکانات ، کشت و فرآوری و توزیع شاهدانه مجاز برخوردار است ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iAnthus.com مراجعه کنید.

عامل خطر COVID-19

شرکت ممکن است تحت تأثیر وقفه های تجاری ناشی از همه گیری ها و موارد اضطراری بهداشت عمومی ، از جمله موارد مرتبط با COVID-19 قرار گیرد. شیوع بیماری های عفونی ، بیماری همه گیر ، یا تهدیدهای مشابه بهداشت عمومی ، مانند شیوع اخیر COVID-19 ، یا ترس از هر یک از موارد ذکر شده می تواند بر شرکت تأثیر منفی بگذارد و باعث ایجاد عامل ، تولید ، زنجیره تأمین و پروژه شود. تأخیرها و اختلالات توسعه ، کمبود نیروی کار ، مسافرت و اختلال و تعطیلی حمل و نقل (از جمله در نتیجه اقدامات نظارتی و پیشگیری دولت). مشخص نیست که اگر چنین بیماری همه گیر برای مدت زمان طولانی ادامه یابد ، از جمله در نتیجه چشم پوشی از الزامات نظارتی یا اجرای مقررات اضطراری که شرکت تحت آن است ، ممکن است تحت تأثیر شرکت قرار گیرد و چگونه این شرکت تحت تأثیر قرار گیرد. اگرچه شرکت ضروری قلمداد شده و یا اجازه داده شده است كه فعالیت خود را در ایالتهایی كه در آن كانداز ، فرآوری ، تولید و فروش حشیش انجام می دهد در زمان معلق بودن بیماری همه گیر COVID-19 ادامه دهد ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد كه شركت عملیات همچنان ضروری تلقی می شوند و یا مجاز به فعالیت خواهند بود. ممکن است شرکت خارج از کنترل خود در هزینه ها یا تأخیرهای مربوط به چنین رویدادهایی متحمل شود ، که این می تواند تأثیر نامطلوبی بر تجارت ، نتایج عملیاتی ، وضعیت مالی و قیمت معاملات سهام مشترک شرکت داشته باشد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قفس امنیتی را برای واحدهای تهویه مطبوع در پنجره ایجاد می کند (NJD-2001)

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی قرار دارد ، از جمله در مورد COVID-19 و عوامل خاصی که در اینجا و هرجای دیگر در پرونده های ادواری iAnthus با تنظیم کنندگان اوراق بهادار کانادا افشا می شود. کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن ، بالقوه ، باور ، باید ، چشم انداز ما” و عبارات مشابه ، هنگامی که در این نسخه خبری استفاده می شود ، عبارات آینده نگر است

اظهارات رو به جلو ممکن است بدون محدودیت ، بیانات مربوط به عملکرد مالی شرکت ، توسعه تجارت و نتایج عملیات و زمان و نتیجه بسته شدن معامله سرمایه مجدد باشد.

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. iAnthus از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح چنین اطلاعاتی صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، و iAnthus هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده. به موجب اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ، اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروش نشود ایالات متحده یا برای افراد ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

منبع iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthuscapital.com/