Nippon Shokubai روند تولید پلیمر فوق جاذب رمان با سرعت بالا را خشک می کند

OSAKA ، ژاپن، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Nippon Shokubai ، آموزشی ویبولیتین ، (از این پس “Nippon Shokubai”) ، دفتر مرکزی آن در اوزاکا ، ژاپن، یک پلیمر جاذب فوق العاده جاذب (SAP) با خاصیت جذب سریع خشک کردن سریع ایجاد کرده است ، که در گذشته نمی توان به آن دست یافت.

(آرم: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M104641/202010135607/_prw_PI3fl_Xf0neHgu.jpg)

در صنعت مواد بهداشتی ، که در درجه اول از SAP استفاده می شود ، تقاضا نه تنها برای پوشک یکبار مصرف برای نوزادان بلکه برای محصولات بهداشتی برای بزرگسالان (پوشک یکبار مصرف ، دستمال ، پد برای بی اختیاری نور و غیره) در سال های اخیر در حال گسترش است. خواص SAP مورد نیاز برای محصولات بهداشتی برای بزرگسالان با خصوصیات مورد نیاز برای پوشک های یکبار مصرف نوزادان متفاوت است. به طور خاص ، توانایی جذب سریع مایع (سریع خشک شدن) و توانایی جلوگیری از نشت مایع جذب شده (احتباس مایع) از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اخبار مرتبط  Novant Health ، کتاب بازمانده از سرطان را منتشر می کند

SAP تولید شده توسط Nippon Shokubai در مقایسه با محصولات موجود بسیار سریع خشک می شود و با یک فرآیند تولید جدید خاصیت احتباس مایعات در حدود سه برابر بهتر است. ایده فرآیند تولید جدید از آزمایشی انجام شد که توسط محققی انجام شد و اتفاقاً با هدف توسعه فرآیند تولید با کارایی بهتر ، دیدگاه را تغییر داد. بر اساس این ایده ، بخش تحقیق ، فناوری فرآیند ، تولید و مهندسی شرکت به تخصص آنها پیوستند و موفق به ایجاد یک فرآیند تولید تجاری شدند.

مواد بهداشتی با استفاده از این SAP سریع خشک می شود و با جذب مایع سطح بلافاصله خشک می شود. همچنین ، به دلیل خاصیت احتباس مایع و جذب عالی در برابر فشار ، آنها بدون اجازه نشت ، مایع جذب شده را به طور ایمن حفظ می کنند. Nippon Shokubai معتقد است که این ویژگی های چشمگیر می تواند ارزش زیادی برای محصولات بهداشتی برای بزرگسالان داشته باشد ، که انتظار می رود در آینده رشد بیشتری داشته باشند.

اخبار مرتبط  کلر از همکاری با آسمان براون ، جوانترین المپیک انگلیس خبر داد

در حال حاضر ، این شرکت در حال ساخت یک کارخانه 15000 تن در سال در کارخانه Himeji خود است ، و انتظار دارد که تولید و فروش خود را از ژوئن 2021. با بهره گیری از ویژگیهای جدید و بی سابقه ، امکان ایجاد بازارهای جدید غیر از محصولات بهداشتی را نیز کشف خواهد کرد.

اخبار مرتبط  صنایع 1933 گزارش نتایج مالی و عملیاتی Q3 2020

تصاویر: مقایسه احتباس مایعات هنگام استفاده مایعات به ورق حاوی SAP که روی شیب قرار گرفته است (سمت چپ: SAP معمولی ، راست: SAP تازه توسعه یافته)

https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M104641/202010135607/_prw_PI4fl_Vn6I4Bbm.jpg

درباره شرکت Nippon Shokubai، Ltd:

از سال 1941 ، Nippon Shokubai با فناوری منحصر به فرد کاتالیزور تجارت خود را رشد داده است. Nippon Shokubai ، به عنوان مثال ، اکسید اتیلن ، اسید اکریلیک ، کاتالیزور اتومبیل ، کاتالیزور فرآیند و غیره را عرضه کرده است. در میان همه ، سهم بازار جهانی پلیمر جاذب بزرگترین سهم در جهان در حال حاضر است. Nippon Shokubai یک شرکت شیمیایی جهانی است که تحت مأموریت شرکتی خود “تأمین رفاه و آسایش مردم و جامعه با فناوری منحصر به فرد ما” فعالیت می کند.

http://www.shokubai.co.jp/fa/

منبع Nippon Shokubai Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.shokubai.co.jp/fa/