CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

شانگهای ، 18 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ثبت نام برای چهارمین نمایشگاه تجارت بین المللی چین (CIIE) در 28 سپتامبر افتتاح شد.

نمایشگاه تجارت چهارم CIIE از شرکت ها و سازمان های ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین استقبال می کند. محصولات تولید شده در خارج از کشور یا خدمات تأمین کنندگان خارجی واجد شرایط نمایشگاه هستند.

اخبار مرتبط  SUNU توسط Renaissance Creative Studios لس آنجلس

ثبت نام کنندگان برای اولین بار باید اطلاعات شرکت را در وب سایت نمایشگاه www.ciie.org ارسال کنند و منتظر تجزیه و تحلیل باشند. شرکت کنندگان در نمایشگاه امسال می توانند با استفاده از اطلاعات موجود ، وضعیت غرفه دار خود را تمدید کنند.

چهارمین نمایشگاه CIIE از شش حوزه نمایشگاه تجاری تشکیل شده است: فناوری اطلاعات و صنعت هوشمند ، کالاهای مصرفی ، محصولات غذایی و کشاورزی ، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی ، تجارت اتومبیل و خدمات.

اخبار مرتبط  EPA اسپری ضد عفونی کننده لیزول را برای استفاده در برابر COVID-19 تأیید می کند

تعداد شرکتهای Fortune 500 و شرکتهای پیشرو در صنعت که در سومین CIIE شرکت می کنند تقریباً مشابه سال گذشته است. بسیاری از ده شرکت بزرگ جهان در بخشهایی مانند داروسازی ، تجهیزات پزشکی ، کالاهای مصرفی پیشرفته و اتومبیل برای نمایشگاه امسال ثبت نام کرده اند. علاوه بر این ، ده ها شرکت برای سه سال متوالی برای شرکت در نمایشگاه ثبت نام کرده اند.

اخبار مرتبط  خرده فروش مد بالا 5٪ درآمد برای مبارزه با همه گیر اهدا می کند

صفحه ثبت نام برای چهارمین دوره CIIE:
https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=en

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس: خانم نی Qingxin
تلفن: + 86-21-67008870 / 67008988

SOURCE CIIE

لینک های مربوطه

https://www.ciie.org

SOURCE CIIE