Dreame Technology بیش از 1 میلیون دلار برای جارو برقی های بی سیم T20 افزایش می یابد

T20 قدرتمند ، خوش دستی و کارآمد است ، قدرت مکش تا 150 AW دارد و به موتور پر سرعت با 125000 دور در دقیقه مجهز است. در حالت خودکار ، درایو مکش هوشمند و قابل تنظیم می تواند سطوح مختلف را تشخیص داده و قدرت مکش را متناسب با آن تنظیم کند. با استفاده از سیستم جدید سیکلون دایره ای با 12 سیکلون ، مجرای هوا در حین استفاده بسته می شود تا از قدرت مکش پایدار اطمینان حاصل شود.

Dreame T20 از یک سیستم فیلتر 5 مرحله ای برای فیلتر کردن گرد و غبار ، آلودگی و مو با حداکثر کارایی 99.97٪ استفاده می کند. این فیلتر دقیق کلیه گرد و غبار را نگه داشته و در عین حال هوای پاک و تمیز را آزاد می کند. بنابراین خانواده در معرض گرد و غبار ثانویه نیستند و آخرین فیلترها در مقایسه با V10-مدل توسط Dreame 63٪ بیشتر

اخبار مرتبط  هیئت مشاوره علمی گروه مبتکران Mydecine Mystecine با اضافه کردن یک متخصص علوم اعصاب و متخصص روانشناسی

Dreame T20 از فناوری حمل و نقل هوایی استفاده می کند تا عملکرد نظافت ، کارایی و قابلیت حمل و نقل در خانه ، ماشین و سایر مکان ها را در کلاس جهانی ارائه دهد. توضیح داد: “در طول تحقیق و توسعه و در تعداد بیشماری آزمایش ، تیم ما اطمینان حاصل کرد که این جارو برقی از هر نظر آینده نگر باشد.” فرانک وانگ، مدیر بازاریابی Dreame.

اخبار مرتبط  Graze نسل بعدی چمن زنی برقی هوشمند ، کاملاً مستقل را معرفی می کند

T20 همچنین دارای یک برس غلتکی “بدون پیچ و خم” است که تمام موهای انسان و حیوان را که در حین کار دور غلتک می پیچد ، و همچنین یک صفحه نمایش OLED هوشمند و یک قفل الکترونیکی از بین می برد. باتری ، زمان کار می تواند به 140 دقیقه افزایش یابد ، که تمیز کردن آپارتمان های بزرگ را آسان تر می کند.

در حال حاضر ، T20 با قیمت پیش فروش 229 دلار در Indiegogo در دسترس است. علاوه بر راه اندازی T20 ، Dreame یک سری تبلیغات اختصاصی را در AliExpress برای سبد محصولات موجود خود ، از جمله V11 و V10 ، در طول جشنواره خرید Double Eleven راه اندازی خواهد کرد. T20 و D9 نیز در جمعه سیاه در تجارت الکترونیکی خواهند بود سیستم عامل های معرفی شده در سراسر جهان – برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اخبار مرتبط  بازار لوازم آرایشی طبیعی به رشد شاهد شاهد براساس افزایش آگاهی درباره اثرات منفی لوازم آرایشی مصنوعی تا سال 2025

ما را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1314187/Dreame_Technology_Raises_Over__1M_T20_Cordless_Vacuum_Cleaner.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1314188/Dreame_Technology_Raises_Over__1M_T20_Cordless_Vacuum_Cleaner_1.jpg

SOURCE Dreame Technology