MoneyBrain به Rainus می پیوندد تا یک انسان هوش مصنوعی را در برچسب های قفسه الکترونیکی قرار دهد

سرویس AI تعاملی MoneyBrain بر اساس فناوری سنتز AI Video ساخته شده است. انسان هوش مصنوعی دیجیتال با استفاده از فناوری یادگیری عمیق ، اطلاعات سازنده (نگاه ، صدا ، ژست ، زبان و غیره) را فرا گرفته است و اطلاعات ویدئویی مانند قیمت محصول ، بررسی کاربر و تبلیغات را ارائه می دهد.

MoneyBrain ، توافق نامه ای با Rainus امضا کرد و یک پروژه دولتی به نام “پروژه پشتیبانی کوپن AI” را انجام خواهد داد.

“پروژه پشتیبانی کوپن هوش مصنوعی” که توسط آژانس ملی توسعه صنعت فناوری اطلاعات کره تبلیغ می شود ، یک پروژه بودجه ای دولتی برای گسترش دامنه استفاده از هوش مصنوعی با صدور کوپن برای شرکت های کوچک و متوسط ​​است که نیاز به استفاده از محصولات یا خدمات AI دارند.

اخبار مرتبط  Ecolog International و Treox برای بهینه سازی راه حل ضد عفونی اکولو 4.0 برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 همکاری می کنند.

هدف از “پروژه پشتیبانی کوپن AI” به استفاده کردن راه حل هایی از طرف تامین کنندگان که با استفاده از کوپن راه حل های AI را ارائه می دهند.

محتویات کار از پروژه کوپن AI است ایجاد و راه اندازی سیستم برای استفاده از فن آوری انسانی ai برای فروشگاه های توزیع ، کاربرد عملی. با استفاده از فناوری ویدیوی آگاه از بلندگو و فناوری AI تعاملی در زمان واقعی ، می توان خدمات اطلاعاتی چندرسانه ای سفارشی موجود در فروشگاه های سراسر دنیا را ارائه داد. بدین ترتیب، می توان انتظار داشت بودن مشغله بازار توزیع جهانی. علاوه بر این ، هوش مصنوعی محصولات را در فروشگاه های توزیع توضیح می دهد تا درک مصرف کنندگان را از محصولات به حداکثر برساند و بر این اساس فروش را افزایش دهد.

اخبار مرتبط  Cascades یک سینی غذای مقوایی با فرم حرارتی 100٪ قابل بازیافت و بازیافت را راه اندازی می کند ، اولین بار در آمریکای شمالی

MoneyBrain تصورات قبلی را در مورد تغییر داد تعامل یکنواخت هوش مصنوعی با کاربران. از راه حل سنتز ویدیوی AI MoneyBrain نه تنها استفاده آسان است بلکه برای اثبات قابلیت استفاده همزمان هوش مصنوعی مکالمه در موارد مختلف مانند برچسب های قفسه الکترونیکی ، سرویس پخش ، آموزش الکترونیکی ، کافی است. و تجارت

جانگ سه-یونگ ، مدیر عامل MoneyBrain گفت: “با همگرایی فناوری های AI و IoT ، بازار خرده فروشی در آینده به رشد خود ادامه خواهد داد. ما به توسعه سیستم عامل های مختلف AI و بخشی از بازار جهانی ادامه خواهیم داد.”

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار گوشت گاو کوشر & amp؛ گزارش تحقیق - فرصتهای جدید مورد کاوش ، گسترش در 3.3٪ CAGR پیش بینی شده تا سال 2025 | میلیون بینش

بررسی اجمالی MoneyBrain

MoneyBrain استارتاپی است که خدمات هوش مصنوعی را ارائه می دهد. فناوری یادگیری عمیق MoneyBrain می تواند زبان طبیعی را تجزیه و تحلیل کند و صدا و فیلم را پردازش کند و هدف آن ارائه خدمات تعاملی هوش مصنوعی مانند مکالمه انگلیسی انگلیسی و مدل مجازی AI است.

پیوند یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCFADp58VKG499Ox_5EtTXww
وب سایت: www.MoneyBrain.ai/fa

با دفتر تماس بگیرید
MoneyBrain
سرگروه یونگ مایکل
[email protected]

منبع MoneyBrain