PacSun کمپین تعطیلات خانوادگی PacSun خود را در سال 2020 با حضور کارمندان و جامعه منتشر می کند

بری اولسون ، رئیس ، می گوید: “ما در سال جاری از حمایت و فداکاری کارکنان و وفاداری جامعه خود الهام گرفته ایم.” افسر برند. “ما می خواستیم آنها را در کمپین تعطیلات خود جشن بگیریم ، بنابراین کل کمپین را از طریق اینستاگرام ارائه می دهیم تا طرفداران واقعی این مارک را نشان دهیم. تیم خلاق ما برای یافتن بازیگران ، که خود را در برخی از ظاهر مورد علاقه خود ظاهر می کردند ، از طریق پست هایی که کالاهای ما را برچسب گذاری می کردند ، تلاش می کردند. از فصل آینده. ”

در ادای احترام بیشتر به جامعه خود ، ساخته شده توسط فرهنگ جوانان ، PacSun اعلام PacCares ؛ یک ابتکار بشردوستانه جدید اختصاص داده شده به سلامت و رفاه جوانان.

اخبار مرتبط  اتحاد سیاست الکل در کالیفرنیا (CAPA) فرماندار گاوین نیوزوم را مسئول پاسخ گویی COVID-19 در ساخت الکل "ضروری" دانست

PacCares با شبکه ای از سازمان های خیرخواهانه که ارزش های اصلی سلامت روان ، تنوع و برابری PacSun را نشان می دهند ، شریک خواهد شد. PacSun کمک خواهد کرد تا 250،000 دلار، از درآمد حاصل از فروش کالاهای PacCares برای حمایت از سازمان ها.

ذینفعان افتتاحیه PacCares شامل بنیاد Born This Way و Girl Up خواهند بود.

PacSun به عنوان مارک نسل خود ، از پلتفرم خود برای ایجاد یک انجمن باز برای موضوعاتی که عمیقا Gen-Z را تحت تأثیر قرار می دهند استفاده خواهد کرد PacTalks – یک سری جدید دو بار در هفته IG Live برای راه اندازی 16 اکتبر 2020، که دارای بخشهای موضوعی خواهد بود ، توسط متخصصان این حوزه تعدیل می شود و برای س questionsالات جامعه PacSun باز است. موضوعات اولیه شامل رأی گیری ، کاهش استرس در شبکه های اجتماعی ، تنوع و شمول و قدردانی خواهد بود.

اخبار مرتبط  گروه Hozpitality به تازگی وب سایت شبکه اختصاصی میهمان نوازی را در کانادا برای آمریکای شمالی راه اندازی کرده است

قسمت اول “بیایید صحبت کنیم: اقدام کنیم” گفتگوی بازیگر و فعال را نشان می دهد یارا شهیدی و فعال جوانان نائومی وادلر برای صحبت کردن در مورد درگیر شدن در جامعه خود ، برای اولین بار در مورد صحبت کردن 16 اکتبر 2020، در 4 بعد از ظهر PT. میهمانان آینده را نیز شامل کنید نوپول کیازولو ، فعال و مجری حقوق مدنی.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت تر برای خوابیدن روی معده (JMC-2225) ایجاد می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزرسانی در مورد کالاها و برنامه های موجود PacCares به سایت www.pacsun.com/paccares مراجعه کنید. برای کشف این کمپین به https://www.youtube.com/watch؟v=M7EnQm8iTxQ&t=1s مراجعه کنید.

PacSun یک خرده فروش ویژه پیشرو است که مقطعی از مارک های در حال ظهور و مد روز را از دریچه فرهنگ جوانان ارائه می دهد. در سراسر بازارهای معاصر ، لباس خیابانی و سبک زندگی فعال ، PacSun با بهترین مارک ها برای ارائه مجموعه های سرپرستی ، محصولات کمیاب و منحصر به فرد و همکاری های خلاقانه در هر سطح شریک است. در سال 1980 ، نیوپورت ، کالیفرنیا تأسیس شد. سرپرستی در لس آنجلس.

pacsun #pacfamily

منبع PacSun

لینک های مربوطه

http://www.pacsun.com