Fittop از راه اندازی دستگاه های زیبایی چند منظوره هوشمند در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia خبر می دهد

برس پاک کننده صورت L-Sonic

Fittop برای ارائه تجربه راحت تر مراقبت از پوست به کاربران ، نسخه جدیدی را ارتقا داده است برس L-Sonic Facial Brushing با تجهیز آن به یک هسته موتور اولتراسونیک. با این پیشرفت جدید ، ارتعاشات را فقط می توان روی موی سر و نه کل بدنه دستگاه احساس کرد ، بنابراین یک چسب دست راحت و یک تجربه کاربری دلپذیر را ارائه می دهد.

سایر ویژگی های جدید دستگاه عبارتند از:

  1. طراحی منحصر به فرد موی سیلیکونی ضخیم و نازک – موهای سیلیکونی ضخیم باعث پاکسازی آسان بال بینی ، منطقه T و سایر نواحی مستعد ترشح روغن می شوند. در حالی که موهای نازک سیلیکونی به گونه ای طراحی شده اند که به آرامی مناطق حساس و اختصاصی پوست را تمیز می کنند.
  2. سه حالت شدت پاک کنندگی برای رفع نیازهای مختلف پوست.
  3. سه چراغ LED برای آرام سازی پوست و از بین بردن آکنه – نور قرمز باعث فعال شدن سلول و احیای انرژی می شود ، نور سبز باعث جوان سازی و آرامش پوست می شود ، در حالی که نور آبی باعث آرامش پوست و از بین بردن آکنه می شود.
  4. فناوری صوتی سه بعدی برای پاکسازی عمیق منافذ پوست – موهای برس به طور افقی 1.1 میلی متر لرزیده و 5 درجه به جلو و عقب می چرخند. این ارتعاش با فرکانس بالا به حذف روغن و خاک در اعماق منافذ کمک می کند.
اخبار مرتبط  هلندی ارگانیک سبز برای انتشار نتایج مالی سه ماهه اول

دستگاه های زیبایی جدید

از طرف دیگر ، رمان فیتوپ دستگاه زیبایی RF با هدف بهبود مشکلات پوستی از جمله کمبود آب ، جذب ضعیف جوهر ، منافذ بزرگ ، بافت خشن ، عدم خاصیت ارتجاعی و متابولیسم کند از طریق استفاده از انرژی با فرکانس رادیویی بالا که به عمق درم نفوذ می کند ، انجام می شود. این روند نه تنها تولید کلاژن را فعال می کند ، بلکه متابولیسم را نیز تحریک می کند.

در همین حال ، دستگاه زیبایی آکنه پلاسما از فن آوری جوان سازی پلاسما برای پاکسازی پوست با از بین بردن کنه ها و باکتری ها از سطح پوست استفاده می کند در حالی که بازسازی کلاژن را تحریک می کند و صاف کننده جای علائم آکنه است. و دستگاه زیبایی آکنه چراغ LED آبی امواج نور آبی منتشر می کند که قادر به نفوذ به درم هستند و باکتری های آکنه زا را که ممکن است در پوست قرار گرفته اند از بین می برند.

اخبار مرتبط  InventHelp مخزنی برای مخزن توسعه (NAV-925) ارائه می دهد

Fittop که در سال 2006 تاسیس شد ، با بدست آوردن تعدادی حق ثبت اختراع مدل سودمند ، فعالانه در تحقیق و توسعه دستگاه های زیبایی با فناوری پیشرفته مشارکت دارد. Fittop همیشه محصولات منحصر به فرد و رقابتی را ارائه می دهد که از جمله آنها به بیش از 20 کشور صادر می شود ایالات متحده، کانادا، آلمان، ژاپن، و به طور گسترده توسط مشتریان در داخل و خارج از کشور شناخته شده است. اگر دوست دارید پیش از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، اطلاعات بیشتری در مورد Fittop کسب کنید به سایت www.fittop.com مراجعه کنید.

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

اخبار مرتبط  مشاغل محلی در مرکز باغ ساحل جنوبی کاشت در طول COVID-19 را نگه می دارد

Cosmoprof Asia ، lاز بین بردن نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B در منطقه ، متعهد شده است تا در این زمان های دشوار غرفه داران را قادر سازد تا از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی و نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های الکترونیکی به اهداف تجاری بلند پروازانه خود برسند. برای 5 روز ارتباط و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید ، جایی که ما ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد. بستر دیجیتال از تاریخ 2 نوامبر به بعد برای کلیه خریداران از قبل ثبت نام شده باز خواهد بود. دریغ نکنید که اکنون ثبت نام کنید و جلسه ای با Fittop در تاریخ 9 تا 13 نوامبر در سیستم عامل مجازی ما تعیین کنید.

برای هر گونه سوال در مورد Fittop ، لطفا با ما تماس بگیرید:

شادی شین
مدیر فروش خارجی
86-18128821494
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Cosmoprof Asia

لینک های مربوطه

http://www.fittop.com