خود ذخیره سازی فضای ذخیره سازی نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را اعلام می کند

باغ زمستان ، Fla.، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ذخیره سازی فضای ذخیره سازی Store در طی سه ماهه سوم سال 2020 با ثبت رکوردهای اجاره ماهانه و فصلی در این دوره ، رشد چشمگیری داشته است. شرکت تحت مالکیت خصوصی همچنان شاهد رشد در برنامه اجاره های لمسی خود بود که اکنون تقریباً 60٪ از حجم لیزینگ شرکت را شامل می شود. این شرکت همچنین در طی Q3 سه مکان را افتتاح کرد و برای هشت مکان دیگر قرارداد منعقد کرد و مجموع مکانهای تحت مالکیت ، اداره یا قرارداد خود را به 43 مکان در 15 ایالت رساند.

نکات برجسته برای Q3

طی ماه های جولای ، آگوست و سپتامبر ، این شرکت 31٪ افزایش سه ماهه سه ماهه در مقایسه با Q2 را نشان داده است. بخشی از این امر با افزایش اجاره Touchless اجاره همراه شد ، که در Q3 نسبت به Q2 37٪ رشد داشت ، از جمله 104٪ افزایش از جولای تا آگوست.

در پاسخ به سفارشات سرپناه در ماه مارس ، این شرکت فرآیند اجاره آنلاین موجود خود را به “اجاره های بدون لمس” تغییر نام داد و به مشتریان اجازه می دهد روند اجاره را بصورت آنلاین یا با مرکز تماس داخلی خود تکمیل کنند ، سپس به واحد ذخیره سازی خود منتقل شوند. بدون تعامل حضوری با پرسنل فروشگاه.

راب کنسلوو، COO و رئیس فروشگاه فضایی ، تلاش های کارکنان فروشگاه فضای را که با مشکلات ناشی از قفل شدن COVID-19 و سایر محدودیت ها روبرو هستند ستودند.

اخبار مرتبط  طرح دعوی حقوقی سالاد سیکلوسپورا که علیه اکسپرس تازه در ایلینویز توسط موسسه حقوقی ملی ایمنی مواد غذایی Pritzker Hageman تشکیل شده است

کنسلوو گفت: “تیم ما امسال علی رغم بیماری همه گیر در سطح بسیار بالایی عملکرد داشته است.” “من به آنها بسیار افتخار می کنم ، به خصوص با توجه به چالش هایی که روز به روز با آنها روبرو شده اند. رشد شرکت ما کاملاً خارق العاده بوده است ، زیرا یک بار دیگر کاهش اقتصادی گسترده تر اثبات شده است ، خود ذخیره سازی کلاس دارایی مقاوم در برابر رکود است. “

استفان ساندکی، مدیر CMO از فضای ذخیره ، با تکرار این سخنان ، افزود که پلت فرم اختصاصی شرکت در موفقیت تیم نقش مهمی داشت.

Sandecki گفت: “من كاملا موفقیت خود را به تیم شگفت انگیز خود ارج می گذارم. ما برخی از فناوری های برجسته صنعت را برای كمك موثرتر در اجاره از طریق پلتفرم اختصاصی Storage360 خود اضافه كردیم ، اما هیچ كسی تصور نمی كرد این سال همان سالی باشد كه ما ركوردهای خود را ثبت می كنیم.” “بسیار هیجان انگیز است که به کارهایی که پس از COVID می توانیم انجام دهیم فکر می کنیم!”

Sandecki گفت: با شروع صنعت مقابله با واقعیت های طولانی مدت که توسط COVID ارائه شد ، بستر Storage360 برای دادن مزیت فناوری به Store Space بسیار مهم است.

وی گفت: “خود ذخیره سازی همیشه مانند سایر صنایع دارای فن آوری نبوده است ، اما از همان ابتدا ، فروشگاه فضایی استراتژی پیشرفته و مبتنی بر فناوری را در پیش گرفته است.” “از آنجا که ممکن است شرکتهای دیگر هنگام تلاش برای ارتقا platform سیستم عامل خود دچار تزلزل شوند ، ما قبلاً در سطح بالایی فعالیت می کردیم.”

اخبار مرتبط  مشتریان برای کمک به مبارزات انجمن دیستروفی عضلانی برای پایان دادن به ALS ، قهوه هندی هلندی را جمع آوری 1.39 میلیون دلار کمک می کنند

فروشگاه های جدید

در طی سه ماهه سوم ، این شرکت مکان هایی را در داخل باز کرد نیو بدفورد ، ماساچوست، روچستر ، نیویورک، و لوئیزویل ، کنتاکی. این شرکت در حال حاضر هشت ملک تحت قرارداد برای خرید قبل از پایان سال دارد.

مایکل Baillargeon، معاون ارشد رئیس ، عملیات ، گفت که برنامه رشد شرکت هنوز در حال پیشرفت است ، افزود که فرصت های اضافی خرید خود را نشان می دهد ، زیرا اپراتورهای مستقل مالک در برابر چالش های بازار ارائه شده توسط COVID-19 به دنبال پول نقد هستند.

“هیچ نهادی از عرضه اضافی موجود در برخی از بازارها معاف نیست ، اما فرصت هایی برای ما در زمینه کسب و بازسازی املاک ذخیره سازی باقی مانده است. وضعیت COVID-19 در حال حاضر ، همراه با اشباع بازار ، برخی از مالکان را وادار می کند که سرمایه گذاری ها ، “Baillargeon گفت. “با توجه به موفقیت اخیر ما ، ما در موقعیتی هستیم که می توانیم از فرصت های متعدد موجود ، از مدیریت شخص ثالث گرفته تا مشاغل مشترک تا خریدهای متعارف ، یکی را انتخاب کنیم. Storage360 امکان انجام سریع و م andثر عملیات در همه جا و هر مکان را فراهم کرده است.”

“ذخیره سازی که اهمیت می دهد”

از دیگر نکات قابل توجه در این سه ماهه ارائه یک ماه ذخیره سازی رایگان در بومونت ، تگزاس، مکان برای قربانیان طوفان لورا ، و همچنین ایجاد نقاط پذیرش کمک مالی در جنوب شرقی شرکت تگزاس مکانها

اخبار مرتبط  بیانیه سازندگان عطر درباره توانمند سازی صدای ما در روز انتخابات 2020

پس از خرید تسهیلات در جنینگز ، میسوری، این شرکت همچنین رویدادهای توزیع غذای جامعه را در رابطه با کلیسای یاران مسیحی لاوین الهی و بانک غذایی منطقه سنت لوئیس ادامه داد.

Consalvo با بیان اینکه شرکت در حال اهدا است ، گفت: “ما شعار خود را ذخیره می کنیم” 5 دلار از هر اجاره در اکتبر 2020 به بنیاد تحقیقات سرطان پستان. وی افزود: داشتن فرصت استفاده از بستر و فرهنگ شركت ما را قادر می سازد تا به تولید آگاهی در كل مشتری خود كمك كنیم و در عین حال فرصتی را برای صاحبان و كارمندان فراهم می كنیم تا بتوانند سرمایه خود را جمع آوری كنند تا یكباره و برای همیشه این ریشه را از بین ببرد.

Store Space یک اپراتور خود ذخیره سازی است و شرکت مدیریت شخص ثالث. این شرکت که در Winter Garden ، FL واقع شده است ، مالک آن است ، دارای قرارداد خرید است و 43 ملک را در 15 ایالت اداره می کند. این شرکت با پیشرفته ترین تجربه خود ، رشد و ارزش خود را به سوخت می رساند پلت فرم اختصاصی Storage360 و برنامه های استراتژیک بازاریابی دیجیتال. می توانید با ما در تماس بگیرید [email protected] یا به ما مراجعه کنید https://www.storespace.com.

SOURCE فضای ذخیره سازی