سروین فریرسون رسماً هشتمین استاد انبار Perrier-Jouët می شود

در پایان این سریال دارای احساسات عاطفی در رویدادهایی که به طور زنده در کشورهای مختلف پخش می شد ، Séverine Frerson هشتمین استاد ارشد Maison Perrier-Jouët شد – اولین زنی که این سمت را به عهده داشت. مطابق سنت ، هرو دشان در 15 اکتبر کلید EDEN را به او داد ، زیرزمینی که شامل استثنایی ترین غذاهای مجلل خانه است. این وظیفه شماست که به ادامه سبک گلهای دور از ذهن که شراب های Perrier-Jouët در سراسر جهان مشهور هستند ادامه دهید.

میهمانانی که در مراسم معارفه شرکت می کردند ، از طعم استثنایی کوئین های شاخص Maison Perrier-Jouët توسط Severin Frerson و Herv Deschamps بهره مند شدند.

اخبار مرتبط  Definir es limitar ، مجموعه ای جذاب از شعرهای برانگیخته درباره طبیعت و احساسات و بینش های انسانی

Maison Belle Epoque ، خانه تاریخی خانواده بنیانگذار Maison Perrier-Jouët ، مکان برجسته این رویداد مهم در تاریخ این خانه بود. همچنین میزبان غذای برجسته ای است که آشپز سه ستاره ایجاد کرده است پیر گاگنر، یکی از صنعتگران وحشی خانه. ظرافت شامپاین های Pierrier-Jouët در ظرافت غذاهای منعکس می شود پیر گاگنیر.

# پیرجوان

درباره مزرعه-JOUËT

Maison Perrier-Jouët در سال 1811 در اپرنای تاسیس شد ، یکی از تاریخی ترین خانه های شامپاین در فرانسه است ، اما همچنین یکی از برجسته ترین ، معتبرترین شامپاین های گل دار و برجسته خود است که ملزومات واقعی انگور شاردون و آن را نشان می دهد سنت پایدار savoir-faire – تجربه بی سابقه ای که فقط 7 استاد ارشد از زمان تاسیس آن تجربه کرده اند. Perrier-Jouët به عنوان یک خانه بوتیک با روحیه خانوادگی ، بسیار تحت تأثیر عشق بنیانگذارانش به طبیعت و هنر قرار گرفته است – الهاماتی دوقلو که امکان ایجاد تجربیات استثنایی و لحظات مهم را فراهم می کند که باعث تقویت زندگی روزمره می شود. از زمان همکاری وی در سال 1902 با پیشگامان هنر نو، Emile Gallé ، خالق طرح شقایق های Cutie prestige-Perou-Jouët Belle Epoque ، Perrier-Jouët آثار خود را به هنرمندان مشهور و نوظهور سفارش داده است ، مانند دانیل آرشام، نوح دوكافور- لورنس ، میگل شوالیر، ماکوتو آزوما، Tord Boontje ، Studio Glithero و سیمون هایدنز، و اخیراً به ویک مونیز، mischer’traxler ، Ritsue Mishima ، اندرو کودلس، لوفت ورک و بتان لورا وود.

تماس با رسانه ها

اخبار مرتبط  پاسخگوي بسته بندي سؤالات مربوط به محصول

باستین وندریل
Maison Perrier-Jouët

[email protected]

سیلین فرای
Maison Perrier-Jouët

[email protected]

لطفا، مسئولانه بنوشید

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1310801/Maison_Perrier_Jouet_Cellar_Master.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1310797/Maison_Perrier_Jouet_Logo.jpg

منبع Maison Perrier-Jouët