شرکای XP-PEN با LINE FRIENDS برای معرفی شادترین قرص قلم

“در این عصر جدید دیجیتالی ، مصرف کنندگان جوان همچنان به پیوند عاطفی خود با نام تجاری و نحوه عملکرد آن در سبک های جدید ارتباطی و تعامل اجتماعی اهمیت بیشتری می دهند. این مارک ها را مجبور می کند که در بازاریابی محصولات خود با ذهنیت بازتر و خلاقیت بیشتری عمل کنند. ” “بنابراین ما با هم متحد می شویم LINE FRIENDS برای راه اندازی یک سری محصولات با محدودیت محدود ، امیدوارم که بتواند نقاشی دیجیتال را سرگرم کننده تر کند. “

سری جدید محصولات شامل Artist12Pro ، Deco 01V2 و Star G640 است که به طرز ماهرانه ای در طراحی منحصر به فرد خود شخصیت های جذاب LINE FRIENDS، BROWN ، CONY و SALLY. سری LINE FRIENDS Edition همچنین با ارائه تصویری شاد ، به کاربران اجازه می دهد تا خلاقیت خود را در یک حالت ذهنی مثبت از بین ببرند.

اخبار مرتبط  ارتش نجات از برنامه درخت فرشته برای رفع نیازهای بیشتر در این فصل تعطیلات سازگار است

XP-PEN با 15 سال سابقه در دنیای مارک های بین المللی ، با الهام گرفتن از میراث تجاری XP-PEN و طراحی محصولات با کیفیت بالا و جذاب برای جوانان ، ادامه خواهد داد. ‘بر اساس پیشرفت های جدیدی که از آن بهره مند شده است. لطفا به سایت زیر مراجعه کنید: www.xp-pen.com.

در باره LINE FRIENDS

LINE FRIENDS یک مارک جهانی است که با کاراکترهای BROWN & FRIENDS شروع به کار کرده و برای استفاده به عنوان برچسب برای برنامه پیام رسان اصلی LINE و 200 میلیون کاربر فعال آن در سراسر جهان ایجاد شده است. LINE FRIENDS همچنین تجارت خود را با استفاده از فناوری IP با مشارکت در رسانه های مختلف و شرکت های بازی سازی از جمله Netflix (سری اصلی انیمیشن) ، SUPERCELL (ستیزه های ستیز) و NEXON (KartRider) گسترش داده است. لطفا به سایت زیر مراجعه کنید: www.LINEFRIENDS.com.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت محصولات با دوام کودک تا سال 2025

درباره XP-PEN

XP-PEN یک برند حرفه ای و قابل اعتماد از تبلت های گرافیکی ، نمایشگرهای قلم ، خودکارها و موارد دیگر است. تیم ما به طور خستگی ناپذیری به نوآوری اختصاص داده است تا هر هنرمند را با ابزارها و فناوری های متناسب با نیازهای فردی خود به عصر دیجیتال برساند. XP-PEN به یک مارک معروف تبلت های گرافیکی دیجیتال تبدیل شده است و کاربران در سراسر جهان از ابزار ، فناوری و ارزشی که XP-PEN برای بازار به ارمغان می آورد قدردانی می کنند. ما را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/xppen/ .. همچنین می توانید از طریق [email protected] به منظور بهره مندی از همکاری.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار ضد عفونی کننده دستی در CAGR بیش از 17 درصد در دوره 2019-2025 رشد کند

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1313395/XP_PEN.mp4

لینک های مربوطه

http://www.xp-pen.com

منبع XP-PEN