Harborside Inc برای به دست آوردن مالکیت در یک درمانگاه در سانفرانسیسکو در منطقه تاریخی Haight-Ashbury

خرید بیشتر ردپای خرده فروشی کالیفرنیا را گسترش می دهد

اوکلند ، کالیفرنیا و تورنتو، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Harborside Inc. (“Harborside” یا “شرکت”) (CSE: HBOR) ، (OTCQX: HBORF) ، a کالیفرنیامتمرکز ، بطور عمودی یکپارچه سازی حشیش ، به توافق نهایی (“توافق نامه”) برای به دست آوردن 50.1٪ از سهام (“سهام”) FGW Haight، Inc (“FGW”) رسیده است. کالیفرنیا شرکتی که دارای تأیید استفاده مشروط برای کار با داروخانه حشیش و مشاغل مرتبط در منطقه Haight Ashbury در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا (کسب”).

اکتساب باعث افزایش بیشتر رد پای Harborside در ایالت کالیفرنیا، حضور پررنگ خود را در منطقه تاریخی-هاشبوری و فرهنگی دارای اهمیت تقویت می کند سانفرانسیسکو.

وی گفت: “ما از اینكه شهرت Harborside را برای محصولات با كیفیت بالا و تجارب عالی خرده فروشی در منطقه شاخص Haight-Ashbury به ارمغان بیاوریم بسیار خوشحالیم.” پیتر بیلودو، رئیس و مدیر عامل موقت Harborside. “پس از اتمام خرید ، ساخت و دریافت کلیه تأییدیه های لازم ، آخرین مکان خرده فروشی ما معماری مرتفع ، معاصر-صنعتی را با بهترین خدمات در کلاس و انتخاب محصول بی نظیر که Harborside به شهرت رسیده است ، مخلوط می کند. ما از ادامه تعامل با مصرف کنندگان و ارائه ارزش بالایی برای سهامدارانمان هیجان زده می شویم. ”

براساس شرایط این توافق نامه ، Harborside قیمت خرید کل USD را پرداخت می کند 2،179،350 دلار (منوط به تعدیل قیمت خرید) براساس ارزش ساخت شرکت سرمایه در گردش پس از ساخت و پروفرما 4،350،000 دلار (“قیمت خرید”). قیمت خرید شامل: (الف) دلار آمریکا 1،265،000 دلار به عنوان توجه به یادداشت های قابل تبدیل FGW که به شرکت اجازه می دهد چنین تعداد سهام اساسی را برابر با 29.1٪ سهام داشته باشد. و (ب) مانده قیمت خرید در سهام چند رأی (“MVS”) به ارزش 125 دلار کانادا به ازای هر MVS به عنوان در نظر گرفتن سهامداران فروش خاص FGW برای 21٪ از سهام منتشر شده و معوق.

Harborside همچنین توافق کرده است که 29.9٪ از سهام صادر شده و معوق (“سهام بعدی”) را خریداری کند تا 80٪ مالکیت FGW را بدست آورد ، منوط به تصویب مقررات. قیمت خرید کل سهام های بعدی USD خواهد بود 1،300،650 دلار، که در MVS ارزشیابی خواهد شد که بیشتر از این ارزش را داشته باشد: (i) 30 روزه VWAP سهام رأی دهنده شرکت در بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) در زمان صدور ، تخفیف ضربدر 100 ؛ (ii) 150 دلار کانادا در هر MVS ؛ یا (iii) قیمت دیگری که ممکن است توسط CSE تأیید شود.

اخبار مرتبط  گزارش های FLANIGAN درآمد

سرانجام ، Harborside همچنین به تشخیص خود ، به طور کامل یا جزئی و در یک یا چند بسته ، 20٪ باقیمانده سهام (“سهام باقی مانده”) را منوط به تأییدیه های قانونی ، از حق امتناع خواهد داشت.

این اکتساب منوط به شرایط خاص بسته شدن مواد است ، از جمله مصوبات مقامات نظارتی و CSE. نمی توان اطمینان حاصل کرد که معامله با شرایط فعلی یا به طور کلی تکمیل خواهد شد. انتظار می رود اختتامیه تملک در تاریخ قبل یا قبل از آن اتفاق بیفتد 31 اکتبر 2020.

برای دریافت آخرین اخبار ، فعالیت ها و پوشش رسانه ای ، لطفاً به وب سایت شرکت Harborside به آدرس مراجعه کنید http://www.investharborside.com یا با ما در ارتباط باشید LinkedIn، فیس بوک، و توییتر.

درباره Harborside:
Harborside Inc. یکی از قدیمی ترین و معتبرترین خرده فروشان شاهدانه در است کالیفرنیا، سه بیمارستان اصلی را در این کشور کار می کند منطقه خلیج سانفرانسیسکو، یک درمانگاه در پالم اسپرینگز منطقه مجهز به جنوب کالیفرنیا فقط درایو حشیش از طریق پنجره ، یک داروخانه در اورگان و یک مرکز کشت و تولید در سالیناس ، کالیفرنیا. Harborside نقش بسزایی در ایمن سازی و دسترسی به شاهدانه برای جامعه گسترده و متنوعی داشته است کالیفرنیا مصرف کنندگان با تاسیس مشترک استیو آنجلو و عروسی لباس در سال 2006 ، به Harborside یکی از شش مجوز پزشکی شاهدانه پزشکی اعطا شده در سال 2006 اعطا شد ایالات متحده و امروز دارای مجوز حشیش برای خرده فروشی ، توزیع ، پرورش ، مهد کودک و تولید است. Harborside در حال حاضر یک شرکت دارای فهرست عمومی در معاملات CSE با نماد علامت “HBOR” است. اطلاعات بیشتر در مورد Harborside در زیر مشخصات SARAR Harborside در دسترس است www.sedar.com.

توجه داشته باشید احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر
این نسخه خبری شامل “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (جمعاً “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا. تمام اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند و براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها در تاریخ انتشار این خبر است. هر گزاره ای که شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات ، رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب اما نه همیشه با استفاده از عباراتی مانند “انتظار می رود” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود”) ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، “برنامه ها” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “اعتقاد دارد” یا “قصد دارد” یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی یا بیان اینکه برخی اعمال ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” یا “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن است” یا “خواهد شد” گرفته شده برای رخ دادن یا دستیابی به) بیان واقعیت تاریخی نیست و ممکن است عبارات آینده نگر است در این خبرنامه ، بیانیه های آینده نگر ، شامل موارد دیگر ، اظهارات مربوط به بسته شدن تملک ، زمان بسته شدن تملک ، خرید سهام بعدی و سهام باقی مانده ، دریافت تأییدیه های قانونی لازم ( از جمله تأیید CSE معامله پیشنهادی و سایر افراد جدید) ، استراتژی شرکت در حال حرکت به جلو و اهداف عملیاتی مورد انتظار شرکت در ارائه بهترین خدمات در کلاس و انتخاب محصول.

اخبار مرتبط  آیا میخ را انجام می دهید؟ اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از کرم زنگ مشاهده کنید

این اظهارات آینده نگر براساس مفروضات و برآوردهای منطقی مدیریت شرکت در زمان ارائه چنین اظهاراتی است. نتایج واقعی آینده ممکن است از نظر اساسی متفاوت باشد زیرا اظهارات آینده نگر شامل ریسکهای شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی آنها باشد اظهارات آینده نگر. از جمله این عوامل ، از جمله موارد دیگر ، می توان به موارد زیر اشاره کرد: پیامدهای بیماری همه گیر COVID-19 بر عملکرد شرکت. نوسانات در شرایط عمومی اقتصاد کلان ؛ نوسانات در بازارهای اوراق بهادار ؛ انتظارات در مورد اندازه کالیفرنیا بازار شاهدانه و تغییر عادات مصرف کننده ؛ توانایی شرکت برای دستیابی موفقیت آمیز به اهداف تجاری خود. برنامه های توسعه؛ عدم اطمینان سیاسی و اجتماعی ؛ ناتوانی در دریافت بیمه کافی برای پوشش خطرات و خطرات ؛ و وجود قوانین و مقرراتی که ممکن است محدودیت هایی را برای کشت ، تولید ، توزیع و فروش محصولات مرتبط با شاهدانه و شاهدانه در کشور تحمیل کند. ایالت کالیفرنیا؛ و روابط کارمندان. اگرچه اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر مطابق با آنچه مدیریت شرکت معتقد است ، یا در آن زمان معتقد است که فرضیات معقول است ، شرکت نمی تواند به سهامداران اطمینان دهد که نتایج واقعی با چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه سازگار است ، زیرا ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی ، تخمین زده شده یا در نظر گرفته نشده است. خوانندگان نباید به بیانیه ها و اطلاعات آینده نگرانه موجود در این خبر جدید اعتماد بی جهت داشته باشند. شركت هيچ تعهدي براي به روز كردن اظهارنظرهاي آينده نگر ، عقايد ، پيش بيني ها يا ساير عوامل ، در صورت تغيير آنها ، به استثناي مواردي كه قانون نياز ندارد ، به عهده ندارد.

اخبار مرتبط  خدمات دارای مجوز و مجوز از ایالت میشیگان ثبت سفارش آنلاین و سکوی تحویل بدون تماس کانابیس در میشیگان را گسترش می دهد

این شرکت به طور غیر مستقیم در زمینه تولید ، نگهداری ، استفاده ، فروش و توزیع شاهدانه در بازار شاهدانه دارویی و تفریحی در ایالات متحده. قوانین محلی محلی که شرکت در آن فعالیت می کند ، چنین فعالیت هایی را مجاز می داند ، با این حال ، این فعالیت ها در حال حاضر تحت قانونی نیستند ایالات متحده قانون فدرال. اطلاعات اضافی در مورد این و سایر خطرات و عدم اطمینان مربوط به تجارت شرکت تحت عنوان “عوامل خطر” در بیانیه لیست به تاریخ 30 مه 2019 و در بحث و تحلیل مدیریت شرکت برای دوره به پایان رسید 30 ژوئن 2020، تحت مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com ثبت شده است.

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش ، یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر نوع اوراق بهادار نیست ایالات متحده. اوراق بهادار شرکت تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هر گونه قانون اوراق بهادار دولتی ، ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در داخل ارائه یا فروش نشود ایالات متحده یا برای افراد ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

SOURCE Harborside Inc.