بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی روشنایی چین (گوزن) بسیار پیش بینی می شود

GILF در تلاش برای ایجاد یک جشن نورپردازی با کل زنجیره های صنعتی ، تأمین منابع مستقیم ، تجارت مناسب و مقرون به صرفه ، 8 مکان را برای دستیابی به 1،500،000 متر مربع منطقه نمایشگاه ایجاد کرده و بیش از 2500 شرکت با کیفیت بالا را جمع می کند. به عنوان مکان اصلی ، مرکز همایش ها و نمایشگاه های گوزن 845 شرکت مشهور روشنایی و مارک های گسترده ای از روشنایی مهندسی ، از جمله روشنایی تزئینی داخلی ، روشنایی مسکونی ، روشنایی تجاری و روشنایی فضای باز و غیره را جمع آوری کرده است. مناطق برای نورپردازی برای اهداف خاص برای نمایش نمایشگاه ها تنظیم شده است. با عملکردهای خاص و هدف در حالت زنده ، مانند نورپردازی باغبانی ، روشنایی آموزش ، روشنایی ماشین و روشنایی خارج از شبکه. علاوه بر این ، چراغ پنل ، چراغ پنکه ، نورافکن و چراغ خیابان خورشیدی همه در محل موجود است.

در همان زمان ، GILF با 7 megastores روشنایی (مکان های فرعی) در Guzhen ، یعنی Lihe Lighting Expo Center ، Huayi Plaza، مرکز جهانی روشنایی برند Star Alliance ، مرکز عصر روشنایی ، Besun Lighting Plaza ، Huayu Plaza و China International Streetlight City برای ایجاد یک نمایشگاه باشکوه تأمین منابع و در نتیجه ایجاد معیاری برای توسعه صنعتی.

در سال های اخیر ، به روز رسانی مداوم فناوری LED و IOT (اینترنت اشیا) و همچنین استفاده تجاری از فناوری 5G ، روشنایی هوشمند رونق دیگری را به وجود آورده است. هرچه بیشتر شرکت ها به بخش روشنایی هوشمند سرازیر می شوند ، تمرکز بازار را افزایش می دهد ، محصولات نورپردازی هوشمند غرق می شوند و بسیاری از مفاهیم جدید به طور مداوم مشتق می شوند. با چنین پتانسیل عظیمی در بازار ، نورپردازی هوشمند گزینه مناسب برای شرکت های روشنایی است.

اخبار مرتبط  QVC تعهد پیشگام خود در زمینه درج اندازه از طریق "اجلاس شامل شما" را جشن می گیرد

بنابراین ، 25هفتم چین (Guzhen) نمایشگاه بین المللی روشنایی منطقه ویژه ای را برای روشنایی و راه حل های هوشمند ایجاد کرده است تا شرکت ها را به استفاده کامل از آخرین فن آوری برای افزایش رقابت خود تشویق کند. رونمایی از محصولات و فناوری های جدید قطعاً توسعه خانه های هوشمند را ترویج می دهد و راه حل های سیستم هوشمند یک مرحله ای را برای صنعت فراهم می کند.

غرفه دارانی مانند GOMANI Intelligent Lighting، Fuguang Lighting، ZENGGE Co.، Ltd، CRODIGY Intelligent و سایر شرکت ها آماده هستند تا سیستم های جدید روشنایی هوشمند ، کنترل از راه دور ، لوازم جانبی و لامپ ها را به خریداران نشان دهند. از طریق ارائه فن آوری و محصولات خانه هوشمند ، غرفه داران خریداران با کیفیت و شرکای تجاری بالقوه را جذب می کنند.

علاوه بر نمایش آخرین روشنایی و راه حل های هوشمند ، قطب های لامپ هوشمند به صورت رسمی در محل معرفی می شوند.

در این سال ، شهر Guzhen صنعت هوشمند چراغ خیابان را ترویج خواهد کرد. در حال حاضر ، 164.74 هکتار از زمین های زمینی صنعتی Luosha در هایژو ، Zhongshan برای ساخت یک پایگاه صنعتی چراغ خیابانی هوشمند ، با تجهیزات صنعتی ، ماژول های عملکردی ، سیستم کنترل و غیره ، یکپارچه برنامه ریزی شده است. انجمن صنعت قطب هوشمند Zhongshan نیز در Guzhen مستقر خواهد شد. GILF ، به دنبال روش “برگزاری دو نمایشگاه به ترتیب در بهار و پاییز در یک سال و برقراری ارتباط بین نمایشگاه و نورپردازی بزرگ” ، پشتیبانی مهمی را برای توسعه بیشتر صنعت هوشمند چراغ های خیابانی و ایجاد بستر تأمین منابع یک مرحله ای فراهم می کند. شرکت ها ، خریداران و تأمین کنندگان.

اخبار مرتبط  راهنمای MICHELIN "غذای مجازی خانواده" را به افتخار آفرینی ، قدرت ، مقاومت رستوران های کالیفرنیا ارائه می دهد

تطبیق دقیق ، تأمین منابع را م Moreثرتر می کند

به منظور دستیابی به ارتباط مستقیم بین خریداران و تامین کنندگان ، GILF خدمات EZBUY را نیز برای خریدار راه اندازی می کند. این یک بستر ارتباطی موثر برای شرکت ها و خریداران است. خریدارانی که با موفقیت برای این سرویس اقدام کرده اند از متخصص EZBUY توصیه تجارتی دریافت می کنند.

در صورت درخواست ، پنج سرویس انحصاری برای خریداران وجود دارد: 1. سرویس تطبیق عالی: در هر زمان با شرکای بالقوه تماس بگیرید. 2. متخصصان تطبیق حرفه ای: قیمت ها را با توجه به نیاز منبع خریداران به دست آورید. 3. سیستم تجارت هوشمند: از قبل قرار ملاقات بگذارید و برنامه های بازدید را به طور کارآمد ترتیب دهید. 4. نمایشگاه بدون کاغذ: با یک راهنمای الکترونیکی مناسب از نمایشگاه دیدن کنید. 5. خدمات توجه: دریافت دقیق غرفه داران و اطلاعات صنعت در هر زمان.

گزارش شده است که خدمات EZBUY به خریداران بیش از 120 کشور و منطقه کمک کرده است تا در Denggle.com ، وب سایت رسمی B2B GILF با همکاری با تامین کنندگان همکاری کنند. در سال 2019 ، 514 خریدار خارجی از 61 کشور و منطقه ، از جمله آسیا، آمریکا ، اروپا، اقیانوسیه و آفریقا، در محل با 269 غرفه دار ارتباط برقرار کرد و در بیش از 1000 جلسات تجاری یک به یک شرکت کرد. دقت تطبیق نزدیک به 84٪ بود و رضایت از خدمات 89٪ بود.

اخبار مرتبط  Mister Car Wash با دستیابی به هفت مکان شستشوی اتومبیل رد پای واشنگتن خود را دو برابر می کند

نمایشگاه بزرگ ، آنجا باشید یا میدان باشید

در حال حاضر ، GILF به تازگی سیستم پیش ثبت نام و کنترل دسترسی را ارتقا داده است. علاوه بر این ، 25هفتم چین (Guzhen) نمایشگاه بین المللی روشنایی و برنامه خرید آنلاین میزبان به صورت همزمان برگزار می شود. تأمین کنندگان و خریداران می توانند در نمایشگاه یا از طریق وب سایت شرکت کنند یا از آن بازدید کنند و ارتباط بدون مانع را تجربه می کنند. Denggle.com می تواند از طریق صفحه وب یا برنامه تلفن همراه وارد شود ، و خدمات مختلفی را برای کاربران فراهم می کند ، از جمله پرس و جو رایگان ، آزاد کردن تقاضای تأمین منابع ، قرار ملاقات غرفه داران ، ثبت نام نمایشگاه ، کاتالوگ کنفرانس الکترونیکی و خدمات EZBUY. GILF آماده ایجاد فرصتهای تجاری مستمر برای شرکتهای روشنایی و خریداران از سراسر جهان از 22 تا 26 اکتبر.

وب سایت: www.denggle.com
فیس بوک:guzhenlightingfair

SOURCE Guzhen Lighting Expo Co.، Ltd

لینک های مربوطه

http://www.denggle.com