برنامه های پرداخت Dominion Energy اوهایو ، برنامه های کمک به انرژی می تواند به مشتریان در زمستان ایمن و گرم ماندن کمک کند

CLEVELAND، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به فصل گرم شدن زمستان ، Dominion Energy Ohio به مشتریانی که با مشکلات مالی روبرو هستند گزینه های پرداخت انعطاف پذیرتری برای مانده موجودی و افزایش حمایت مالی از EnergyShare ، برنامه ما برای حمایت از خانواده ها و افراد نیازمند ، ارائه می دهد. این شرکت همچنان متعهد به تأمین انرژی ایمن ، اقتصادی و قابل اطمینان است ، حتی با وجود شیوع ویروس کرونا در جوامع سراسر کشور.

در طول دوره پیش رو ، این شرکت مشتریان را به شدت ترغیب می کند تا از منابع موجود ، از جمله برنامه های پرداخت انعطاف پذیرتر ، استفاده کنند. مشتریان می توانند با تماس با 1-800-362-7557 1-8 بیشتر بیاموزند. همچنین اطلاعات در دسترس هستند 24/7 بصورت آنلاین در DominionEnergy.com ، جستجو گزینه های صورتحساب و کمک.

1 سفارش اتصال مجدد زمستانی کمیسیون خدمات عمومی اوهایو: این شرکت همچنین به مشتریان کمیسیون خدمات عمومی را یادآوری می کند اوهایو دستورالعمل سالانه اتصال مجدد زمستان که به اجرا درآمد 5 اکتبر، زودتر از حد معمول تمام مشتریان مسکونی ، صرف نظر از درآمد ، ممکن است یک بار در طول فصل گرما ، بین آن ، از قطع برق جلوگیری کنند و یا خدمات بنزین را بازیابی نکنند 5 اکتبر و از طریق 15 آوریل 2021 با پرداخت هزینه کمتر:

 • کل مانده بدهی قبض بنزین شما.
 • اگر در یک برنامه پرداخت ویژه قرار دارید ، پرداخت های سررسید گذشته را انجام دهید.
 • یا 175 دلار.

اگر سرویس قطع شده باشد ، هزینه اتصال مجدد از 33 دلار، به علاوه مالیات های قابل اعمال ، به حساب صورتحساب می رود. در صورت استفاده از دستور اتصال مجدد زمستانی ، مشتریان برای پرداخت هرگونه مانده مانده بدهی های گذشته ، به طور خودکار در برنامه پرداخت یک نهم ثبت نام می شوند. مشتریان می توانند با تماس با Dominion Energy Ohio ، طرحی متفاوت را انتخاب کنند.

2 برنامه های پرداخت انرژی Dominion: اگر مشتریان در پرداخت قبض خود مشکلی دارند ، این شرکت هم برنامه های اضافی پرداخت کوتاه مدت و هم برنامه های پرداخت بلند مدت را برای کمک به مشتریان مسکونی و تجاری ارائه می دهد تا بتوانند مانده های خود را مدیریت کرده و به مرور زمان جبران کنند. مشتریان ممکن است یکی از چندین Dominion Energy یا ایالت اوهایو برنامه ها. پیشنهادات سلطه شامل:

 • صورتحساب بودجه به مشتریان اجازه می دهد هر ماه مبلغ بودجه ثابت خود را بر اساس میزان مصرف سالانه گاز پرداخت کنند. Dominion Energy Ohio به طور دوره ای مبلغ بودجه را بررسی می کند و در صورت لزوم آن را تنظیم می کند تا در پایان سال بودجه مشتری مانده یا اعتبار بالایی نداشته باشد. مشتریان باید برای کسب اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس بگیرند.
 • بودجه به علاوه: این شرکت انعطاف پذیری بیشتری برای مشتریانی که در برنامه پرداخت Budget Plus ما ثبت نام می کنند ، ارائه می دهد. در بخش بودجه پلاس ، ما اکنون به مشتریان اجازه می دهیم تا میزان بودجه خود را به اضافه مبلغی در برابر مانده بدهی بیش از 12 ماه پرداخت کنند. پیش از این ، این مدت به 9 ماه محدود بود. لطفاً با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه های اضافی پرداخت در دسترس باشید.
 • طرح فعلی به علاوه: مشتریانی که مانده موجودی دارند می توانند صورتحساب ماهانه فعلی خود را به اضافه یک قسط از کل مانده حساب در زمان ثبت نام در طرح پرداخت کنند که موجودی را در چند ماه پخش می کند.
 • برنامه یک نهم به مشتریان امکان می دهد هر ماه یک نهم از مانده حساب کل خود را به اضافه مبلغ بودجه محاسبه شده پرداخت کنند.
 • تحت یک سوم برنامه گرمایش زمستانی ، مشتریان هر ماه یک سوم مانده حساب کل خود را برای قبض هایی که شامل گاز مصرفی از آن است پرداخت می کنند 1 نوامبر 2020، از طریق 15 آوریل 2021.
 • تمدید کوتاه مدت حداکثر پنج روز اضافی برای پرداخت قبل از تاریخ صورتحساب بعدی اعطا می کند.
اخبار مرتبط  پاک کننده چند سطحی اصلی Pine-Sol® تأییدیه ادعاهای کشتار ویروس SARS-Cov-2 را دریافت می کند

3 اشتراک انرژی: Dominion Energy از طریق EnergyShare ، برنامه ما برای کسانی که با مشکلات مالی روبرو هستند و همه اشکال دیگر کمک های انرژی را خسته کرده اند ، کمک مستقیم می کند. ارتش نجات این برنامه را اداره می کند. EnergyShare با مشارکت شرکت تأمین می شود و با کمک های مالی مشتریان و کارمندان تأمین می شود. این شرکت برای تأمین نیازهای مداوم مشتری در طی همه گیر شدن بیماری و برای فصل زمستان پیش رو افزود 750،000 دلار به برنامه ، در بالای معمول خود 230،000 دلار کمک سالانه و کمک مالی اضافی از 150،000 دلار امسال ساخته شده

مشتریانی که شرایط شرکت در آنها را ندارند اوهایو درصد برنامه پرداخت درآمد به علاوه برنامه (PIPP Plus) ممکن است برای کمک EnergyShare بین درخواست شود 1 اکتبر، 2020 ، و 31 مه 2021، یا تا پایان اعتبارات ، حداکثر پرداخت را دریافت کنید 800 دلار. برای احراز صلاحیت ، درآمد ناخالص سالیانه مشتری باید در 300 یا کمتر از دستورالعمل های فقر فدرال برای واجد شرایط بودن باشد یا سرپرست خانواده بیکار باشد ، یا متقاضی مشکلات مالی را تجربه کند.

مشتریان واجد شرایط PIPP Plus ممکن است از تاریخ 1 دسامبر سال 2020 و 31 مه، 2021 ، یا تا پایان اعتبارات ، برای پرداخت حداکثر 300 دلار. توجه داشته باشید: مشتریان PIPP Plus باید منتظر بمانند تا برای HEAP درخواست دهند 1 نوامبر، برای اطمینان از اینکه این برنامه به عنوان آخرین گزینه برای جلوگیری از قطع اتصال استفاده می شود.

در اینجا سایر جزئیات مهم EnergyShare وجود دارد:

 • شرکت کنندگان باید مشتری های مسکونی Dominion Energy Ohio باشند.
 • برای واجد شرایط بودن ، درآمد ناخالص خانگی مشتری سالانه باید در 300 یا کمتر از دستورالعمل های فقر فدرال باشد. این سطح درآمد 38280 دلار برای یک نفر 51،720 دلار برای دو نفر 65160 دلار برای سه نفر 78،600 دلار برای چهار؛ 92،040 دلار برای پنج نفر 105،480 دلار برای شش 118،920 دلار برای هفت؛ و 132،360 دلار به مدت هشت اضافه کردن 13،440 دلار برای هر شخص اضافی
 • مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ارتش نجات تماس بگیرند یا اینکه صلاحیت خود را در این مورد مشاهده کنند: https://easternusa.salvationarmy.org/.
اخبار مرتبط  نمایشگاه 127 کانون مجازی امروز افتتاح شد و انگیزه جدیدی را برای تجارت جهانی به ارمغان آورد

4 Dominion Energy همچنین چندین برنامه صرفه جویی در مصرف انرژی بدون هزینه یا کم هزینه برای کمک به مشتریان در کاهش قبض های خود ارائه می دهد:

 • Dominion Energy اوهایو برنامه خانه سازی کمک به هوازدگی برای کمک به مشتریان واجد شرایط درآمد ، مصرف انرژی خود را کاهش می دهد. برای کسب اطلاعات ، با CHN Housing Partners (شبکه مسکن کلیولند سابق) ، با شماره 216-325-1149 تماس بگیرید یا به https://chnhousingpartners.org/housing-and-community-services/home-energy-efficiency-service/ مراجعه کنید.
 • Dominion Energy اوهایو عملکرد خانگی با برنامه ENERGY STAR (HPwES) از طریق CLEAResult برای کمک به مشتریان مسکونی ما در بهبود بهره وری انرژی خانه هایشان طراحی شده است. همه چیز با ارزیابی انرژی خانه شروع می شود ، اکنون در دسترس است 25 دلار، که از طریق 50 درصد تخفیف است 31 اکتبر. چه مشتریان در حال بهبود انرژی کم مصرف در خانه فعلی خود باشند و چه به تازگی خانه جدیدی خریداری کرده اند ، می توانند از ارزیابی انرژی خانه بهره مند شوند. تخفیف تا 1250 دلار برای بهبودهای واجد شرایط در دسترس هستند. مشتریان می توانند برای تعیین زمانبندی ارزیابی با شماره 1-877-287-3416 تماس بگیرند یا برای جزئیات برنامه و اطلاعات واجد شرایط بودن به سایت www.deohpwes.com مراجعه کنند.

5 برنامه های کمک دولت: برنامه های زیر برای مشتریان واجد شرایط درآمد در دسترس است. مشتریان می توانند برای همه برنامه ها با یک برنامه به آدرس www.energyhelp.ohio.gov مراجعه کنند ، که راهنمای درآمد را نیز ارائه می دهد. این برنامه ها همچنین در کتابخانه ها ، برخی از بانک ها و ارائه دهنده کمک انرژی در منزل یا با تماس با آژانس خدمات توسعه اوهایو به شماره 1-800-282-0880 موجود است. مشتریان کم شنوا با دستگاه های ارتباط از راه دور ناشنوایان می توانند با 711 تماس بگیرند.

 • درصد برنامه پرداخت درآمد به علاوه (PIPP Plus): برای واجد شرایط بودن برای این طرح ویژه پرداخت ، تهیه شده توسط کمیسیون خدمات عمومی اوهایو، درآمد ناخالص خانگی مشتری سالانه می تواند تا 150 درصد از دستورالعمل های فقر فدرال باشد.
  تحت PIPP Plus ، مشتریان شرکت کننده می توانند با پرداخت 6 درصد از کل درآمد ناخالص ماهانه خانوار ، خدمات گاز طبیعی خود را حفظ کنند 10 دلار، هر کدام بزرگتر است.
  PIPP Plus مزایای ویژه ای برای مشتریان شرکت کننده دارد. هر بار که مشتریان پرداخت های ماهانه PIPP Plus مورد نیاز خود را به طور کامل تا تاریخ سررسید انجام می دهند ، Dominion Energy Ohio حساب های خود را برای بقیه شارژهای جاری آن ماه ، به اضافه یک بیست و چهارم اعتبار برای مانده حساب قبلی خود اعتبار می دهد. پس از 24 ماه پرداخت به موقع و کامل PIPP Plus ، حساب آنها جاری خواهد شد.
  حداکثر سطح درآمد ناخالص خانوار سالانه PIPP Plus برای سال برنامه 2020-2021 عبارتند از: 19،140 دلار برای یک نفر 25860 دلار برای دو نفر 32580 دلار برای سه نفر 39300 دلار برای چهار؛ 46،020 دلار برای پنج نفر 52740 دلار برای شش 59460 دلار برای هفت؛ و 66180 دلار به مدت هشت اضافه کردن 6،720 دلار برای هر شخص اضافی
 • برنامه کمک به انرژی در منزل (HEAP) یک بار اعتبار قبض گرمایش را در فصل گرم شدن زمستان فراهم می کند. HEAP در دسترس مشتریانی است که درآمد ناخالص خانگی سالانه آنها تا 175 درصد از دستورالعمل های فقر فدرال است.
 • برنامه بحران زمستان (WCP) ، که قبلاً به عنوان برنامه کمک به انرژی اضطراری در منزل (E-HEAP) شناخته می شد ، کمک هزینه ای یک بار برای کمک به جلوگیری از خاموش شدن یا بازگرداندن خدمات یک بار 1 نوامبر 2020، و 31 مارس 2021. E-HEAP و WCP در دسترس مشتریانی است که درآمد ناخالص سالانه آنها تا 175 درصد از دستورالعمل های فقر فدرال است. آژانس های محلی اقدام محلی می توانند برای جلوگیری از قطع ارتباط ، در پرداخت های اضطراری کمک کنند. می توانید منابع موجود را در انجمن خود پیدا کنید – شماره 2-1-1 را شماره گیری کنید یا از http://ouw.org/211-map/ بازدید کنید.
 • برنامه کمک به هوا در منزل (HWAP) یک برنامه بودجه ای فدرال است که به مشتریانی که درآمد آنها بیش از 200 درصد از دستورالعمل های فقر فدرال نیست ، کمک های مالی برای پروژه های فرسودگی در خانه ارائه می دهد. برای احراز صلاحیت ، درآمد ناخالص خانگی مشتری سالانه می تواند باشد 25520 دلار برای یک نفر 34480 دلار برای دو نفر 43،440 دلار برای سه نفر 52،400 دلار برای چهار؛ 61،360 دلار برای پنج نفر 70320 دلار برای شش 79،280 دلار برای هفت؛ و 88240 دلار به مدت هشت اضافه کردن 8960 دلار برای هر شخص اضافی
اخبار مرتبط  شیوع COVID-19 در بازار جهانی پوشاک

درباره Dominion Energy
بیش از 7 میلیون مشتری در 20 ایالت از طریق Dominion Energy (NYSE) به خانه و مشاغل خود انرژی می دهند. د) ، دفتر مرکزی آن در ریچموند ، واشنگتن است. این شرکت متعهد به انرژی پایدار ، قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و ایمن و دستیابی به انتشار خالص دی اکسید کربن و متان از تولید برق و عملیات زیرساخت گاز تا سال 2050 است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به DominionEnergy.com مراجعه کنید بیشتر.

SOURCE Dominion Energy اوهایو

لینک های مربوطه

http://www.dom.com