نسخه 128 نمایشگاه کانتون چین تأکید ویژه ای بر حمایت از حقوق مالکیت معنوی دارد

به موازات تمدید وب سایت رسمی نمایشگاه ، یک سیستم آنلاین جامع برای رسیدگی به شکایات ایجاد شد که در آن بازدیدکنندگان ثبت نام شده می توانند ادعاها ، درخواست های تجدیدنظر ، دفاع و یا درخواست های خود را برای ادعای نقض IPR ارسال کنند. از آنجا ، مقامات ادارات دولتی مربوط به IPR به عنوان کارشناسان در ایستگاه شکایات کار خواهند کرد ، که همراه با برگزارکنندگان نمایشگاه ، اختلافات مربوط به موارد نقض شده IPR را با توجه به مقررات مربوط بررسی و سازش می کنند نمایشگاه.

کواندونگ لیو ، معاون مدیر دفتر امور خارجه نمایشگاه کانتون ، گفت: “نمایشگاه کانتون به طور فعال مکانیزم جامع IPR و حل اختلافات تجاری را برای بهبود آگاهی عمومی از IPR ها دنبال کرده است.” “این بستر آنلاین از کسب و کار محافظت قابل اطمینان ارائه می دهد. ما می خواهیم از شرکت ها دعوت کنیم که از IPR ها نوآوری بگیرند تا بتوانیم یک فضای بی طرفانه تجاری ایجاد کنیم.”

اخبار مرتبط  املاک و مستغلات هیلکو از فروش ورشکستگی املاک چندگانه کوچک در آستین ، تگزاس خبر داد

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در https://www.cantonfair.org.cn/en/service/complaint اطلاعات کسب کنید یا از https://buyer.cantonfair.org.cn/fa/register/selectiveId دیدن کنید.

نمایشگاه کانتون اقدامات حفاظت از IPR را آغاز می کند

نمایشگاه کانتون مصمم است که به کمک مکانیزم محافظت از IPR برای حمایت از حقوق مالکیت معنوی شرکت ها کمک فنی کند. غرفه داران می توانند با استفاده از فیلترهای فنی ، بازدیدکنندگان و خریداران احتمالی خود را که به محصولات خود گشت می زنند و به نمایشگاه های پخش زنده وارد می شوند ، “یک مانع فنی” برای محافظت از IPR خود ایجاد کنند.

برای جلوگیری از تخلفات ، از هیئت های تجاری ، اتاق های بازرگانی و انجمن ها خواسته می شود ، قبل و در طول نمایشگاه ، نمایشگاه های مربوطه ، بسته بندی ، مواد تبلیغاتی و سایر مطالب ارائه شده را نظارت کنند.

اخبار مرتبط  برنامه جهانی غذا در ایالات متحده آمریکا گابریلا موریس را به عنوان مدیر ارشد بشردوستانه منصوب می کند

علاوه بر این ، غرفه دارانی که DPI دارند یا با اجازه استفاده از آنها ، می توانند اسناد پشتیبانی مربوطه مانند گواهینامه های ثبت اختراع ، گواهینامه های ثبت علائم تجاری و گواهینامه های ثبت اختراع کپی رایت داوطلبانه را در وب سایت رسمی بارگذاری کنند. نمایشگاه کانتون تأیید شود و امکان استفاده از آنها را در پاسخ به هرگونه اتهام یا تجدیدنظر داشته باشد.

اقدامات IPR از منافع برندها محافظت می کند

سیستم حل اختلاف IPR نمایشگاه کانتون بخشی از تعهدات و تلاش های انجام شده است چین برای تحریک نوآوری از طریق حمایت از IPR ها ، و همراه با سایر اقدامات قانونی ، در بهبود سطح اطمینان خریداران بین المللی که قصد تجارت با چین.

ولادی کرناتئانو ، رئیس و مدیر عامل اعتیاد ، اذعان کرد که این سیستم ویژه تجارت ایمن را برای همه طرف های درگیر امکان پذیر کرده است. غرفه داران توجه بیشتری به IPR خود دارند و خریداران به شرکت های چینی اعتماد بیشتری دارند.

اخبار مرتبط  مطالعه بازار روغن خوراکی هند ، 20-20-2015 و 2020-2025 ، با پروفایل های 8 بازیکن اصلی

“این نمایشگاه به تقویت حمایت از حقوق IP و تثبیت کیفیت در تجارت بین الملل ادامه خواهد داد. فقط با حمایت از حقوق IP می توانیم شرکت های چینی بیشتری را که در تجارت خارجی مشغول هستند تشویق کنیم تا از طریق نوآوری و معرفی فن آوری ها و محصولات پیشرفته تر برای ورود آنها به سایر کشورها به بازار چین. “

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1314390/1.jpg

SOURCE نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

منبع نمایشگاه کانتون