InventHelp Inventor محصول حیوان خانگی را برای محافظت از سطوح پیشخوان توسعه می دهد (IPL-750)

پیتسبورگ، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از کوکومو ، هند “من فکر کردم که باید راهی ساده برای محافظت از آنها در برابر آسیب های مربوط به حیوانات خانگی وجود داشته باشد ، بنابراین من THINK TWICE را اختراع کردم. طراحی من اطمینان می دهد که سطوح پیشخوان و سایر وسایل مبلمان ایمن و محافظت می شوند.”

اخبار مرتبط  RattanIndia Finance برنده جایزه بانك مدل Celent 2020 برای Nucleus FinnOne وام های خرده فروشی مبتنی بر Neo

اختراع در انتظار ثبت اختراع از سطوح پیشخوان در برابر خراش حیوانات خانگی و سایر آسیب ها محافظت می کند. با انجام این کار ، حیوان خانگی را قادر می سازد تا با خیال راحت در پیشخوان بپرد ، بالا برود یا پنجه بزند. در نتیجه ، باعث محافظت و آرامش بیشتر می شود. این اختراع دارای یک طراحی سبک است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است بنابراین برای صاحبان حیوانات خانگی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و می توان از آن در آشپزخانه ، حمام و سایر اتاق ها استفاده کرد.

اخبار مرتبط  A. ا. اسمیت برای برگزاری کنفرانس چهارمین دوره کنفرانس در تاریخ 30 ژوئیه برگزار می کند

طرح اصلی به ایندیاناپولیس دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-IPL-750 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  تازه ترین اثر منتشر شده از نویسنده سزار سانتوس ، شعر منتشر نشده ، مجموعه ای از عبارات ادبی که در آن احساسات مبهم و شدیدی از نفس در خود قاب می شود ، قاب بندی شده در فضل خدا درباره فرزندانش

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com