دسیبل از تمدید پرونده های مالی سالانه ، به روزرسانی مالی و استعفا مدیر ارشد مالی خبر داد

کالری، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت دسیبل کانابیس شرکت (“”شرکت” یا “دسیبل“) (TSX-V: DB) (OTCQB: DBCCF) اعلام می کند که تشکیل پرونده های مالی حسابرسی شده و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه را برای سال مالی منتهی به تأخیر می اندازد. 31 دسامبر 2019 (در مجموع ، “پرونده های سالانه“)

اعلامیه های اخیر و راهنمایی مقامات بهداشت کانادا ، شهر کلگری و استان استان آلبرتا و چالش های ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، شرکت و حسابرسان آن را ملزم کرده است که تهیه پرونده های سالانه را از راه دور هماهنگ کنند. در نتیجه ، تکمیل مراحل حسابرسی و همچنین تهیه پرونده های سالانه به طور کلی به تأخیر افتاده است.

مطابق دستور پتو 51-517 که توسط کمیسیون اوراق بهادار آلبرتا صادر شده است 23 مارس 2020 (“”سفارش پتو“) ، در دوره از 23 مارس 2020 به اول ژوئن سال 2020، یک شخص یا شرکت مورد نیاز برای تهیه پرونده های خاص ، 45 روز دیگر از مهلت غیرقابل اجرا برای ساختن این گونه پرونده ها دارد. این شرکت برای رهایی موقت از الزامات مندرج در قسمت 4 و قسمت 5 ابزار ملی 51-102 به سفارش پتو تکیه کرده است – تعهدات افشای پیوسته (“NI 51-102“) ، برای ثبت پرونده های سالانه توسط مهلت های قابل اجرا مندرج در NI 51-102.

کلیه مدیریت شرکت ، مدیران و سایر خودی خود مشمول تجارت سهم و سیاست سیاهپردازی خود خواهند بود که منعکس کننده اصول مندرج در بخش 9 سیاست ملی 11-207 است: عدم توقیف سفارشات تجارت و ابطال در حوزه های قضایی متعدد.

دسیبل پیش بینی کرده است که قادر خواهد بود پرونده های سالانه را تکمیل کند 29 مه سال 2020.

از آنجا که این شرکت آخرین گزارش مالی موقت خود را در این مورد اعلام کرد 28 نوامبر 2019، تحولات مشاغل ذیل زیر توسط Decibel (در مجموع “پیشرفت های افشا شده“):


(من)

در تاریخ 6 دسامبر 2019 یک مکان خصوصی با We Grow BC Ltd. (the “قرار دادن خصوصی“)؛


(ii)

در تاریخ 19 دسامبر 2019 نتایج جلسه سهامداران سالانه خود که در تاریخ 182020 دسامبر برگزار شد ، تأیید کرد که در میان موارد دیگر ، تغییر مدیریت ناشی از قرار دادن خصوصی است.


(iii)

در 23 دسامبر 2019 تکمیل موفقیت آمیز مکان خصوصی.


(IV)

در تاریخ 2 ژانویه سال 2020 ، نتایج سه ماهه سوم We We BC BC Ltd.


(v)

در تاریخ 13 ژانویه ، استعفای رئیس جمهور و به روزرسانی شرکت ها ؛


(vi)

در 18 فوریه سال 2020 ، rebrand از شرکت Westleaf به شرکت دسیبل کانابیس شرکت (“ربراند“) ، به روز رسانی شرکت ها و عملیات؛


(vii)

در تاریخ 2 مارس 2020 تکمیل موفقیت آمیز ربراند. و


(viii)

در تاریخ 14 آوریل 2020 ، یک به روزرسانی مجوز و به روزرسانی کسب و کار مربوط به COVID-19.

تحولات افشا شده در پرونده های عمومی شرکت منتشر شده است ، که در وب سایت شرکت در https://decibelcc.com/news/ و در نمایه SEDAR آن در www.sedar.com موجود است.

اخبار مرتبط  امنیت و امنیت غذایی نکته قابل توجه مصرف کنندگان است

علاوه بر توسعه های افشا شده ، بر اساس پیش نویس صورت های مالی بدون نظارت خود ، این شرکت نیز مطابق با آن مطابقت داشت 31 دسامبر 2019، با تمام میثاق های مالی موجود در تسهیلات اعتباری آن (“”تسهیلات اعتباری“) با ATB Financial (“ATBبراساس پیش نویس صورتهای مالی به مدت سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، و از احتیاط فراوان ، شرکت با ATB وارد بحث های فعالانه شده است تا اطمینان حاصل كند كه در صورت اتخاذ اینكه اقدامات شركت كننده تشخیص دهد كه برای انتهای سه ماهه مطابق با چنین پیمانی نبوده است ، اقدامات لازم را اعمال می كنند. این شرکت خوشبین است که در صورت لزوم ، چنین بحث هایی با موفقیت انجام شود و تساوی عهد به صورت موقت اعطا می شود. با این وجود ، هیچ قطعیتی در مورد توافق حاصل نشده و هیچگونه تسکین میثاق وجود نخواهد داشت.

این شرکت خوشحال است که اعلام کند ، یکی از شرکت های خرده فروشی آن مجوز خود را برای دومین بار از آلبرتا گیمینگ ، مشروب و کانابیس دریافت کرده است. رکورد های پری فروشگاه خرده فروشی مارک دار در آلبرتا. فروشگاه در خیابان 8623-112 St NW واقع شده است ، ادمونتون ، AB و پیش بینی می شود ظرف دو هفته اول ماه مه برای عموم آزاد باشد.

سرانجام ، این شرکت نیز امروز آن را اعلام می کند تیلور اتانزمدیر ارشد مالی و بنیانگذار ، از سمت خود به عنوان مدیر ارشد مالی دسیبل مؤثر استعفا داد 4 مه سال 2020.

وی گفت: “تایلور دسیبل را تأسیس کرد و از زمان تأسیس مقام مدیر مالی رهبری شد. از طرف کل شرکت ، ما می خواهیم از تیلور بخاطر رهبری ، کار سخت و تعهد وی به دسیبل تشکر کنیم.” کلیسای کودیرئیس هیئت دسیبل. “ما برای تیلور آرزو می کنیم چیزی جز موفقیت در تلاش های آینده وی.”

شرکت منصوب کرده است استوارت بوچر به عنوان رئیس موقت مالی ، مؤثر است 4 مه سال 2020و یک فرایند جستجو را برای تعیین و تعیین یک مدیر ارشد دائمی مالی آغاز کرده است. آقای بوچر قبل از پیوستن به دسیبل ، در گروه سرمایه گذاری در بازار سرمایه گذاری برای BMO Capital Markets در گروه انرژی جهانی مشغول به کار بود ، با تمرکز بر سهام عمومی ، ارائه بدهی و مشاوره M&A ، منحصراً در صنعت زیرساخت انرژی و انرژی. وی دارای لیسانس بازرگانی است ، و دارای مدرک اصلی در امور مالی از دانشگاه آلبرتا و دومین کارمند دسیبل بود که اخیراً به عنوان مدیر توسعه و استراتژی شرکت مشغول به کار بود. آقای باوچر در ادغام شرکت We Grow BC Ltd. مؤثر بود و به دنبال این معامله ، شرکتها را از طریق فعالیتها و استراتژی های بسیار دقیق برش هزینه هدایت کرده است.

اخبار مرتبط  املاک و مستغلات هیلکو از فروش ورشکستگی املاک چندگانه کوچک در آستین ، تگزاس خبر داد

درباره Decibel

دسیبل در روند کار سازش ناپذیر است و صنایع دستی مورد نیاز برای ارائه بالاترین کیفیت محصولات حشیش و تجارب خرده فروشی مورد نیاز است. دسیبل دارای سه خانه تولیدی است که همراه با مشاغل خرده فروشی کاملاً متعلق به آن ، Prairie Records ، مشغول به کار هستند. املاک Qwest در کرستون ، پیش از میلاد دارای 26،000 فضای مربع مساحت مجوز و بهره برداری است که مارک های متداول و پراهمیت متمرکز بر روی ارقام Qwest و Qwest Reserve را تولید می کند ، که در شش استان در سراسر کشور به فروش می رسد کانادا. Thunderchild Cultivation ، 80،000 فوت مربع مساحت زیر کشت در فضای داخلی Battleford، SK قرار است در سال 2020 تکمیل و مجوز شود. کارخانه ، استخراج دسیبل ، در کلگری ، AB دارای 15،000 فوت مربع فضای استخراج و توسعه محصول دارای مجوز بهداشت کانادا است. این خانه تولید ، رشد مارک های ما Qwest ، Qwest Reserve و Blendcraft را به قالب های جدید و خلاقانه محصولات مانند کنسانتره ، گلخانه ای ، خوراکی و فراتر از آن سوق می دهد.

نه TSX Venture Exchange و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

اظهارات احتیاطی

این نسخه خبری حاوی “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (به صورت جمعی ، “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. همه بیانیه ها به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، بیانیه های آینده نگر هستند و براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها در تاریخ انتشار این خبر است. هر جمله ای که شامل بحث هایی با توجه به پیش بینی ها ، انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، فرضیات ، رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب اما همیشه همیشه با استفاده از عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار نمی رود” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، “برنامه” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “معتقد است” یا “قصد دارد” یا تغییرات اینگونه کلمات و عبارات را بیان می کند یا بیان می کند که برخی اقدامات خاص وقایع یا نتایج “ممکن” یا “ممکن” ، “ممکن” ، “ممکن” یا “ممکن” باشد که اتفاق بیفتد یا به دست بیاید) بیانیه واقعیت تاریخی نیستند و ممکن است جملات آینده نگر باشند.

در این خبر ، بیانیه های آینده نگر ، از جمله موارد دیگر ، مربوط به زمان شرکت برای تشکیل پرونده های سالانه ، پیروی شرکت از قراردادهای مالی مندرج در قرارداد اعتباری خود ، زمان بندی و نتایج بحث ها و مذاکرات با ATB است. و یقین به دستیابی به هرگونه توافق با ATB ، افتتاح رکورد پرایس اخیراً دارای مجوز آن ، زمان بندی ، ساخت و مجوز تسهیلات کشت Thunderchild ، توانایی شرکت در رشد برندهای Qwest ، Qwest Reserve و Blendcraft در قالب های جدید و نوآورانه محصول و توانایی شرکت برای اجرای موارد فوق. اظهارات رو به جلو لزوماً بر پایه تعدادی از برآوردها و فرضیات استوار است كه ، اگرچه منطقی تلقی شوند ، در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی و رویدادهای آینده از نظر مادی با آنچه بیان شده یا دلالت می شود متفاوت باشد. با چنین اظهارات آینده نگر چنین عواملی شامل می شوند ، اما به این موارد محدود نمی شوند: خطرهای مربوط به توانایی شرکت در ارائه پرونده های سالانه ، زمان بندی اضافی ، تأخیرها ، تغییرات و تأثیرات نظارتی ، الزامات سرمایه ، تأثیرات ساخت و ساز ، الزامات جابجایی و الزامات پیش بینی نشده ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 امکان اخذ یا نگهداری مجوز از خرده فروشی محصولات شاهدانه ، بررسی تأسیسات تولیدی این شرکت توسط Health Canada و دریافت یا نگهداری از مجوزها (از جمله اصلاحات مربوط به آن) از Health Canada در رابطه با آن. تحولات قانونی و نظارتی آینده شامل حشیش. عدم امکان دسترسی به سرمایه کافی از منابع داخلی و خارجی ، و یا عدم توانایی دسترسی به سرمایه کافی با شرایط مطلوب. به طور کلی بازار کار و توانایی دسترسی ، استخدام و حفظ کارمندان؛ عدم قطعیت های تجاری عمومی ، اقتصادی ، رقابتی ، سیاسی و اجتماعی. رضایت از شرایط قبلی تحت تسهیلات اعتباری شرکت؛ زمان و تکمیل ساخت و ساز و گسترش امکانات تولیدی شرکت و مکانهای خرده فروشی؛ و تأخیر یا عدم دریافت مجوز هیئت مدیره ، نظارتی یا سایر مصوبات ، از جمله هرگونه تأییدیه TSXV ، در صورت کاربرد. نمی توان اطمینان داد که چنین اظهاراتی دقیق خواهند بود ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین بیانیه ها از نظر معنوی متفاوت باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات و اطلاعات آینده دار موجود در این خبر اعتماد کنند. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگرانه عقاید ، عقاید ، پیش بینی ها یا سایر عوامل ، در صورت تغییر آنها ، به جز آنچه در قانون تصریح شده است ، ندارد.

اخبار مرتبط  UNIQLO برای اولین بار "نمایشگاه هنر و علم زندگی" را در نمایشگاه واردات چین به نمایش می گذارد

SOURCE Decibel Cannabis Company Inc.

لینک های مربوطه

www.decibelcc.com

پاسخی بگذارید