گروه Syngenta اعلام کرد که Syngenta AG موفق شد 200 میلیون یورو از 600 میلیون یورو اوراق قرضه موجود خود و 265 میلیون CHF جدید اوراق قرضه را به پایان برساند

بازل ، سوئیس، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه Syngenta اعلام کرد که Syngenta AG موفقیتی را پشت سر گذاشت 200 میلیون یورو از موجودیت آن ضربه بزنید 600 میلیون یورو یوروباند ، در 8 آوریل اعلام شد و در دو نوبت صادر شد 16 آوریل 2020 و 24 آوریل 2020، اندازه کل اوراق قرضه را به 800 میلیون یورو. تاریخ بلوغ آن در است آوریل 2026.

علاوه بر این ، گروه Syngenta اعلام کرد که Syngenta AG شماره موفقیت آمیز جدید را تکمیل کرد 265 میلیون CHF اوراق قرضه داخلی سوئیس با سررسید در اکتبر 2023.

درباره گروه Syngenta

گروه سینگنتا یکی از شرکتهای برتر نوآوری در جهان است که ریشه های آن به بیش از 250 سال پیش می رسد. 48000 نفر از جمعیت آن در بیش از 100 کشور جهان تلاش می کنند کشاورزی را از طریق محصولات و فن آوری های پیشرفته که نقشی حیاتی در ایجاد زنجیره غذایی برای تأمین امنیت جهان ، ایمن ، پایدار و با احترام به سیاره ما دارند ، تغییر دهند. دفتر مرکزی سوئیس و متعلق به چین ، این گروه از چهار واحد تجاری خود نیرو می گیرد – مقر حفاظت از محصولات Syngenta که مقر اصلی آن در سوئیس، دانه های Syngenta دفتر مرکزی آن در ایالات متحده، دفتر مرکزی آداما در اسرائيل، و Syngenta Group China – که روشهای پیشرو در صنعت را برای خدمت به مشتریان در همه جا ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  Flower One's چهارم چهارم قوی کلاه های تحول سال 2019

محافظت از داده ها برای ما مهم است. شما این نشریه را بر اساس قانون ماده 6 پاراگراف 1 در حال دریافت هستید. f GDPR (“منافع مشروع”). با این حال ، اگر نمی خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گروه Syngenta دریافت کنید ، فقط یک پیام غیر رسمی مختصر برای ما ارسال کنید و دیگر جزئیات شما را برای این منظور پردازش نمی کنیم. همچنین می توانید جزئیات بیشتر را در بیانیه حریم خصوصی ما بیابید.

اخبار مرتبط  واسایو از معاون جدید ارشد عملیات جهانی ، Troy Mohr استقبال می کند

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

این سند ممکن است شامل عبارات آینده نگر باشد ، که با اصطلاحاتی مانند “انتظار” ، “اراده” ، “اراده” ، “بالقوه” ، “برنامه ها” ، “چشم اندازها” ، “تخمین زده شده” ، “هدف گذاری” “” قابل شناسایی است. در مسیر “و عبارات مشابه. چنین اظهاراتی ممکن است در معرض خطرات و عدم اطمینان باشد که می تواند نتایج واقعی را با این اظهارات متفاوت کند. برای گروه Syngenta ، این خطرات و عدم اطمینان شامل خطرات مربوط به مراحل قانونی ، تأییدیه های نظارتی ، توسعه محصول جدید ، افزایش رقابت ، خطر اعتباری مشتری ، شرایط عمومی اقتصادی و بازار ، انطباق و اصلاح ، حقوق مالکیت معنوی ، اجرای تغییرات سازمانی ، اختلال در دارایی های نامشهود ، درک مصرف کننده از محصولات اصلاح شده ژنتیکی و ارگانیسم ها یا مواد شیمیایی محافظت از محصولات ، تغییرات آب و هوایی ، نوسانات نرخ ارز و / یا قیمت کالاها ، ترتیبات عرضه منبع واحد ، عدم اطمینان سیاسی ، بلایای طبیعی و نقض امنیت داده ها یا سایر اختلالات اطلاعات فن آوری. گروه Syngenta هیچ گونه تعهدی در قبال بروزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس نتایج واقعی ، فرضیات تغییر یافته یا سایر عوامل را ندارد.

اخبار مرتبط  دومینیکن های بیشتری از ابتکار مسکن با بودجه سرمایه گذاری با سرمایه گذاری بهره مند می شوند

منبع گروه Syngenta