ویپ شاپ مدیر جدید مالی را منصوب می کند

گوانگژو ، چین، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Vipshop Holdings Limited (NYSE: VIPS) ، پیشرو خرده فروشی آنلاین تخفیف برای مارک ها در چین (“ویپ شاپ” یا “شرکت”) ، امروز اعلام کرد که آقای را منصوب کرده است. دیوید کوئی به عنوان مدیر ارشد مالی جدید خود برای جانشینی مدیر ارشد مالی آقای دونگائو یانگ، که در آینده نزدیک سمت را ترک خواهد کرد و در سمت جدید خود به عنوان مدیر غیر اجرایی به شرکت خدمت خواهد کرد. Mr.Cui به شرکت پیوسته است تا خود را برای انتقال به نقش جدید خود آماده کند.

آقای دیوید گفت: “دیوید تجربه زیادی در زمینه حسابداری شرکت های بزرگ ، کنترل داخلی و مدیریت مالی با خود به ارمغان آورده است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دیوید برای ارتقا to سطح شرکت هستیم.” اریک شن، رئیس و مدیر عامل Vipshop.

آقای شن افزود: “در همین حال ، ما کمک های قابل توجهی که Donghao در رشد و تحولات شرکت در 9 سال گذشته انجام داده بسیار قدردانی می کنیم. ما معتقدیم که شرکت همچنان از بینش و تجربه Donghao به عنوان مدیر هیئت مدیره ما بهره مند خواهد شد.” .

قبل از پیوستن به ویپ شاپ ، آقای کوی مدیر مالی Huami Corp. (NYSE: HMI) از آگوست 2017 تا سپتامبر 2020. از آگوست 2015 تا آوریل 2017 ، آقای کوئی مدیر مالی China Digital Video Holdings Limited ، یک شرکت فهرست شده در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ بود. پیش از آن ، آقای کوی مشاور مالی مستقلی در زمینه استراتژی های تجاری ، جمع آوری سرمایه ، حاکمیت شرکتی و امور حسابداری برای شرکت های با رشد بالا بود. از آوریل 2011 تا آگوست 2013 ، آقای کوی مدیر مالی گروه بهداشت و درمان iKang ، شرکت ، فهرست شده در بورس سهام Nasdaq بود. او مدیر ارشد حسابرسی Deloitte Touche Tohmutsu بود ، چین از آوریل 2007 تا آوریل 2011. قبل از آن ، آقای کوی نقش های مختلفی را در حسابداری عمومی و گزارشگری مالی در سال انجام داده است ایالات متحده و کانادا. آقای کوی لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه سایمون فریزر، کانادا و یک CPA مجاز در است ایالات متحده و کانادا.

درباره Vipshop Holdings Limited

اخبار مرتبط  100 داوطلب از 17 کشور و منطقه برای حراج 49 قسمت در حراج آنلاین قهوه ویژه سنگاپور با یکدیگر رقابت کردند

Vipshop Holdings Limited خرده فروش پیشرو تخفیف آنلاین برای مارک ها در است چین. ویپ شاپ محصولات مارک دار با کیفیت و محبوب را در سراسر کشور به مشتریان ارائه می دهد چین با تخفیف قابل توجه به قیمت های خرده فروشی. از آنجا که در سال تاسیس شد آگوست 2008، این شرکت به سرعت یک پایگاه قابل توجه و رو به رشد از مشتریان و شرکای تجاری ایجاد کرده است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.vip.com.

اخبار مرتبط  شرکت Latitude Beverage محدوده ویسکی اسب چرخ را با گل سرسبد مستقیم بوربن گسترش می دهد

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه حاوی جملات آینده نگر است. این جملات گفته می شود تحت مفاد قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995. این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” “تخمین” و جملات مشابه. از جمله ، چشم انداز تجارت و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه حاوی گزاره های آینده نگر است. ویپ شاپ همچنین ممکن است در گزارش های دوره ای خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب مکتوب و در بیانیه های شفاهی اظهارات خود را به صورت کتبی یا شفاهی ارائه دهد. افسران ، مدیران یا کارمندان اشخاص ثالث. گزاره هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی درباره اعتقادات و انتظارات ویپ شاپ ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند ، از جمله موارد زیر را محدود می کند: اهداف و استراتژی های ویپ شاپ. توسعه تجاری آینده ویپ شاپ ، نتایج عملیات و شرایط مالی ؛ رشد مورد انتظار در بازار خرده فروشی تخفیف آنلاین در چین؛ توانایی ویپ شاپ در جذب مشتری و شرکای تجاری و ارتقا further بیشتر شناخت برند خود. انتظارات ویپ شاپ در مورد تقاضا و پذیرش بازار محصولات و خدمات فروش فلاش ؛ رقابت در صنعت خرده فروشی تخفیف. تأثیر بالقوه COVID-19 بر فعالیت های تجاری Vipshop و اقتصاد در چین و به طور کلی در جاهای دیگر نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های Vipshop با SEC موجود است. تمام اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی است و ویپ شاپ هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر در مواردی كه طبق قانون قابل اجرا است.

اخبار مرتبط  گروه منارینی سال محکم عملکرد عملیاتی را کامل می کند

منبع Vipshop Holdings Limited

لینک های مربوطه

www.vip.com