Y Wait با طرحی برای صاحبان رستوران ها پیش می رود

آمستردام و نیویورک و لندن، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – جریان اطلاعات از سراسر جهان در مورد صنعت رستوران ها عمدتاً در یک نگرانی ، یعنی بقای آن متمرکز است. صاحبان رستوران در حال تلاش هستند تا همین حالا زنده بمانند. در بسیاری از ایالت ها اتاق های ناهار خوری بسته است و رستوران ها فقط از طریق غذا یا تحویل می توانند وعده های غذایی را تهیه کنند. بنابراین ، دارندگان رستوران با شرکای تحویل شخص ثالث همکاری می کنند تا از کاهش ارزش تجارت خود جلوگیری کنند و در این مواقع دشوار عملیاتی شوند. برعکس ، شرکای تحویل همچنان به دنبال شیوه های بحث برانگیز در مورد شارژ کمیسیون های عالی هستند. این یک آمار شناخته شده است که یک رستوران موفق تنها پس از اتمام کلیه هزینه ها از جمله دستمزد ، اجاره ، مالیات و موارد دیگر ، سود متوسط ​​33٪ کسب می کند. بنابراین ، پرداخت 30٪ کمیسیون به شرکای زایمان در نهایت نازک شدن سود کل آنها است ، یعنی برای بقا کافی نیست.

اخبار مرتبط  CPSC هشدار می دهد مصرف کنندگان هنگام استفاده از ژنراتورهای قابل حمل به عنوان دو طوفان قدرتمند به خلیج مکزیک احتیاط کنند.

بنابراین ، صنعت با یک مبارزه آشکار روبرو است و باید در حال حاضر به یک الگوی تنها به حرکت درآید. با این وجود ، آیا پشتیبانی واقعی در دسترس است؟

Y the Wait با چشم پوشی از پرداخت هزینه خدمات خود تا اول ژوئیه ، در صنعت مهمان نوازی به پیشرفت در این مواقع دشوار کمک می کند. شرکای رستوران می توانند بلافاصله ناهار خوردن ، تحویل و غذای آماده غذای فوری را شروع کرده و به مشتریان خود که در خانه هستند اقامت کنند.

اخبار مرتبط  MySize بیش از 12 میلیون پیشنهاد در سال 2020 ارائه می دهد

آقای می گوید: “کل صنعت میهمان نوازی باید با هم از جامعه از این وضعیت وخیم بیرون بیاید و به همین دلیل این شرکت حاضر نیست از هزینه ضرر و زیان شرکای رستوران ما سود ببرد.” Simranjit Singh Grewal، مدیرعامل ، Y صبر کنید.

در حال حاضر هزاران رستوران وجود دارد که از سراسر جهان با Y the Wait همکاری می کنند. به عنوان مثال ، این شرکت روند ورود به سیستم را برای ثبت نام های جدید سریعتر کرده و تمام اقدامات را برای کاهش مشکلات اپراتورهای رستوران انجام داده است.

اخبار مرتبط  مرغ Church Church افتتاح جدیدترین رستوران ویچیتا را اعلام کرد

با وجود سودآورترین راه حل درست جلوی چشمانشان ، صنعت میهمان نوازی همچنان برای یک ناجی فریاد می زند. سؤالی که اکنون پیش می آید این است که ، چرا مردم اینقدر به فکر قدیمی و روشهای قدیمی بسته اند.

تماس با رسانه:
Y صبر کنید
+31 6 87269875

عکس:
https://www.prlog.org/12820063

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

منبع Y صبر کنید

لینک های مربوطه

https://www.ythewait.com/

پاسخی بگذارید