Dreame Technology بیش از 1 میلیون دلار برای جارو برقی بدون سیم T20 افزایش می یابد

T20 با قدرت بالا ، راحت و کارآمد ، تا 150 AW قدرت مکش تولید می کند و به موتور پرسرعت 125000 دور در دقیقه مجهز است. در حالت خودکار ، قدرت مکش تطبیقی ​​هوشمند می تواند سطوح مختلف را تشخیص داده و قدرت مکش را متناسب با آن تنظیم کند. در همین حال ، گروه سیکلون متحدالمرکز 12 مخروطی پیشرفته مجرای هوا را با مانع نگه می دارد تا از قدرت مکش پایدار در حین استفاده اطمینان حاصل کند.

Dreame T20 از یک سیستم فیلتراسیون 5 مرحله ای برای فیلتر کردن گرد و غبار ، آلودگی و مو با حداکثر کارایی 99.97٪ استفاده می کند. این فیلتراسیون دقیق ضمن آزاد سازی هوای تمیز و با طراوت ، تمام گرد و غبار را به دام می اندازد – خانواده را از آلودگی ثانویه دور نگه داشته و عمر فیلترهای آن را به 63٪ نسبت به مدل V10 Dreame افزایش می دهد.

اخبار مرتبط  "نیش دونگوان" در چین به اینترنت تبدیل شد و نشان از علاقه انسانی به "کارخانه جهانی"

“Dreame T20 از مهندسی سطح هواپیمایی استفاده می کند تا قدرت تمیز کردن ، کارایی و قابلیت حمل و نقل در سطح جهانی را به خانه ، ماشین و سایر مکان ها برساند. تیم ما تحقیق و توسعه جدی انجام داده و آزمایش های بی شماری را انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که این خلا vac نسل بعدی به تمام معنا ” فرانک وانگ، مدیر بازاریابی Dreame.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی فلدسپار

T20 همچنین دارای یک برس غلتکی بدون درهم و برهمی است که هر مو و خز حیوان خانگی را که در حین کار روی غلتک پیچیده می شود ، و همچنین یک صفحه نمایش OLED هوشمند و ماشه خود قفل الکترونیکی از بین می برد. این می تواند با یک باتری جداشونده اضافی مدت زمان 140 دقیقه را افزایش دهد و تمیز کردن آپارتمان در ابعاد بزرگ را آسان تر کند.

اخبار مرتبط  صدمین سالگرد نسخه محدود "YANAGIYA Pomade" در BEAM JAPAN راه اندازی شد

T20 در حال حاضر در Indiegogo با قیمت اولیه پرنده USD ارائه می شود 229 دلار. علاوه بر عرضه T20 ، Dreame یک سری تبلیغات اختصاصی را در AliExpress در جشنواره خرید “Double Eleven” برای سبد محصولات موجود خود ، از جمله مدل های V11 و V10 آغاز خواهد کرد. مدل های T20 و D9 نیز در جمعه سیاه در سیستم عامل تجارت الکترونیکی جهانی عرضه می شوند – برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ما را دنبال در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر.

SOURCE Dreame Technology