اولین درمانگاه شاهدانه پزشکی ویرجینیا ، داروسازی دارما ، درها را باز می کند

بریستول ، وا، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – داروسازی دارما، اولین درمانگاه شاهدانه پزشکی در ویرجینیا، درهای خود را باز کرده است. داروسازی دارما یکی از چهار شرکت مجاز پزشکی شاهدانه در کشورهای مشترک المنافع است ویرجینیا. واقع در بریستول، مأموریت این شرکت تأمین داروهای گیاهی با کیفیت ، ایمن و م effectiveثر برای بیماران است ، در حالی که مشاغل مهمی را به یک منطقه مضطرب اقتصادی وارد می کند.

“ما مشتاقیم که گزینه درمانی جدیدی را به ویرجینیا بیماران و همچنین شغل و رشد اقتصادی را در جامعه ما فراهم می کند. ” موسس و مدیر عامل داروسازی دارما ، شانا بری. “این یک فرآیند طولانی برای ایجاد تاسیسات ، رشد گیاهان شاهدانه از بذر ، فرآوری و استخراج روغن های شاهدانه و در نهایت تهیه محصول برای بیماران بوده است. به عنوان یک ساکن مادام العمر در جنوب غربی ویرجینیا، من از آوردن این داروی تغییر دهنده زندگی در ایالتمان و تأمین مشاغل مورد نیاز در جامعه ما بسیار خوشحالم. ” ویرجینیا برای اجازه دادن به شاهدانه پزشکی و راه اندازی داروسازی دارما تغییر مکان دهید.

بری توسط بنیانگذار و مدیر عامل ، جک ال. صفحه و بنیانگذار و رئیس داروسازی ، مایکل جانسون. جانسون ، که 27 سال از ویرجینیا تجربه داروخانه ، از اینکه سرانجام به بیماران خدمات ارائه می دهد ، هیجان زده است و می گوید: “هر بیماری که به دنبال شاهدانه پزشکی است ، منحصر به فرد است و من مشتاقانه منتظر توسعه روابط با آنها برای تهیه برنامه های درمانی متناسب با نیازهای فردی خود هستم.” پیج می گوید ، “دارما داروسازی واقعاً یک تلاش داخلی است که توسط متخصصین بازرگانی محلی با اشتیاق به جامعه ما انجام می شود و به بیماران در دستیابی به شاهدانه پزشکی کمک می کند. ما اولین کسانی هستیم که به لطف همه اعضای تیم خود شاهدانه پزشکی تولید و به ویرجینیایی ها می فروشیم. ”

Merida Capital Partners بزرگترین سرمایه گذار در داروسازی دارما است. میچ باروکوویتس ، کوین گیبس و کالین کلی از شرکای سرمایه مریدا زیرساخت های مهم و راهنمای عملیاتی را برای شروع عملیات فراهم کرده اند. در حالی که دارما آخرین شرکتی بود که در آن زندگی می کرد ویرجینیا، اولین کسی است که داروها را به بیماران تولید و فروش می کند. این نتیجه مستقیم تیم عملیاتی مریدا است که سابقه آنها در زمینه اجرای عملیات کشت پزشکی با مجوز محدود یکی از طولانی ترین ها در صنعت است. اعضای تیم Merida با موفقیت موفق به اخذ مجوزهای کشت ، فرآوری و توزیع در ایالت های بسیار تحت نظم ایالات متحده از جمله شده اند کانتیکت، مینه سوتا، پنسیلوانیا، میسوری، مریلند و ویرجینیای غربی.

گیبس می گوید ، “تیم داروسازی دارما شریک شگفت انگیز ما بوده است. ما امسال بی وقفه با شانا ، جک و مایکل کار کردیم تا این شرکت را راه اندازی کنیم و دارو را به ویرجینیا. ما مشتاقانه منتظر کمک به بیماران در سراسر کشورهای مشترک المنافع برای دسترسی ایمن به حشیش پزشکی هستیم. ”

داروسازی دارما در حال حاضر در مرکز خرید بریستول واقع در 500 Gate City Hwy ، Suite 460 ، بریستول ، واشنگتن. محصولات فروخته شده شامل دستگاه های استنشاق ، مواد قابل خوردن ، اسپری ها ، روغن ها ، شیاف ها و غیره خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ، نحوه بیمار شدن و محدودیت های COVID-19 آنها ، به سایت www.dharmacann.com مراجعه کنید.

درباره داروسازی دارما

داروسازی دارما یکی از چهار شرکت مجاز پزشکی شاهدانه در کشورهای مشترک المنافع است ویرجینیا. بر اساس بریستول ، ویرجینیا، دارما متعهد است محصولات روغن شاهدانه با کیفیت بالا را به بازار عرضه کند ویرجینیا بیماران. با پیوندهای عمیق با جنوب غربی ویرجینیا، دارما مشتاقانه منتظر همکاری با پزشکان در سراسر کشور است ویرجینیا برای ارائه ویروس پزشکی به ویرجینیایی ها که به دنبال داروهای گیاهی ایمن و موثر هستند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.dharmacann.com مراجعه کنید.

درباره شرکای سرمایه مریدا

Merida Capital Partners یک شرکت سهامی خاص است که هدف اصلی آن رشد محرکهای سریع توسعه صنایع شاهدانه و شاهدانه است. شعار مریدا ، سرمایه گذاری مسئولانه در اکوسیستم شاهدانه ، ضمن شناسایی فن آوری های پیشرو کشت ، محصولات و خدمات مرتبط با تکامل شاهدانه و شاهدانه به عنوان محصولات کشاورزی ، داروهای گیاهی ، مواد تشکیل دهنده در فرمولاسیون های دارویی و محصولات مصرفی تفریحی ، تمرکز آن بر دولت را برجسته می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.meridacap.com مراجعه کنید یا مریدا را در توییتر دنبال کنید meridacap.

تماس با رسانه: ماریا تری
774-264-0815
[email protected]

منبع داروسازی دارما


اخبار مرتبط  اپسون برای چاپ آسان و مقرون به صرفه اولین چاپگر تصعید رنگی رومیزی 8.5 اینچی را برای مشاغل خانگی یا کوچک به وجود می آورد