Fontanini Foods مستقر در شیکاگو Furlough از 150 عضو تیم را اعلام کرد

MCCOOK ، Ill.، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – غذاهای فونتانی مستقر در McCook ، Ill.امروز اعلام کرد که تقریباً 150 نفر از نزدیک به 500 عضو تیم خود را به طور موقت در حال کار خواهد کرد 4 مه سال 2020. Fontanini Foods به دلیل محصولات معتبر ایتالیایی که به برخی از مشهورترین مکانهای ارائه دهنده خدمات غذایی مانند رستوران ها ، هتل ها ، عرصه های ورزشی ، کالج ها و دانشگاه ها فروخته می شود ، مشهور است. با توجه به کاهش چشمگیر مشاغل مربوط به خدمات مواد غذایی در نتیجه شیوع جهانی COVID-19 ، این شرکت تصمیم گرفت بهترین راهکار این است که برای بخشی از تیم خود دستفروشی تهیه کند. Fontanini Foods بخشی از خانواده شرکت های Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) است.

اخبار مرتبط  فدرال معرفی و پشتیبانی از سراسر کشور را برای پشتیبانی از بازگشایی و فراتر از آن ارائه می دهد

وی گفت: “از آنجا که همه گیر جهانی COVID-19 به تکامل خود ادامه می دهد ، تأثیر تاسف بار بر زندگی و تجارت ما گذاشته است.” جان کمپن، مدیر گیاهان ، Fontanini Foods. وی ادامه داد: “در حالی که این شرکت تمام تلاش خود را کرده است که تولید ما را طبق معمول ادامه دهد ، به دلیل شرایط بازار ، ما با تصمیم دشوار قرار دادن برخی از اعضای تیم ارزشمند خود روی فرفورشی روبرو شده ایم. کارمندان اختصاصی ما بیش از گذشته سخت تلاش کرده اند. چند هفته است و ما از آنها بخاطر آنچه که به عنوان کارگران اساسی انجام می دهند تشکر می کنیم. ما کاملاً انتظار داریم که این موقت به طور موقت انجام شود و مشتاقانه منتظر هستیم تا هرچه سریعتر کارمندان خود را به سر کار برگردانیم. ”

اخبار مرتبط  لوازم خانگی و یخچال دالینگ در Palm Beach County ضمن حفظ خدمات و لوازم برقی و بهداشتی ، روشهای بهداشتی و ایمنی را حفظ می کند

تمام اعضای تیم که موقتاً مشغول به کار هستند ، همچنان در طی مزرعه ، مزایای بهداشت و رفاه شرکت را دریافت می کنند. این شرکت با اعضای تیم خود ارتباط برقرار کرده است و در هفته های آینده برای اطمینان از پشتیبانی اعضای تیم همکاری خواهیم کرد و مدت زمان خزاندن تا حد امکان محدود است.

درباره غذاهای فونتانی

Fontanini Foods در سال 1960 توسط تاسیس شد اوریانو و جنی فونتانیینی و مستقر در شیکاگو حوزه. این شرکت در گوشت و کالباس های معتبر ایتالیایی و همچنین انواع دیگر محصولات گوشتی پریمیایی از جمله پرپشت پیتزا و کباب گوشتی تخصص دارد. با بیش از 50 سال تجارت ، Fontanini Foods شهرت خود را در صنعت مواد غذایی برای محصولات با کیفیت بالا و طعم های استثنایی ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط  NOHTUS REJUNER ، اولین راه حل PCL Meso بدون ذرات در جهان را معرفی می کند

اظهارات پیش بینی شده

این نسخه حاوی اطلاعات آینده نگر بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت است. رویدادهای واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. لطفاً در مورد “عوامل خطر” و “اظهارات رو به جلو” که در صفحات 30-35 در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه مالی به پایان رسیده است ، به موارد احتیاط مراجعه کنید 26 ژانویه سال 2020، که می توانید در بخش “سرمایه گذاران” به hormelfoods.com دسترسی داشته باشید.

مخاطب:

روابط رسانه ای
[email protected]

SOURCE Fontanini Foods

پاسخی بگذارید