128th نمایشگاه گوانگژو با نوآوری هایی با هدف تغییر در سبک زندگی آینده آغاز به کار می کند

خو بینگسخنگوی نمایشگاه کانتون و معاون مدیر کل مرکز تجارت خارجی چین گفت که در برابر تغییرات گسترده در توسعه اقتصادی و کنترل همه گیر در بازارهای داخلی و بین المللی ، نمایشگاه کانتون نقش خود را به عنوان بستری باز برای دسترسی به بازارهای بین المللی و تسهیل ثبات عرضه ایفا خواهد کرد. و زنجیره صنعتی تجارت خارجی.

برای گزینه های بیشتر در https://fbuyer.cantonfair.org.cn/en/account/new-buyer/register ثبت نام کنید.

پلت فرم دیجیتال امسال کانتون فور شامل 60،000 غرفه با محصولات پیشرفته و سناریوهای زندگی در آینده است که ایده ها و فن آوری های ابتکاری را امکان پذیر می کند. این بستر الکترونیکی همچنین شامل نمایشگاه ها ، ایجاد توافق نامه های تجاری ، ارائه سالن های نمایش مجازی ، پخش زنده ، اخبار و رویدادها ، خدمات ، منطقه تجارت الکترونیکی مرزی است که امکان بازدید 24 ساعته و جلسات تجاری را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  Meijer 15 درصد تخفیف معلم را برای کل سال تحصیلی 2020/2021 تمدید می کند

در این نمایشگاه 120 پخش زنده از بیش از 100 شرکت پیشرو چینی برگزار می شود و آخرین محصولات ارائه می شود که کیفیت آنها نتیجه تعهد مداوم آنها به نوآوری برای ایجاد آینده ای روشن برای همه است.

  • در محوطه نمایشگاه لوازم آشپزخانه ، لوازم خانگی و آشپزخانه چند منظوره داخلی و فناوری های پیشرفته وجود دارد که هدف از آن ارائه تجربه ای دوستانه از آشپزخانه به مشتریان است. محصولات جدید برتر مانند مبلمان ، سرامیک و فرش نیز با بهبود عملکرد ، مواد ، ساخت و سبک مشخص می شوند. این محصولات می توانند سبک زندگی راحت تر ، قابل تنظیم و هوشمندانه تری را برای مصرف کنندگان جهانی ایجاد کنند.
  • توسعه پایدار یکی دیگر از موارد برجسته نمایشگاه امسال کانتون است. شرکت های صنعت نساجی از فناوری پیشرفته برای استفاده از مواد اولیه بازیافتی و سازگار با محیط زیست در محصولات مد جدید خود استفاده کرده اند که تعهد خود را نسبت به محیط زیست نشان می دهند.
اخبار مرتبط  جان Deere اکنون لاستیک Goodyear® Super Single LSW® را در تراکتورهای سری 8R ارائه می دهد

کانتونی از پلتفرم دیجیتال خود برای برقراری ارتباط بین تأمین کنندگان و خریداران با خدمات پشتیبانی شامل طراحی محصول و پشتیبانی تجاری ، مالی ، تدارکاتی ، بازرسی ، صدور گواهینامه و خدمات گمرکی برای کمک به مشاغل در یافتن شرکای تجاری و تمرکز بر روی محصولات بدون نیاز به استفاده از آنها استفاده خواهد کرد. خانه خود را ترک کنید نمایشگاه کانتون با همکاری شرکای خود به تجارت جهانی در چالش های اقتصادی کنونی کمک خواهد کرد.

اخبار مرتبط  معرفی مشاور جوی ورزشکار جکی اتکینز (تالار مشاهیر)

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1313339/1.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

SOURCE نمایشگاه کانتون