Beam Suntory اولین ویسکی مخلوط جهان “Ao” را اعلام کرد

“Ao” ، که به معنی آبی است ، با استفاده از ویسکی از پنج معروف ترین کارخانه های تقطیر در ژاپن ، اسکاتلند ، ایرلند ، کانادا و ایالات متحده مخلوط شده است و نام خود را از اقیانوس های تقطیرهای متصل می کند. با داشتن نت هایی از وانیل ، میوه های گرمسیری و دارچین ، آب و هوای متمایز ، تخمیر و فرآورده های تقطیر در هر منطقه ای که ویسکی درست می شود ، عطر و طعم بی نظیری به آن می بخشد.

شینجی فوکویو میکسر نسل پنجم Suntory هر مایع را بر اساس ساخت و ساز مشهور جهان انتخاب کرد مونوزوکوری از Suntory ، پیگیری بی وقفه کمال ، توجه به جزئیات و کیفیت. با توجه به سابقه صنعتگری Suntory ، این ترکیب پیشگام پیشگام ، روح Suntory را تجسم می بخشد و ادای احترامی به تاریخ طولانی تقطیر است.

اخبار مرتبط  Domino's Pizza® رویداد پرسش و پاسخ سرمایه گذار مجازی را اعلام می کند

شینجی فوکویو خاطرنشان کرد: “Ao یک ویسکی استثنایی است که از طریق هنر ترکیب Suntory به شما امکان می دهد از ویژگی های منحصر به فرد پنج منطقه مهم در تولید ویسکی لذت ببرید.”

اد استنینگ ، رئیس جهانی بازاریابی خرده فروشی سفر در Beam Suntory International ، اظهار داشت: “این یک ویسکی واقعاً پیشگامانه است که بزرگترین سرمایه و هنر منحصر به فرد پنج کارخانه تقطیر کاملاً متفاوت را در هم می آمیزد. ما نمی توانستیم مشتاقانه مشتاق اشتراک این نوآوری جذاب با خرده فروشی سفر جهان باشیم.”

اخبار مرتبط  بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی روشنایی چین (گوزن) بسیار پیش بینی می شود

ویسکی جهانی “Ao” Suntory علاوه بر موارد منحصر به فرد در حال رشد است.

درباره شرکت Beam Suntory Inc.

Beam Suntory به عنوان رهبر جهانی در روحیه های با کیفیت ، از ارتباطات انسانی الهام می گیرد. مصرف کنندگان در هر گوشه دنیا مارک های این شرکت را می طلبند ، که شامل مارک های برجسته Jim Beam و Mark’s Mark bourbon ، ویسکی Kakubin Suntory و کنیاک Courvoisier است. علاوه بر مارک های معروف Knob Creek ، ریحان هایدن و لجنت بوربن ؛ ویسکی های ژاپنی یامازاکی ، هاکوشو ، هیبیکی و توکی ؛ ویسکی معلم ، لافرویگ و بوومور اسکاچ ؛ ویسکی کلاب کانادایی؛ تکیلا های Hornitos و Sauza ؛ ودکا ودکا EFFEN ، Haku و Pinnacle ؛ جین سیپاسمیت و روکو و مشروب میدوری.

اخبار مرتبط  Kroger یک طرح برای کمک به مشاغل آمریکا در برنامه ریزی برای بازگشایی ایمن ارائه می دهد

Beam Suntory در سال 2014 زمانی ایجاد شد که رهبر جهان در بوربن و پیشگام ژاپنی در ویسکی با هم ترکیب شدند و یک شرکت جدید با میراث طولانی ، علاقه به کیفیت ، روح نوآورانه و چشم انداز رشد دائمی تشکیل دادند. با دفتر مرکزی شیکاگو، ایالت ایلینویز، Beam Suntory یکی از شرکت های تابعه Suntory Holdings Limited ژاپن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Beam Suntory ، مارک های آن و تعهد آن در قبال مسئولیت اجتماعی ، به سایتهای www.beamsuntory.com و www.drinksmart.com مراجعه کنید.

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1312974/Beam_Suntory_Ao.jpg

SOURCE Beam Suntory

SOURCE Beam Suntory