CIIE چهارم ثبت نام را آغاز می کند

شانگهای ، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – وب سایت رسمی نمایشگاه بین المللی تجارت برای چین (CIIE) از 28 سپتامبر پذیرش درخواست های شرکت در نمایشگاه های تجارت و تجارت چهارمین دوره CIIE را آغاز کرده است.

شرکت ها (موسساتی) که برای اولین بار در CIIE ثبت نام می کنند می توانند در وب سایت رسمی CIIE حساب کاربری خود را بدست آورند و اطلاعات شرکت را بارگذاری کنند. پس از تأیید چنین اطلاعاتی ، آنها تماس با کارکنان را دریافت می کنند. شرکتها (م institutionsسساتی) که در CIIE 3 ثبت نام کرده اند می توانند برای درخواست شرکت در چهارمین نمایشگاه به حسابهای موجود خود وارد شوند یا با کارمندان در تماس مستقیم باشند.

اخبار مرتبط  تورهای Brew Tours بورس تحصیلی برای زنان رنگارنگ را اعلام می کند

به خاطر داشته باشید که نمایشگاه های تجاری 4 CIIE فقط درخواست شرکت های قانونی ثبت شده در خارج از خاک گمرک جمهوری خلق چین را قبول می کند (از جمله هنگ کنگ، ماکائو بله تایوان) و آنها فقط محصولات یا خدمات تهیه شده از خارج را می پذیرند.

CIIE چهارم دارای شش منطقه نمایشگاهی برای تجهیزات تکنولوژیکی ، کالاهای مصرفی ، اتومبیل ، محصولات غذایی و کشاورزی ، تجهیزات پزشکی و داروها و تجارت خدمات است.

اخبار مرتبط  JYSK از Kӧrber برای Megaproject زنجیره تأمین در مجارستان استفاده می کند

تدارکات برای CIIE سوم هموار پیش می رود و تعداد شرکت کنندگان و رهبران صنعت Fortune 500 با دو تبلیغ قبلی مقایسه شده است. بیشتر ده شرکت برتر دارویی ، تجهیزات پزشکی ، کالاهای مصرفی و اتومبیل های برتر دنیا ثبت نام کرده اند که ده ها شرکت برای سه تبلیغ متوالی بعدی اقدام می کنند.

اخبار مرتبط  Khiron با RAPPI ، بزرگترین پلت فرم برنامه چند عمودی خانگی آمریکای لاتین ، مشارکت انحصاری می کند

برای ثبت نام:
https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=en

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس: نی Qingxin
تلفن: + 86-21-67008870 / 67008988

SOURCE CIIE

لینک های مربوطه

https://www.ciie.org

SOURCE CIIE