هیئت اجرایی فرمول پیشنهادی برنامه ریزی مسکن را منتشر می کند

سانفرانسیسکو، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هیئت اجرایی انجمن دولت های منطقه خلیج (ABAG) در جلسه عصر پنجشنبه خود روش پیشنهادی برای تخصیص نیازهای مسکن منطقه ای (RHNA) را تصویب کرد – یک فرمول ریاضی که وزارت امور مسکن و توسعه جامعه (HCD) ) الزام) مبنی بر اینکه طرح منطقه خلیج برای بیش از 441،000 واحد مسکونی اضافی در طی چرخه RHNA 2023-2031 بین 9 شهرستان منطقه و 101 شهر و شهر توزیع شود. قوانین جدید ایالتی – و همچنین اقتصاد قوی منطقه و رشد شغلی و خانگی مربوط به آن در دهه گذشته – نیز دلیل قابل توجهی برای رشد HCD است ، که به منطقه خلیج نیاز دارد تا برای 253000 واحد بیشتر از آنچه مورد نیاز است برنامه ریزی کند 2015- 2023 چرخه RHNA. طبق روش پیشنهادی ، جوامع در شهرستان سانتا کلارا انتظار می رود که حدود یک سوم از کل واحدهای جدید در عناصر مسکن برنامه های کلی حوزه های قضایی منطقه خلیج گنجانده شود و سانفرانسیسکو، سن خوزه و اوکلند انتظار می رود بالاترین تعداد برنامه ریزی مورد انتظار را برای هر شهر داشته باشند.

اخبار مرتبط  شرکت ژاپنی WMH در ویتنام سرمایه گذاری می کند و ردپای ASEAN را گسترش می دهد

ABAG رئیس جمهور و برکلی شهردار جسی آرگوین اظهار داشت: “قانون عناصر مسکن تأکید می کند که همه جوامع منطقه خلیج باید تعداد برنامه ریزی شده ایالتی را افزایش دهند. روش پیشنهادی پیشنهادی بهترین روش برای تقسیم مسئولیت مسکن در میان تمام دولتهای محلی منطقه ما است ، برای تشویق مسکن در مناطقی که دسترسی خوبی به مشاغل و مکانهایی که توسط ایالت به عنوان مناطق با فرصت بالا تعیین شده است و برای تأمین نیازهای مسکن و گازهای گلخانه ای عادلانه است. ”

با اقدام هیئت اجرایی ، ABAG ادامه داد 25 اکتبر یک دوره نظر عمومی در مورد روش پیشنهادی RHNA باز می کند. دوره نظرات شامل جلسه استماع عمومی در پنجشنبه ، 12 نوامبر جلسه کمیته برنامه ریزی منطقه ای ABAG ، پس از آن هر دو کمیته و هیئت اجرایی مجدداً روش ارزیابی خواهند کرد. در صورت تأیید ، ABAG این پیش نویس روش را برای بررسی به HCD ارسال می کند ، احتمالاً در سال ژانویه 2021، و سپس از توصیه های آژانس دولتی برای توسعه روش نهایی و پیش نویس تخصیص RHNA در بهار 2021 استفاده کنید. انتشار پیش نویس تخصیص می تواند یک دوره تجدیدنظر در تابستان 2021 آغاز شود ، با اختصاص اختصاص RHNA نهایی به هر یک از خلیج ها. دولت های محلی منطقه در اواخر سال 2021.

اخبار مرتبط  SeaPak و Budweiser با ارائه 100000 غذای دریایی برای حمایت از تلاش های امداد COVID-19 در بزرگ سینسیناتی

روش تخصیص فرمولی برای تأمین کل نیاز مسکن ناحیه خلیج فارس با تعیین کمیت تعداد واحدهای مسکونی است – به دسته های متوسط ​​، متوسط ​​، کم و بسیار کم درآمد – که به هر شهر ، شهر و شهرستان اختصاص داده می شود. این تخصیص باید اهداف قانونی را داشته باشد و با الگوی توسعه پیش بینی شده از منطقه برنامه خلیج 2050 مطابقت داشته باشد. نتیجه نهایی فرآیند RHNA ، تخصیص واحدهای مسکونی بر اساس طبقه بندی درآمد به هر حوزه قضایی است. سپس هر دولت محلی باید عنصر مسکن برنامه کلی خود و منطقه بندی آن را به روز کند تا نشان دهد که چگونه می تواند تخصیص RHNA خود را برآورده کند.

روش پیشنهادی RHNA توسط کمیته روش مسکن ABAG (HMC) پس از نزدیک به یک سال جلسات و تجزیه و تحلیل فنی توسعه داده شد. روند HMC تالار گفت وگویی را برای مقامات منتخب محلی ، کارمندان دولت های شهر و شهرستان ها ، گروه های ذینفع مختلف و اعضای عموم مردم برای تدوین یک پیشنهاد داده محور فراهم کرد. اعضای HMC از مجموعه متفاوتی از متقاضیان انتخاب شدند و نمایندگان هر یک از نه شهرستان منطقه خلیج را شامل می شدند.

اخبار مرتبط  واسط سود سهام عادی سه ماهه را اعلام می کند

رئیس جمهور Arreguin HMC را برای کار چالش برانگیز آن ستود: “روش پیشنهادی نشان دهنده یک موفقیت بزرگ نه تنها برای HMC یا برای ABAG ، بلکه همچنین برای منطقه ما است. درگیری اعضای کمیته در این روند پیچیده و گاهی مشاجره ، صداهای بسیار متنوعی را گرد هم آورد برای ایجاد یک روش مناسب برای کل منطقه خلیج. “

اطلاعات بیشتر در مورد روش پیشنهادی و روند RHNA در وب سایت ABAG در دسترس است: https://abag.ca.gov/our-work/housing/rhna-regional-housing-needs-nealocation.

ABAG در سال 1961 تاسیس شد ، آژانس برنامه ریزی منطقه ای برای 9 شهرستان منطقه خلیج و 101 شهر و شهر است و به عنوان اولین شورای دولت ها در کالیفرنیا.

SOURCE انجمن دولتهای منطقه خلیج