اتحادیه سوبارو آمریکا و فیلادلفیا باغ را برای همیشه در پارک سوبارو اعلام کردند

وی گفت: “دسترسی به محصولات تازه و مزه دار برای حفظ سلامتی امری حیاتی است ، اما برای بسیاری از جوامع میوه ها و سبزیجات به راحتی در دسترس ساکنان نیستند.” آلن بتکه، معاون ارشد بازاریابی ، سوبارو از امریکا ، شرکت “از طریق باغ برای همیشه ، ما برای کمک به چسترمنطقه با تغذیه متعادل و مناسب با میوه ها و سبزیجات ارگانیک که درست در باغ خود ما در پارک سوبارو کشت می شود ، به دست می آورد.

وی گفت: “از زمان اعلام این همکاری ، چشم انداز ما این بود که پارک سوبارو نه تنها یک نام باشد بلکه نمادی از تعهد نسبت به جامعه ما باشد.” تیم مک درموت، رئیس اتحادیه فیلادلفیا. “باغ خوب” یک گام بزرگ در جهت تحقق بخشیدن به چشم انداز است که با تهیه هزاران پوند محصول تازه و ارگانیک برای ساکنان غیر غذایی مواد غذایی در منطقه ما به ثمر می نشیند. همه ما وقتی که برای کمک به همسایگان خود همکاری می کنیم قدرتمندتر هستیم. ”

فیلادلفیا منطقه در حال حاضر در میان ده شهر برتر ایالات متحده با بیشترین تعداد ساکنان ناامن از نظر غذایی قرار دارد. تقریباً 12٪ از خانوارها فاقد دسترسی به سه وعده غذایی در روز هستند ، انتظار می رود در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ، این تعداد دو برابر شود. بسیاری از انبارهای غذا از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر به اندازه 50٪ افزایش تقاضا را تجربه کرده اند و این امر نیاز به اقدامات گسترده جمعی را افزایش داده است.

باغ خوب در پارک سوبارو که توسط انجمن باغبانی پنسیلوانیا و داوطلبان کارمند سوبارو نگهداری می شود ، چستر اولین باغ پایدار و ارگانیک. این پروژه بخشی از محصول PHS Harvest 2020 است ، اقدامی برای مبارزه با عدم امنیت غذایی محلی در طی همه گیر. Harvest 2020 ، که در سال ایجاد شد مه 2020، هزاران باغبان محلی و مجموعه ای از باغهای عمومی را برای پرورش و تقسیم غذا برای خانواده های نیازمند گردهم آورده است. در فصول برداشت ، داوطلبان سوبارو و محصول PHS هر دو هفته با هدف تولید 4200 پوند محصول هر ساله تولید می کنند. این باغ در نظر گرفته شده است تا میوه ها و سبزیجات تازه را برای اهدا به بانک های مواد غذایی در داخل فراهم کند چستر.

وی گفت: “هدف همکاری PHS با سوبارو و اتحادیه فیلادلفیا حفظ ، رشد و برداشت سبزیجاتی است که می تواند به مبارزه با ناامنی غذایی در منطقه کمک کند.” اندرو بانتینگ، PHS معاون باغبانی عمومی. “PHS درک می کند که تولید محصولات در حال رشد یکی از راه های دستیابی به چشم انداز ما برای افزایش دسترسی به غذاهای تازه و سنگین به همسایگان است. ما خوشحالیم که می توانیم در این مدت بی سابقه از بانک های غذایی جامعه محلی خود حمایت کنیم.”

اخبار مرتبط  تقاضای افزایش دهنده خدمات تحویل غذا برای رشد گسترده ، بازار جهانی مقاله تماس با مواد غذایی برای رسیدن به ارزش 7.4 میلیارد پوند ایالات متحده تا پایان سال 2027: TMR

با همکاری سازمان تسکین گرسنگی Philabundance ، محصولات هر باغ برای برداشت خوب برای اهدا به بانک های مواد غذایی در نظر گرفته شده است چستر در طول پاییز با توزیع از شبکه بین غذایی ادیان Delaware County ، بانک های غذایی شرکت کننده شامل مرکز Bernadine ، سنت پل کلیسای اسقفی ، کلیسای باپتیست انجیل کامل انجیل واقعی ، وزارتخانه های چستر ایست ساید و مرکز زندگی بهتر.

مدیر عامل شرکت Philabundance توضیح داد: “ما شاهد افزایش چشمگیر – تا 60٪ بیشتر” افرادی هستیم که به شبکه غذای خیریه دسترسی پیدا می کنند و قادر به تأمین هزینه های خانواده خود نیستند. لوری D. جونز. “ابتکارات مشترک مانند باغ برای خوب با تهیه محصولات تازه و محلی که ممکن است قادر به پرداخت هزینه های دیگر نباشند ، واقعاً بر همسایگان نیازمند ما تأثیر می گذارد.”

سوبارو و اتحادیه در ماه فوریه با هم همکاری کردند و یک استادیوم چند ساله را برای نامگذاری حقوق مشترک آغاز کردند که نام پارک سوبارو را به مقصد ورزش و رویدادها و محل زندگی اتحادیه با 18،500 صندلی داد. این دو سازمان متعهد به حمایت از سازمانهای بزرگتر هستند فیلادلفیا جامعه ای با برنامه های خیریه ، از جمله سوبارو باغ زمین را برای همیشه دوست دارد ، که امروز به عنوان یک برنامه گسترش یافته است قول عشق سوبارو چشم انداز. از دیگر اقدامات این جفت شدن می توان به سگهای بن ، ابتکاری با هدف کمک به سگ های پناهگاه در یافتن خانه در این مناطق اشاره کرد فیلادلفیا حوزه.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزار ردیاب داده و ابزار ارتباطی برای رستوران ها را توسعه می دهد (HTM-8057)

باغ خوب در پارک سوبارو بخشی از طرح سوبارو زمین را دوست دارد ، که هدف آن ساختن جهان به مکانی بهتر از طریق تعهد به حفاظت و حفظ محیط زیست است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوبارو زمین را دوست دارد ، به سایت subaru.com/earth بروید.

درباره سوبارو از امریکا ، شرکت
سوبارو آمریکا ، شرکت (SOA) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت سوبارو از ژاپن. دفتر مرکزی این شرکت در یک دفتر دفن زباله در صفر در کامدن ، نیوجرسی قرار دارد و وسایل نقلیه ، قطعات و لوازم جانبی سوبارو را از طریق شبکه ای با بیش از 630 خرده فروش در سراسر بازار به بازار عرضه می کند ایالات متحده. تمام محصولات سوبارو در کارخانه های تولید زباله صفر تولید می شوند و سوبارو از ایندیانا خودرو ، شرکت تنها کارخانه تولید اتومبیل ایالات متحده است که توسط فدراسیون ملی حیات وحش بعنوان زیستگاه حیات وحش حیاط خلوت تعیین شده است. SOA توسط قول عشق سوبارو، که چشم انداز این شرکت برای نشان دادن عشق و احترام به همه ، و حمایت از جوامع و مشتریان خود در سراسر کشور است. طی 20 سال گذشته ، SOA بیش از بیش اهدا کرده است 190 میلیون دلار خانواده سوبارو بیش از 40،000 ساعت داوطلبانه ثبت نام کرده اند. سوبارو به عنوان یک شرکت معتقد است انجام سهم خود در ایجاد تأثیر مثبت در جهان مهم است زیرا این کار صحیح است.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید media.subaru.com. ما را دنبال در فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام.

درباره اتحادیه فیلادلفیا
اتحادیه فیلادلفیا یک باشگاه فوتبال حرفه ای نوآور ، آینده نگر است که در لیگ برتر فوتبال (MLS) رقابت می کند و یکی از فیلادلفیا پنج تیم ورزشی لیگ برتر. MLS که توسط پشتیبانی بی نظیر هواداران هدایت می شود ، موفق به دریافت جایزه شد فیلادلفیا حقوق حق رای دادن به جی شکرمن در سال 2008 و اتحادیه فصل تحلیف خود را در سال 2010 آغاز کرد. این باشگاه در سالهای 2014 ، 2015 و 2018 به فینال جام آزاد آمریکا لامار هانت رسیده است و در سالهای 2011 ، 2016 ، 2018 و 2019 در پلی آف آف MLS حضور داشته است.

اخبار مرتبط  کتاب الکترونیکی جدید با هدف از بین بردن بیشترین وام دانشجویی در حالی که بیش از حد با گرسنگی مبارزه می کنید ، است

اتحادیه فیلادلفیا بخشی از شرکت مادر Keystone Sports and Entertainment LLC است که همچنین در مسابقات قهرمانی USL Philadelphia Union II ، آکادمی اتحادیه فیلادلفیا ، بنیاد اتحادیه فیلادلفیا و برنامه های جوانان اتحادیه فیلادلفیا فعالیت می کند. اتحادیه با تعهد به توسعه استعدادها از دره دلاور ، بیش از ده بازیکن محلی را از آکادمی خود به منظور عقد قرارداد تیم اول به خدمت گرفته است.

بازی اتحادیه در پارک سوبارو در چستر ، پنسیلوانیا در حاشیه رود دلاور. این استادیوم سفارشی بخشی از پردیس منحصر به فرد ساحلی اتحادیه است که دارای یک نیروگاه تاریخی است که در یک ساختمان اداری خلاق 40000 متر مربع ، یک مجتمع آموزشی پیشرفته ، بیش از هفت جریب تمرین در سطح حرفه ای ساخته شده است. زمین ها و چندین پارکینگ در محل. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتحادیه فیلادلفیا ، به سایت www.philadelphiaunion.com مراجعه کرده وPhilaUnion را در توییتر یا اینستاگرام دنبال کنید.

درباره انجمن باغبانی پنسیلوانیا
انجمن باغبانی پنسیلوانیا ، یک سازمان غیرانتفاعی شناخته شده بین المللی در سال 1827 تأسیس شد ، نقشی اساسی در نشاط فیلادلفیا منطقه با ایجاد محیط زندگی سالم ، افزایش دسترسی به غذای تازه ، رشد فرصت های اقتصادی و ایجاد روابط اجتماعی عمیق تر بین مردم. PHS این تأثیر را از طریق برنامه های جامع سبز و تعامل در بیش از 250 محله فراهم می کند. یک شبکه گسترده از باغها و مناظر عمومی. تجارب یادگیری در طول سال ؛ و رویداد باغبانی امضا ، نمایشگاه گل فیلادلفیا. PHS به عنوان یک شرکت کننده ، عضو ، اهدا کننده یا داوطلب ، فرصت های باغبانی را برای منافع بیشتر فراهم می کند. برای کسب اطلاعات و حمایت از این کار ، لطفا به phsonline.org مراجعه کنید.

منبع Subaru of America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.subaru.com