Encompass و ارکستر برای متزلزل کردن صنعت نوشیدنی دست به دست هم می دهند

با این ادغام ، شرکت ها می توانند با استفاده از تخصص ترکیبی و نرم افزار ابتکاری خود ، هر حلقه از زنجیره تامین را به هم متصل کرده و سطح بی سابقه ای از ادغام را فراهم کنند. با ساده سازی پیش بینی عرضه و تقاضا و ایجاد یکپارچه سازی جریان معاملات ، محصول از یک عرضه کننده به توزیع کننده به خرده فروشی دیگر منتقل می شود تا مصرف کننده به روشی بسیار نرمتر و مoثرتر انجام شود.

جاناتان اونیل، بنیانگذار و مدیرعامل Encompass می افزاید: “برای سالها ، ارکستر و Encompass از زوایای مختلف به مشکلات یکسان نگاه می کردند ، و اکنون سرانجام ما قادر به ترکیب این بینش ها برای ایجاد یک راه حل متصل و قدرتمند هستیم که باعث سرخوردگی مردم و سرعت کل صنعت را بالا ببرید. “

اخبار مرتبط  جواهرات James Avery Artisan بزودی در دریاچه جکسون افتتاح شد

Radian Capital ، شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز که از سال 2018 به ارکستر حمایت می کند ، نیز در این شرکت حضور دارد و روند عمده این ادغام را می بیند. “صنعت نوشیدنی فاقد یک نرم افزار منسجم است که بتواند از ابتدای تولید تا تحویل آخرین مایل کارایی و دید را ایجاد کند. ترکیب ارکستر و Encompass یک گام بزرگ در مسیر درست است – ایجاد اولین شرکت نرم افزاری برای ایجاد این دیدگاه یک واقعیت “، گفت جردن بتمن رادیان پایتخت. بتمن اضافه می کند ، “ما از ادامه همکاری خود با هر دو متعجب هستیم برد ویندکر و تیم او در ارکستر و برای ایجاد همکاری جدید با جاناتان اونیل و تیمش در Encompass. “

اخبار مرتبط  فروشگاه Old Country Cracker Barrel Gisel Ruiz را به عنوان هیئت مدیره انتخاب می کند

درباره فن آوری های Encompass

Encompass Technologies یک شبکه جامع از راه حل های نرم افزاری ایجاد کرده است تا به بیش از 600 انبار ، صدها تامین کننده و بیش از 4000 خرده فروش در سراسر جهان برای افزایش کارایی عملیاتی و مدیریت موثر رشد کمک کند. سیستم ERP قابل تنظیم و مبتنی بر ابر به طور خاص برای صنعت توزیع و توابع ساخته شده است تا متناسب با نیازهای منحصر به فرد کسب و کار با محصولاتی مانند مدیریت انبار ، اجرای فروش ، تدارکات ، اتوماسیون انبار ، ابزار سفارش خرده فروشی و غیره باشد.

درباره نرم افزار ارکستر

Orchestra Software راه حل نرم افزاری و خدماتی ERP برای صنعت نوشیدنی صنایع دستی است. مستقر در پورتلند ، ارکستر بیش از 350 تولید کننده صنایع دستی نوشیدنی را از سراسر جهان به یک راه حل مدیریت کسب و کار همه در یک مجهز می کند. نرم افزار ارکستر منبع واحدی از حقیقت را فراهم می کند ، به مشروب سازان قدرت می دهد تا از هر نوبت تصمیمات تجاری بهتر و آگاهانه تری بگیرند.

اخبار مرتبط  بازارهای جهانی مواد غذایی و نوشیدنی های ارگانیک

درباره رادیان سرمایه

Radian Capital یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در NYC است. با بیش از 450 میلیون دلار از AUM ، Radian با کمک کارآفرینان و تیم های مدیریتی قدرتمند از نرم افزار و خدمات فعال در زمینه فناوری با مشارکت در کمک به این شرکت ها ، تسریع سیستماتیک رشد و نوآوری را دارند. سرمایه گذاری نماینده شامل MURAL ، Emailage ، BriteCore و Niche است.

SOURCE نرم افزار ارکستر

لینک های مربوطه

http://www.orchestrasoftware.com