نمایشگاه کانتون از نسخه جهانی 127 خود که از 15 ژوئن برگزار می شود ، استقبال مشتریان جهانی خواهد کرد

در پاسخ به چالش های فعلی ناشی از همه گیر توسعه اقتصادی و اجتماعی COVID-19 ، نمایشگاه کانتون با شرکای جهانی خود ، انجمن های مهم تجاری بین المللی و چند ملیتی برای دعوت مشتریان هدفمند به نمایشگاه آنلاین خود همکاری می کند. دعوت نامه های ارسال شده از طریق کانال های مختلف ، مشتریان عادی و کسانی را که به دلیل محدودیت زمانی و هزینه نمی توانند در شماره های قبلی شرکت کنند ، پوشش می داد.

علاوه بر این ، این نمایشگاه با دعوت بیشتر مشتریان چینی به منظور ارتقاء واردات و حمایت از مصرف داخلی ، دامنه دعوت های خود را برای مشتریان حرفه ای نیز گسترش می دهد.

اخبار مرتبط  سود سه ماهه Perrigo اعلام می کند

نمایشگاه آنلاین کانتون همچنان بر بخش B2B تمرکز خواهد کرد و امکان نمایش محصول متمرکز و ادغام منابع را فراهم می آورد تا شرکت ها بتوانند بهترین راه حل را برای بازار هدف خود پیدا کنند. این نمایشگاه برای کاهش موانع ارتباطی در فروشگاه های آنلاین با ارائه اطلاعات اولیه در مورد اعتبار شرکت ها و پشتیبانی از ترجمه های چند زبانه ، یک فضای مجازی برای مذاکرات تجاری شخصی ایجاد می کند.

گائو فنگ ، سخنگوی وزارت بازرگانی ، خاطرنشان كرد: ده ها هزار مشتری و غرفه داران در طول ده روز فعالیت ، تعامل و ارتباطات مؤثر خواهند داشت ، و از این طریق منبع کاملی از اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار می دهد و به غرفه داران کمک می کند تا راهکارهای فروش خود و جزئیات تقاضای مشتری را تنظیم کنند. بنابراین ، هر دو طرف می توانند منابع و تولید آینده خود را برنامه ریزی کنند.

اخبار مرتبط  R.W. Knudsen Family® انواع جدیدی از عکس های نوشیدنی آب میوه های آلی را آغاز کرد

غول فناوری چینی Tencent ارائه دهنده خدمات فنی این نمایشگاه شد. این سرویس تمام پشتیبانی های لازم فنی و ابری را در اختیار شما قرار می دهد تا تجار بتوانند معاملات بدون نیاز به سفر را در این رویداد ببندند.

بخش مهم دیگر این رویداد خدمات انتقال زنده ارائه شده توسط شرکت است Tencent. خدمات زنده 24 ساعته به مشتریان این امکان را می دهد تا مذاکرات فردی را انجام دهند یا در یک رویداد تبلیغاتی محصولات جمعی شرکت کنند. مشترکان همچنین می توانند فیلم ها و جریانهای قبلی را هنگام اشتراک و اظهارنظر ، دقیقاً مانند شبکه های اجتماعی تماشا کنند.

اخبار مرتبط  Flower One's چهارم چهارم قوی کلاه های تحول سال 2019

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1159935/20200426152245.jpg

پیوندهای مرتبط

www.cantonfairad.com

نمایشگاه کانتون SOURCE

پاسخی بگذارید