نمایشگاه کانتون از مناطق کمتر توسعه یافته حمایت می کند تا با توسعه تجارت از فقر خارج شوند

خو بینگ، سخنگوی نمایشگاه کانتون و معاون مدیر مرکز تجارت خارجی چین ، گفت که این نمایشگاه تلاش زیادی می کند تا به شرکت ها در گسترش بازار بین المللی کمک کند. با اقدامات متعدد اعمال شده از سال 2017 ، 892 شرکت به یک بخش نمایشگاه ویژه – تخصص های سنتی چینی پیوسته اند و 3596 شرکت کننده از 832 شهرستان کمتر توسعه یافته پس انداز کرده اند 86.69 میلیون RMB برای ورود به نمایشگاه.

ثبت نام در https://fbuyer.cantonfair.org.cn/fa/account/new-buyer/register
برای فرصت های بیشتر!

فرصت های بدون مانع برای شرکت های روستایی ایجاد شده است

چین مدتهاست که به ریشه کن کردن فقر اختصاص یافته و حدود 850 میلیون نفر را از فقر خارج کرده است. نمایشگاه کانتون نیز چنین تلاشی را تکرار می کند و طی سه سال گذشته بیش از 5000 غرفه برای شرکت های روستایی با یک حالت ابتکاری بدون مانع فراهم کرده است.

اخبار مرتبط  Newman's Own® خط تولید سالاد تازه روغن آووکادو و روغن زیتون فوق العاده روغن زیتون فوق العاده را ویرایش کرد

با آنلاین شدن نمایشگاه کانتون در سال جاری ، شرکت هایی از مناطق کمتر توسعه یافته مشارکت بدون هزینه را در بزرگترین نمایشگاه تجاری این کشور پذیرفته اند. این نمایشگاه همچنین میزبان مجموعه ای از رویدادهای منطبق با مشاغل است تا بتواند تخصص های خود را به خریداران در سراسر جهان ارائه دهد.

بستر باز برنامه چشم انداز تغییر دهنده بازی را ارائه می دهد

با حضور بازدیدکنندگان بیشتر در بخش ویژه های چینی سنتی در نمایشگاه ، سو شیائو، یک مدیر فروش از شرکت Linxia Xuehe در گانسو استان ، جنوب غربی چین، که محصولاتی را برای گروه های قومی تولید می کند ، قبلاً هرگز فرصتی برای ارتباط مستقیم با بازار بین المللی نداشته و از فرصت های شغلی خود استفاده کرده است.

اخبار مرتبط  SHAREHOLDER ALERT: موسسه حقوقی Pomerantz ادعاهای مربوط به سرمایه گذاران گروه HF Foods Group Inc. را بررسی می کند.

به دلیل کمبود اطلاعات و منابع در زادگاهش که در اعماق منطقه کمتر توسعه یافته واقع شده است ، حضور در نمایشگاه کانتون در سال 2018 تجربه تغییر زندگی را برای او و شرکتش به ارمغان آورده است.

این شرکت با داشتن یک غرفه در بخش ویژه ویژه چینی های سنتی در نمایشگاه ، پس از دریافت سفارشات از بازار آفریقا ، پیشرفت کرده است. سومالی، و دیدگاه سو برای انجام تجارت بین المللی را تغییر داده است.

“من پتانسیل عظیم بازار در را کشف کرده ام آفریقا برای محصولات ما پس از گسترش تجارت من در نمایشگاه کانتون ، “سو گفت:” اکنون دسترسی به بازار بین المللی برای ما دشوارتر نیست. “

اخبار مرتبط  Big Final Day Palaniuk را برای پیروزی در Bassmaster Elite در Santee Cooper آسانسور می کند

همکاری با نمایشگاه کانتون به شرکت سو امکان یافتن عوامل محلی و همچنین ارائه دهندگان خدمات حمایتی را داده است. با ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود ، تجارت سو اکنون طیف گسترده ای از بازارهای بین المللی را شامل می شود کنیا و تانزانیا.

گسترش تجارت سو از طریق نمایشگاه کانتون همچنین به وی کمک کرده است تا برای بیش از 200 نفر از ساکنان محلی ، از جمله ده نفر از فقر ، با درآمد ماهانه بیش از دو هزار RMB.

سو گفت: “این نمایشگاه فرصت های تجاری بزرگی برای ما به ارمغان می آورد و به رونق تجارت ما كمك می كند و این در مبارزه با فقر و تلاش برای زندگی مرفه نقش دارد.”

SOURCE نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/