بازار Cryocooler به ارزش 3.1 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار Cryocooler با تأثیر و تجزیه و تحلیل COVID-19 بر اساس نوع (GM ، PT ، JT ، استرلینگ ، برایتون) ، ارائه دهنده (سخت افزار ، خدمات) ، چرخه عملیاتی مبدل حرارتی (ترمیم کننده ، احیا کننده) (حلقه باز ، بسته) ، کاربرد و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، انتظار می رود بازار Cryocooler رشد کند 3.1 میلیارد دلار تا سال 2025 از تخمین زده شده 2.3 میلیارد دلار در سال 2020 ، با CAGR 6 during در طول دوره 2020-2025. افزایش استفاده از دستگاه های کرایه خنک کننده در صنعت نیمه هادی ، آهن ربا های ابررسانا و سیستم های قدرت ، همراه با افزایش استفاده از کریستال های کرایه در MRI ، تجهیزات NMR و پروتون درمانی در بخش مراقبت های بهداشتی از مهمترین عوامل رشد بازار کریکلوا در سطح جهانی است. از دیگر عوامل اصلی رشد بازار می توان به افزایش تقاضا برای کرایه خنک کننده در کاربردهای فضایی و تولید کولر خنک کننده برای کاربردهای نظامی ریزماهواره اشاره کرد.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=247727537

سیستم خنک کننده مبدل حرارتی احیا کننده بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی در اختیار دارد

انتظار می رود که بازار مبدلهای حرارتی احیا کننده نوع کریوکولر سهم بیشتری را طی دوره پیش بینی به خود اختصاص دهد. از مهمترین عوامل موثر در رشد بازار می توان به افزایش استفاده از مبدلهای حرارتی احیا کننده در کرایکولرهای GM ، PT و استرلینگ اشاره کرد. علاوه بر این ، این دستگاه های خنک کننده خنک کننده در طیف گسترده ای از کاربردها در بخشهای نظامی ، فضایی ، پزشکی ، انرژی ، کشاورزی و زیست شناسی و سایر بخشها مورد استفاده قرار می گیرند که منجر به مصرف زیاد این مبدلهای حرارتی می شود.

اخبار مرتبط  GODIVA برای ارتقاء تغییرات پایدار در بخش کاکائو به بنیاد کرم خاکی می پیوندد

انتظار می رود Cryocooler چرخه حلقه بسته بالاترین نرخ رشد را در طی دوره های 2020 و 2025 شاهد باشد

انتظار می رود كه كریكولرهای حلقه بسته در دوره پیش بینی بیشترین رشد را داشته باشند كه علت اصلی آن كاربرد وسیع تری است كه شامل ردیاب ها / سنسورهای IR ، دوربین های حرارتی ، تصویربرداری تشدید مغناطیسی (MRI) ، پروب های جراحی ، سیستم های دید در شب ، دستگاه های ابررسانا و یخچال های تجاری. پیشرفت های اخیر فن آوری منجر به توسعه آشکارسازهای مادون قرمز با درجه حرارت بالا با دامنه خنک کننده بین 150 تا 200 K. سیستم های چرخه بسته مانند دستگاه های خنک کننده خنک کننده JT به دلیل عدم وجود قطعات مکانیکی ، اندازه مینیاتور و ظرفیت خنک کننده سریع ، در طیف گسترده ای از برنامه ها در سیستم های دید در شب مورد استفاده قرار می گیرند.

بازار Cryocooler برای کاربردهای نظامی برای داشتن بیشترین سهم بازار بین سالهای 2020 و 2025

این برنامه نظامی احتمالاً بیشترین اندازه بازار را در بین تمام کاربردهای کرایه خنک کننده از سال 2020 تا 2025 دارد. از مهمترین عوامل موثر در رشد این بازار می توان به افزایش استفاده از کرایه خنک کننده در خنک کننده سنسورهای مادون قرمز استفاده شده در کاربردهای نظامی اشاره کرد. دستگاه های خنک کننده خنک کننده برای خنک کردن حسگرهای مادون قرمز تا 80 پوند کلوین استفاده می شوند. علاوه بر این ، تقاضای فزاینده برای نظارت بر دید در شب و ردیابی موشک از ماهواره ها طی چند سال گذشته منجر به افزایش استفاده از دستگاه های خنک کننده خنک کننده شده است. علاوه بر این ، از كریكولرها در سیستم های پیشرفته و ردیاب هایی مانند سیستم های هشدار موشك ، پهپادها ، محموله های مینیاتوری ، مناظر سلاح های حرارتی و سیستم های دید تقویت شده توسط هوا (EVS) استفاده می شود.

اخبار مرتبط  دیوید Domoney باغبان تلویزیون و باغبان خبره با Yard Force (R) UK همکاری می کنند تا طیف وسیعی از ابزارهای باغبانی خود را در دسترس باغبانان خانگی قرار دهند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار Cryocooler

157 – جداول
74 – ارقام
229 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyyingNas.asp؟id=247727537

آمریکا در طول دوره پیش بینی بیشترین سهم از بازار سرمایش را در اختیار دارد

انتظار می رود که آمریکا در طی سالهای 2020-2025 بیشترین سهم را در اختیار داشته باشد. تخمین زده می شود که قاره آمریکا بیشترین سهم بازار از کرایه های خنک کننده را از سال 2020 تا 2025 به خود اختصاص دهد. ایالات متحده و کانادا از نظر تحقیقات پزشکی ، نوآوری در مراقبت های بهداشتی و هزینه های تجهیزات تصویربرداری مراقبت های بهداشتی ، جراحی بینی و پروتون درمانی از جمله کشورهای پیشرو در جهان هستند. سیستم های خنک کننده خنک کننده در قاره آمریکا همچنین در نظارت ماهواره ای و هدایت موشکی در کاربردهای نظامی کاربردهای عظیمی دارند.

این گزارش از بازیکنان اصلی مانند صنایع سنگین Sumitomo ()ژاپن) ، صنایع نمودار (ایالات متحده) ، Sunpower (ایالات متحده) ، Cryomech (ایالات متحده) ، Northrop Grumman Corporation (ایالات متحده) ، سیستم های تحقیقات پیشرفته (ایالات متحده) ، صنایع DH (هلند) ، شرکت تحقیقاتی جانیس (ایالات متحده) ، RICOR – سیستم های برودتی و خلاac (اسرائيل) ، Superconductor Technologies (ایالات متحده) و Air Liquide (فرانسه)

گزارش های مرتبط:

بازار Cryostat بر اساس نوع (چرخه بسته ، جریان مداوم ، حمام ، چند مرحله ای) ، جز System سیستم (Dewars ، لوله های انتقال ، پمپ های جریان گاز ، کنترل کننده های دما ، پمپ های خلا High بالا ، تیغه های میکروتوم) ، Cryogen ، صنعت و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2022

درباره بازارها و بازارها

اخبار مرتبط  بازار مخمر ارگانیک به ارزش 599 میلیون دلار تا سال 2025

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد و رقابتی پلت فرم تحقیقات بازار MarketsandMarkets ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه و پیش بینی بازارهای بازار متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/cryocooler-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/cryocooler.asp

SOURCE MarketsandMarkets