مارک های متحد از واحدهای سیار فیلتر هوا برای کمک به خدمات خدمات غذایی ارائه می دهند

DOWNERS GROVE ، بیماری، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مارک های متحد ، بخشی از Dover (NYSE: DOV) و تولید کننده برجسته تجهیزات خدمات غذایی ، از همکاری با Purafil برای ارائه یک راه حل جدید تصفیه هوا در صنعت خدمات غذایی با پشتیبانی از فناوری اثبات شده علمی خبر داد. مشارکت جدید Purafil / Unified Brands به رستوران ها کمک می کند تا به “عادی” برگردند در حالی که با از بین بردن آئروسل های مضر از هوای ورودی به فیلترها به مشتریان و کارمندان خود آرامش می دهند.

در حالی که اقدامات احتیاطی سنتی ، مانند ضدعفونی کردن ، ماسک های صورت و فاصله اجتماعی ، در انتقال به سرویس غذای سالم در خانه مهم است ، اما عملیات سرویس غذا می خواهد خطرات احتمالی موجود در هوا را نیز کنترل کند. PURA 400 جدیدTM، PURA 800TM و PURA 1200TM واحدها با استفاده از یک فرآیند فیلتراسیون چند مرحله ای که شامل فناوری ثبت اختراع است و به نشان می دهد 99.99٪ از آئروسل های حامل ویروس * را از هوای ورودی به واحد در طی آزمایش های آزمایشگاهی مستقل شخص ثالث ، به مشتریان و کارمندان آرامش می دهند ، آرامش خاطر می کنند.

وی گفت: “همه ما در چندین ماه گذشته در مناطق ناشناخته بوده ایم و همزمان با شروع خدمات خدمات غذایی به مشتریان به روشی عادی تر ، مقابله با نگرانی های مردم در مورد هوای فضاهای بسته بسیار مهم است.” جان دیویس، معاون رئیس بازاریابی و توسعه محصول ، مارک های متحد.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی بذر میوه و سبزیجات تا سال 2027 به 25.27 میلیارد دلار برسد

این واحدها در جای خود قرار می گیرند ، این امکان را می دهد که یک طرح همه کاره ، دارای گردش هوا و تصفیه 360 درجه باشد ، و حداقل صدا ، به طور متوسط ​​60 دسی بل (تقریبا به اندازه یک مکالمه معمولی) برای PURA 400 و 800 و 63dB برای PURA 1200. فرآیند تصفیه چهار مرحله ای شامل یک فیلتر پیش تصفیه ، فیلتر شیمیایی برای از بین بردن آلاینده های بی جان ، فناوری ضد میکروبی ثبت شده برای محافظت از فیلتر و فیلتر نهایی HEPA است. هیچ قسمت قابل شستشو وجود ندارد و فیلترها بسته به مدل و کاربرد تقریبا هر 6 ماه تعویض می شوند.

PURA 400 یک واحد متحرک در اتاق است که دارای حداقل رد پا ، 12.5 اینچ مربع و 25 اینچ قد است. این می تواند قسمت های غذاخوری به اندازه 400 فوت مربع را فیلتر کند و در صورت لزوم ، عملیات بزرگتر می تواند واحدهای اضافی را در همان اتاق قرار دهد. PURA 800 دارای ظرفیت تصفیه اضافی در 16.5 در 26.4 اینچ و 44 اینچ بلندی است ، از مناطق غذاخوری تا 800 فوت مربع محافظت می کند و از یک صفحه نمایش LCD هوشمند با کنترل های لمسی و هشدارهای تعویض فیلتر برخوردار است. PURA 1200 از ویژگی های کنترل هوشمند PURA 800 است و 1200 فوت مربع در یک رد پا 27 در 26.5 اینچ و 44 اینچ را پوشش می دهد.

اخبار مرتبط  98٪ از GLA باز با اشغال بالا

با واحدهای فیلتراسیون PURA 400 ، PURA 800 و PURA 1200 ، خدمات سرویس غذای شما مشتریان را در مورد غذا خوردن در محل استقرار خود راحت می کند ، و پنجره های مارک دار که مزایای آن را تبلیغ می کنند ، عملکرد شما را به عنوان عملیاتی که ایمنی مشتریان و کارمندان را جدی می گیرد ، برجسته می کند و به شما امکان می دهد یکی دیگر را تصور کنید. گام به سمت عملیات “عادی”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مارک های متحد ، لطفا به unifiedbrands.net/purashield-air-purification/ مراجعه کنید.

* هیچ نمایندگی در اینجا ادعا در مورد اثربخشی PURA 400 / 800/1200 در برابر SARS-CoV-2 ندارد. تست های آزمایشگاهی 99.99٪ حذف آئروسل های حامل MS2 از هوای ورودی به واحد را نشان می دهد. کپی گزارشهای کامل آزمون در صورت درخواست در دسترس است.

درباره مارک های متحد:

مارک های متحد و خطوط تولید Groen ، Randell ، Avtec ، A la Cart ، Power Soak و CapKold دارای موقعیت های برجسته صنعت در تجهیزات پخت و پز ، تبرید سفارشی و استاندارد ، سیستم های شستشوی وسایل حرکتی مداوم ، نوار نقاله ، تهویه ، توزیع ابزار ، آشپزی ، و سیستم های تحویل غذا. دفتر مرکزی برندهای متحد به عنوان یک شرکت عامل در بخش تجهیزات تبرید و تجهیزات غذایی شرکت دوور ، در کانیرز ، گا، و عملیات در میشیگان، و می سی سی پی.

درباره دوور:

اخبار مرتبط  تو جک را می شناسی یک کلاس آشپزی جک فروت

Dover یک تولید کننده متنوع جهانی و ارائه دهنده راه حل با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تجهیزات برودتی و غذایی ارائه می دهیم. Dover ترکیبی از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای هدایت بازارهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. تیمی متشکل از بیش از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، طرز تفکر مالکیت را در پیش گرفته و با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه ممکن است را انجام دهد. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت عنوان “DOV” معاملات می کند. اطلاعات بیشتر در dovercorporation.com در دسترس است.

تماس با مارک های متحد:
کلی وود
(888) 994-7636 ، داخلی 6539
[email protected]

DoverMedia تماس:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk ، معاون اصلی ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذاران
(630) 743-5131
[email protected]

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com