COSMAX برای راه اندازی محصولات آرایشی مناسب پوست حساس

  • معرفی برنامه QSAR برای اولین بار در صنعت لوازم آرایشی ODM در کره
  • ایمنی محصول از طریق حذف عوامل تحریک کننده در مواد تشکیل دهنده و فرمولاسیون به حداکثر می رسد
  • تونر ، کرم و اسانس در اواخر امسال راه اندازی می شود

سئول، کره جنوبی، 18 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “از کجا می توانم محصولات ملایم مراقبت از پوست را برای پوست حساس خود پیدا کنم؟”

COSMAX (مدیر عامل شرکت) پیشروترین تولید کننده اصلی محصولات آرایشی و بهداشتی جهان (ODM) چوی کیونگ و لی بیونگ-man) ، یک برنامه جهانی ایمنی لوازم آرایشی را ایجاد کرده و یک سری محصولات مراقبت از پوست را برای پوست های حساس تأیید می کند.

بر 17 سپتامبر، COSMAX نشان داد که این شرکت یک سیستم توسعه محصول ایجاد کرده است که در آن مواد تشکیل دهنده ، فرمولاسیون و خدمات مشتری به سمت پوست حساس است.

چرا Cosmax لوازم آرایشی حساس را راه اندازی کرد؟

برای بیشتر محصولات حساس به پوست در بازار لوازم آرایشی امروزی ، موادی انتخاب شده اند که متناسب با روند بازار مراقبت از پوست ، ماده م activeثر و م ،ثر باشند. آزمایشات ایمنی انجام شده برای این محصولات تفاوت چندانی با آزمایشات تحریک پوستی و غیر کمدوژنیک (آزمایش اندازه گیری احتمال محصول برای گرفتگی منافذ) ندارد که برای محصولات عمومی مراقبت از پوست انجام می شود.

اخبار مرتبط  مطبوعات Vine Leaves Press 10 هزار دلار مسابقه رسانه های اجتماعی شخص ثالث را برای خوانندگان شعر اعلام کرد

دو سال پیش ، COSMAX معیارهای انتخاب مواد تشکیل دهنده را با هدف تولید یک سری محصولات اصلی برای پوست های حساس تقویت کرد. این شرکت سیستم SensiFilter developed را توسعه داده است ، كه كاملاً مواد ممنوع یا محدود شده را حذف می كند کره جنوبی، چین، اروپا، و سایر کشورهای پیشرو ، و فقط از مواد تأیید شده استفاده می کند.

COSMAX همچنین اولین ODM محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور است که برنامه QSAR (ساختار فعالیت فعالیت کمی) را معرفی می کند ، ساختار فیزیکی و شیمیایی یک ماده را برای پیش بینی سمیت و اینکه آیا واکنش آلرژیک ایجاد می کند ، تجزیه و تحلیل می کند. تست های پچ ، که با استفاده از دوزهای بالای یک ماده در لکه هایی که روی پوست قرار می گیرند ، انجام می شوند ، همچنین برای تعیین اینکه آیا مواد خاص باعث التهاب آلرژیک می شوند ، انجام می شود.

اخبار مرتبط  CVS Health 13.7 میلیون دلار برای نوسازی مسکن کم درآمد و صندوق برنامه های اجتماعی در کلمبوس سرمایه گذاری می کند

چه تلاش هایی برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی محصول انجام شده است؟

پارک سا، رهبر تیم تحقیق در مورد ایمنی و کارآیی شرکت گفت، “ما تلاش زیادی برای تولید محصولاتی انجام داده ایم که بسیار ایمن و موثر باشند ، بدون افزودن عطر ، روغنهای اساسی و سورفاکتانت ها ، که می تواند برای پوست تحریک کننده باشد. نتایج آزمایشگاه ما برای محصولات ما میزان بهبود رطوبت را نشان داده است. از 150 تا 200 درصد که هشت ساعت یا بیشتر طول بکشد. ”

در طول مرحله تولید فرمولاسیون برای محصولات حساس به پوست ، این فرمول هفت مرحله آزمایش ایمنی را طی می کند ، که شامل آزمایش استفاده ، آزمایش آلرژی و آزمایش اثر بخشی از طریق گزینه های آزمایش حیوانات است. در مرحله ای که اثراتی مانند تسکین دهنده پوست و مرطوب سازی طولانی مدت ارزیابی شد ، استانداردهای بالایی برای بالا بردن کیفیت محصولات اعمال شد.

اخبار مرتبط  Bambuser و منطقه MOOD در طرح خرده فروشی مشترک

چشم انداز لوازم آرایشی حساس در جامعه مدرن چیست؟

پارک میونگسام ، مدیر مرکز تحقیق و توسعه COSMAX گفت، “به دلیل افزایش شدت آلودگی محیط زیست و فراوانی موارد همه گیر ، پوست ما بیشتر و بیشتر در معرض عوامل تحریک کننده قرار می گیرد. در دوره” جدید طبیعی “پس از COVID-19 ، مراقبت از پوست برای پوست حساس بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. ”

خط اصلی سه محصول COSMAX ، متشکل از تونر ، کرم و اسانس ، در اواخر سال جاری از طریق شرکت های مشتری COSMAX در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع Hankyung.com