مانیتور منوکسیدکربن و کیفیت هوا اسپارو توسط سنسورهای سازگار با محیط زیست ، فناوری نجات بخشی را در سیستم Case UniVERSE OtterBox به ارمغان می آورد.

با استفاده از یک سنسور مونوکسیدکربن دستیابی به موفقیت از سنسورهای SPEC ، SPARROW با اندازه کوچک ، پاسخ سریع و تشخیص سطح پایین مونوکسیدکربن ، نمایانگر نسل جدیدی در دستگاه های ایمنی CO و کیفیت هوا است.

SPARROW نتیجه مشارکت شرکتی است که سه سال پیش توسط پروژه لورن پس از مرگ دلخراش لورن جانسون به دلیل مسمومیت با مونوکسید کربن.

مونوکسیدکربن گازی بدون بو و نامرئی است که در غلظت های بالا تهدید کننده زندگی است و با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت مضر است. “خطرات بهداشتی ناشی از قرار گرفتن در معرض CO به ویژه برای افراد حساس مانند کودکان و نوزادان ، زنان باردار ، افراد مسن و کسانی که اختلالات تنفسی دارند بسیار شدید است.” – دکتر. جوزف اشتتر، دکترا ، مهندسی KWJ ، شرکت

اخبار مرتبط  Hormel Foods از تعهد الهام بخش برای حمایت از عدالت و آموزش خبر داد

مرگ یک زن جوان – منجر به نوآوری می شود

“لورن ، فقط 23 ساله ، در تلاش برای درخواست کمک” درگذشت پدرش ، دون جانسون، گزارش ها. “اگر می دانست چه چیزی او را می کشد ، می توانست به راحتی ساختمان را ترک کند و از قاتل خود فرار کند.”

هيچ هشدار CO در آپارتمان لورن وجود نداشت و هيچ قانوني نيز نياز به آن نداشت. هنوز هم امروز قوانین بین شهرها ، ایالت ها و کشورها متفاوت است و ممکن است هشدارهای CO وجود نداشته باشد.

اخبار مرتبط  Veilish راحتی و طراحی را با حریم خصوصی ترکیب می کند

چند سال پس از مرگ لورن ، مکالمه ای تصادفی با یکی از دوستان کودکی لورن ، منجر به لحظه ای “آه” شد. برایسن اسمیت ، کارمند OtterBox و جانسون ایده زنگ هشدار CO را که می تواند به تلفن هوشمند متصل شود ، ارائه دادند. با تشکر از اشتیاق و پافشاری ، SPARROW به جدیدترین مورد اضافه شده در اکوسیستم OtterBox uniVERSE تبدیل شده است و به SPARROW اجازه می دهد تا به راحتی به یک محافظ برای محبوب ترین گوشی های هوشمند امروزی متصل شود.

اخبار مرتبط  اولین نلی فورتادو "اوه ، نلی!" بیستمین سالگرد بزرگداشت نسخه جدید فقط دیجیتالی که در تاریخ 23 اکتبر منتشر می شود ، دارای پنج آهنگ پاداش ، شامل ریمیکس Timbaland "خاموش کردن نور" است

جانسون اظهار داشت: “به نظر من بسیار راضی کننده است” ، دستگاهی که لورن سعی در استفاده از آن داشت برای کمک به مردم در حال حاضر وسیله ای برای هشدار دادن به مردم از طریق گاز CO نه فقط در خانه هایشان بلکه در تعطیلات تعطیلات ، متل ها ، چادرها ، گاراژها ، مدارس و هر جای دیگری که این دستگاه سفر کند. “

SPARROW محصولی از سنسورهای اکو ، بخشی از KWJ Engineering ، شرکت واقع در سیلیکون ولی و نزدیک به 30 سال در جهان در زمینه تشخیص گاز است.

مخاطب:
شریل استتر
[email protected]

SOURCE سنسورهای سازگار با محیط زیست