128 نمایشگاه کانتون چین تأکید زیادی بر حمایت از حقوق مالکیت معنوی دارد

علاوه بر بررسی وب سایت رسمی نمایشگاه ، یک سیستم جامع ثبت شکایات بصورت آنلاین ایجاد شد که بازدیدکنندگان ثبت نام شده می توانند شکایات ، تجدیدنظرها ، دفاع و درخواست های برداشتن مشکوک به تخلفات مربوط به IPR را بصورت آنلاین ارسال کنند. از این مرحله به بعد ، مقامات ادارات IPR دولت به عنوان کارشناسان میز شکایات ، همراه با برگزارکنندگان نمایشگاه ، برای بررسی و حل شکایات مربوط به ادعای نقض IPR ، مطابق با مقررات مربوط به نمایشگاه عمل خواهند کرد.

Quandong Liu ، معاون مدیر کل دفتر امور خارجه نمایشگاه کانتون ، گفت: “نمایشگاه کانتون به طور فعال در حال بررسی مکانیزم حل و فصل اختلافات تجاری کامل برای بهبود آگاهی عمومی از IPR بوده است ،” پلت فرم آنلاین ما از مشاغل تشویق می کنیم که براساس IPR ها نوآوری ایجاد کنند و بنابراین یک فضای بی طرفانه تجاری ایجاد کنند.

اخبار مرتبط  به سمت ابعاد جدید! پخش زنده در سراسر جهان توسط Sedus

برای کسب اطلاعات بیشتر در https://www.cantonfair.org.cn/en/service/complaint اطلاعات کسب کنید یا از https://buyer.cantonfair.org.cn/fa/register/selectiveId دیدن کنید.

Canton Fair اقداماتی را برای حمایت از حقوق مالکیت معنوی IPR آغاز می کند

نمایشگاه کانتون متعهد به ارائه پشتیبانی فنی برای محافظت از حقوق مالکیت معنوی شرکت ها با ایجاد مکانیزم حفاظت از IPR است غرفه داران این گزینه را دارند که “یک مانع فنی” برای محافظت از DPI های خود ، بازدید کنندگان و خریداران احتمالی که می توانند از طریق فیلتر فنی به محصولات خود گشت بزنند و به نمایشگاه های زنده دسترسی پیدا کنند ، قرار دهند.

برای جلوگیری از تخلف ، هیئت های تجاری ، اتاق های بازرگانی و انجمن ها باید قبل و در طول نمایشگاه ، قطعات مربوطه ، بسته بندی ، مواد تبلیغاتی و هر مورد دیگری را که باید به نمایش گذاشته شود ، ثبت کنند.

اخبار مرتبط  رهبر خرده فروش جانباز ، کاترین تزیا در هیئت مدیره Clorox انتخاب شد

علاوه بر این ، غرفه دارانی که دارای IPR یا مجوز هستند می توانند اسناد پشتیبانی متناظر ، مانند گواهینامه های ثبت اختراع ، گواهینامه های ثبت علائم تجاری و گواهینامه های ثبت اختراع کپی رایت داوطلبانه را از طریق وب سایت رسمی Fair Fair کانتون برای اهداف تأیید بارگذاری کنند. ، و به عنوان چیزی که باید در پاسخ به هرگونه اتهام یا درخواست تجدیدنظر استفاده شود.

اقدامات IPR از منافع برند محافظت می کند

سیستم حل شکایات Canton Fair IPR بخشی از این پرونده است چین از تشویق نوآوری از طریق حمایت از IPR و با همکاری تلاش های قانونی ، اطمینان خریداران جهانی را که قصد تجارت با چین را دارند نیز به ارمغان آورد.

اخبار مرتبط  شرکت والنس تعداد رکورد SKU محصولات را در سه ماهه سوم مالی 2020 تولید می کند

ولادی کرناتئانو ، رئیس و مدیر عامل اعتیاد ، خاطرنشان کرد که سیستم ویژه امکان تجارت بی خطر را برای همه طرفها فراهم می کند. غرفه داران از IPR خود آگاهی بیشتری دارند و خریداران از شرکت های چینی اطمینان بیشتری دارند.

“این نمایشگاه به تقویت حمایت از حقوق IP و حفظ کیفیت تجارت خارجی ادامه خواهد داد. فقط با حمایت از حقوق IP می توانیم بیشتر شرکت های تجارت خارجی چینی را به تقویت رقابت جدید از طریق نوآوری و راه اندازی فناوری ها و محصولات جدید تشویق کنیم. در بازار چین از کشورهای خارجی “، اضافه کرد لیو.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1314389/1.jpg

منبع نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

SOURCE نمایشگاه کانتون