Fontanini Foods مستقر در شیکاگو Furlough از 150 عضو تیم را اعلام کرد

MCCOOK ، Ill.، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – غذاهای فونتانی مستقر در McCook ، Ill.امروز اعلام کرد که تقریباً 150 نفر از نزدیک به 500 عضو تیم خود را به طور موقت در حال کار خواهد کرد 4 مه سال 2020. Fontanini Foods به دلیل محصولات معتبر ایتالیایی که به برخی از مشهورترین مکانهای ارائه دهنده خدمات غذایی مانند رستوران ها ، هتل ها ، عرصه های ورزشی ، کالج ها و دانشگاه ها فروخته می شود ، مشهور است. با توجه به کاهش چشمگیر مشاغل مربوط به خدمات مواد غذایی در نتیجه شیوع جهانی COVID-19 ، این شرکت تصمیم گرفت بهترین راهکار این است که برای بخشی از تیم خود دستفروشی تهیه کند. Fontanini Foods بخشی از خانواده شرکت های Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) است.

اخبار مرتبط  چهار نکته مهم در مورد شستن دست ها

وی گفت: “از آنجا که همه گیر جهانی COVID-19 به تکامل خود ادامه می دهد ، تأثیر تاسف بار بر زندگی و تجارت ما گذاشته است.” جان کمپن، مدیر گیاهان ، Fontanini Foods. وی ادامه داد: “در حالی که این شرکت تمام تلاش خود را کرده است که تولید ما را طبق معمول ادامه دهد ، به دلیل شرایط بازار ، ما با تصمیم دشوار قرار دادن برخی از اعضای تیم ارزشمند خود روی فرفورشی روبرو شده ایم. کارمندان اختصاصی ما بیش از گذشته سخت تلاش کرده اند. چند هفته است و ما از آنها بخاطر آنچه که به عنوان کارگران اساسی انجام می دهند تشکر می کنیم. ما کاملاً انتظار داریم که این موقت به طور موقت انجام شود و مشتاقانه منتظر هستیم تا هرچه سریعتر کارمندان خود را به سر کار برگردانیم. ”

اخبار مرتبط  شرکت های Lowe's ، سهام سهم نقدی سه ماهه را 9٪ به 0.60 دلار در هر سهم افزایش می دهند

تمام اعضای تیم که موقتاً مشغول به کار هستند ، همچنان در طی مزرعه ، مزایای بهداشت و رفاه شرکت را دریافت می کنند. این شرکت با اعضای تیم خود ارتباط برقرار کرده است و در هفته های آینده برای اطمینان از پشتیبانی اعضای تیم همکاری خواهیم کرد و مدت زمان خزاندن تا حد امکان محدود است.

درباره غذاهای فونتانی

Fontanini Foods در سال 1960 توسط تاسیس شد اوریانو و جنی فونتانیینی و مستقر در شیکاگو حوزه. این شرکت در گوشت و کالباس های معتبر ایتالیایی و همچنین انواع دیگر محصولات گوشتی پریمیایی از جمله پرپشت پیتزا و کباب گوشتی تخصص دارد. با بیش از 50 سال تجارت ، Fontanini Foods شهرت خود را در صنعت مواد غذایی برای محصولات با کیفیت بالا و طعم های استثنایی ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط  آموی دو مکزیکو در مکزیک 30 ساله می شود. توسط خوان کارلوس ماچرو

اظهارات پیش بینی شده

این نسخه حاوی اطلاعات آینده نگر بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت است. رویدادهای واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. لطفاً در مورد “عوامل خطر” و “اظهارات رو به جلو” که در صفحات 30-35 در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه مالی به پایان رسیده است ، به موارد احتیاط مراجعه کنید 26 ژانویه سال 2020، که می توانید در بخش “سرمایه گذاران” به hormelfoods.com دسترسی داشته باشید.

مخاطب:

روابط رسانه ای
[email protected]

SOURCE Fontanini Foods

پاسخی بگذارید