TAICCA در نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2020 شرکت می کند

موضوعی که امسال توسط TAICCA طراحی شده است “کوچک بزرگ است! و هدف آن تجلیل از تنوع جزیره در طول نمایشگاه کتاب است. در همکاری با THE ARTS + ، TAICCA یک فروم آنلاین با عنوان “داستانهای کوچک ، اقتصاد بزرگ” را برای بحث در مورد داستان پردازی transmedia و تعمیق موضوع با BOOKFEST Digital به منظور توضیح سازگاری ملک ارائه می دهد. متقابل رسانه های فکری. TAICCA نیز این نمایش را ارائه می دهد تایوان Night Online که با اجرای خیره کننده تصویری و صوتی ، محتوای خیره کننده فرهنگی تایوان را به نمایش می گذارد. همچنین یک کاتالوگ آنلاین برای تبلیغ آثار منتشر شده و همکاری با ناشران بین المللی در دسترس خواهد بود.

چینگ فانگ هو ، رئیس TAICCA ، در مورد موضوع امسال گفت: “ادبیات عالی همیشه از یک ایده کوچک متولد می شود ، همانطور که یک نفر می تواند تغییرات بزرگی ایجاد کند. تایوان ممکن است یک جزیره کوچک باشد ، اما ما آنقدر قدرت داریم که بتوانیم جهان را به جلو حرکت دهیم. در این عصر چندرسانه ای با تکنولوژی پیشرفته ، قدرت باستانی انتشارات ادبی همچنان هسته اصلی تمدن است. TAICCA مفتخر است ضمن تأسیس برند فرهنگی تایوان و تأثیرگذاری جهانی ، به صنعت نشر تایوان در ورود به بازارهای بین المللی کمک کند. “

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 11 سریال آقازاده

صنعت نشر تایوان مدتهاست که از نظر کیفیت ، کمیت و تنوع ، چراغ راه چینی زبانان جهان است. TAICCA پس از تحویل گرفتن مسئولیت وزارت فرهنگ در غرفه تایوان در نمایشگاه کتاب فرانکفورت ، نسخه آنلاین غرفه را برای خریداران و متخصصان بین المللی طراحی کرد تا شاهد انتشارات چشمگیر در تایوان.

گردهمایی آنلاین THE ARTS + با عنوان “داستانهای کوچک ، اقتصاد بزرگ: راه رشد داستانهای تایوانی به همه اشکال” توسط مدیر مسئول انتشارات Linking ، Feng-En Tu ، مدیریت می شود و از Beatrice Stauffer ، THE ARTS + و Grey Tan ، بنیانگذار آژانس Grayhawk ، در مورد استراتژی ها و بهترین روش ها برای انطباق دارایی معنوی میان رسانه ها در تایوان و اروپا، و همچنین روند صنعت در دوران پس از همه گیری با رئیس TAICCA ، چینگ-فانگ هو.

در بستر دیجیتال BOOKFEST ، TAICCA دو سازگاری مالکیت فکری میان رسانه ای برای ارتقا promote برنامه های غرفه تایوان ارائه می دهد ، از جمله سازگاری از قالب کاغذ به فیلم ، “شهادت در باران شور” و اقتباس از قالب کاغذ در قالب صوتی ، “تئاتر صدا: چهار داستان از تایوان”.

اخبار مرتبط  وبرای حلق آویز را ببندید و آن زبان ها را کنار بگذارید ، وینرسچنیتزل در حال پخت و پز موارد دلخواه برای تابستان است بنابراین شما لازم نیست

“شهادت در باران شور” اقتباسی از رمان گرافیکی بیوگرافی “پسر فورموسا” است که حکومت نظامی تایوان را از طریق مونولوگ ، نمایش های نمایشی ، عروسک ها و تصاویر به تصویر می کشد.

“تئاتر صدا: چهار داستان از تایوان” میراث غنی جزیره را به طریقی دیگر تداعی می کند ، و سازندگان را به خواندن برای مخاطبان چینی ، تایوانی ، فرانسوی و آلمانی دعوت می کند تا یک تجربه خواندن بی نظیر ، جایی که عناصر صوتی و تصویری با هم هماهنگ هستند.

TAICCA به منظور تعامل با متخصصان مالکیت معنوی از بخش نشر بین الملل ، مهمانان بین المللی را به نمایش دعوت می کند تایوان شب آنلاین ، از جمله نویسنده و منتقد موسیقی و فیلم ، Hsin Ma ، نماینده متخصص کپی رایت ، Grey Tan ، و نویسنده Ta-Wei Chi برای بحث در مورد مالکیت معنوی در انتشار تایوانی به عنوان بخشی از طرح “کتابهایی از تایوان”. این نمایشگاه انتشاراتی با ویژگی های ژانرهای تایوانی مانند wuxia ، تعلیق و طبیعت را برجسته می کند. با تلفیق guqin (ساز زهی سنتی) و موسیقی پیانو با سازهای بومی ، اجرای بی نظیر سمعی و بصری مطمئناً ناشران بین المللی را مجذوب خود خواهد کرد.

اخبار مرتبط  خیرون با توافق توزیع مواد مخدر پزشکی در کلمبیا با لوکاتل امضا کرد

علاوه بر غرفه آنلاین تایوان ، TAICCA همچنین یک کاتالوگ آنلاین تهیه کرده است که مالکیت معنوی تایوان را از طریق ارسال آزاد تقویت می کند و خدمات ترجمه انگلیسی را ارائه می دهد تا ناشران بتوانند روند یافتن آثار مورد نظر را ساده کنند. برای خریداران بین المللی. آژانس محتوای فرهنگی خلاق تایوان همچنین شش تبلیغ متحرک برای انتشارات منتخب ایجاد کرده است تا شناخت بصری کلی برند را تقویت کرده و تخیل بی حد و حصر آثار ادبی را از بین ببرد.

امسال ، بیش از 300 عنوان در غرفه دیجیتال تایوان و در فهرست آنلاین بین المللی آن برای نمایشگاه کتاب فرانکفورت به نمایش در خواهد آمد. برای اطلاعات بیشتر به پیوندهای زیر مراجعه کنید.

غرفه آنلاین تایوان: http://taiwan-fbf2020.taicca.tw

کاتالوگ آنلاین بین المللی: http://publication.taicca.tw

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1313275/TAICCA_Joins_2020_Frankfurt_Book_Fair.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1313273/THE_ARTS__online_forum_Little_Stories__Big_Economics.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1313274/BOOKFEST_digital_platform_showcase_The_Testimony_in_Salted_Rain.jpg

SOURCE آژانس محتوای خلاق تایوان