128. نمایشگاه کانتون دروازه های مجازی خود را برای ارائه محصولات و راه حل های نوآورانه برای تغییر شیوه زندگی در آینده باز کرده است

سو پینگ ، سخنگوی نمایشگاه تجارت کانتون و معاون مدیر کل مرکز تجارت خارجی چین ، گفت که نمایشگاه تجارت کانتون نقش مهمی در تغییرات عظیم پیش روی اقتصاد داخلی و خارجی پس از همه گیری خواهد داشت ، زیرا یک بستر باز است ثبات زنجیره صنعتی و تجهیزات خارجی.

پس از ثبت نام در وب سایت می توانید فرصت های شغلی بیشتری کسب کنید https://fbuyer.cantonfair.org.cn/fa/account/new-buyer/register.

سکوی دیجیتال نمایشگاه کانتون امسال بیش از 60،000 غرفه را ارائه می دهد که محصولات برتر و ایده ها و فن آوری های نوآورانه ای را ارائه می دهد که آینده زندگی را تغییر می دهد. از طریق این بستر الکترونیکی ، بازدیدکنندگان می توانند جلسات مجازی را با غرفه داران ترتیب دهند ، محصولات و خدمات فردی را مشاهده کنند ، پخش زنده ، ارائه ها ، اخبار و رویدادها را مشاهده کنند مزیت این پلتفرم واقعیت باز بودن 24 ساعته آن است و بنابراین به شما امکان می دهد در هر زمان از نمایشگاه دیدن کنید. همچنین انجام جلسات تجاری مجازی به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قسمت اصلی زینتی را برای جداول ایجاد می کند (ALL-1987)

در این نمایشگاه 120 نمایش زنده از بیش از 100 شرکت پیشرو چینی برگزار می شود که مدرن ترین و با کیفیت ترین محصولات نوآورانه خود را ارائه می دهند که زندگی ما را در آینده آسان می کند.

  • در بخش لوازم آشپزخانه ، این نمایشگاه شامل لوازم آشپزخانه توکار و چند منظوره با پیشرفته ترین فناوری است که زندگی را برای مشتریان آسان تر می کند. همچنین می توانید محصولات پرمیوم جدیدی مانند مبلمان ، سرامیک یا پوشش کف را مشاهده کنید که دارای عملکردها ، مواد ، سبک و کار جدید جدید هستند. این محصولات به مصرف کنندگان در سراسر جهان کمک می کند تا خانه های خود را به مکانی راحت تر ، بهتر و هوشمندتر برای زندگی تبدیل کنند.
  • یکی دیگر از موضوعات مهم نمایشگاه امسال کانتون ، توسعه پایدار است. شرکت های صنعت نساجی فناوری های مدرنی ارائه می دهند که از مواد اولیه و مواد بازیافتی سازگار با محیط زیست در تولید محصولات جدید مد و لباس استفاده می کنند ، بنابراین به دیگران مثالی از نحوه برخورد با حفاظت از طبیعت می دهند.
اخبار مرتبط  نوآوری در صنعت خوراک دام و افزایش تقاضا برای تغذیه غذای حیوانات خانگی

نمایشگاه تجاری کانتون از یک پلتفرم دیجیتال استفاده می کند که به اتصال خریداران و فروشندگان کمک می کند و طیف وسیعی از خدمات جانبی مانند طراحی محصول ، پشتیبانی همکاری تجاری ، خدمات مالی ، تدارکاتی ، بازرسی و صدور گواهینامه و خدمات گمرکی را به آنها ارائه می دهد. نمایشگاه کانتون ، با همکاری شرکای خود ، به شرکت های جهانی در رشد بیشتر حتی در شرایط دشوار اقتصادی کنونی کمک می کند.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 9 سریال آقازاده

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1313339/1.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

منبع نمایشگاه کانتون