بهترین دوست یک بیکر دوباره تصور کرد

وی گفت: “این عصاره ها از شرکت vnlla Extract یک بازی را تغییر می دهند.” سام میسون، سرآشپز و صاحب بستنی Oddfellows در بروکلین ، نیویورک. “به عنوان یک شیرینی پزی ، وانیل جز st اصلی لوازم آشپزخانه من است. اگر تاکنون طعم بستنی Oddfellows ما را چشیده اید ، می دانید که ما برای خلاقیت تلاش می کنیم و در عین حال برخی از آثار کلاسیک را بهبود می بخشیم. این عصاره جسور و جدید ترکیبی از vnlla که شامل لیمو ، پرتقال و ادویه است به من الهام بخش بستنی و دسرهای منحصر به فردی است که ممکن است قبلاً به آن فکر نکرده باشم. پروفایل ها هیجان انگیز هستند و به زیبایی کارهای من را برجسته می کنند. “

خط عصاره وانیل شامل پنج محصول است (برای اطلاعات بیشتر به ورق محصول مراجعه کنید):

 • عصاره وانیل خالص
  با پیچیدگی غنی و در عین حال ظریف ، نمی توانید از vnlla عصاره خالص وانیل از vnlla تهیه کنید. این کار با لوبیای وانیل بوربن آغاز شده و توسط کشاورزان در کشور برداشت و برداشت می شود ماداگاسکار، که هر ارکیده وانیل را با دقت گرده افشانی می کنند. سپس استخراج و در بطری بسته بندی می شود ایالات متحده برای گرفتن جوهر هر یک از لوبیا ها
 • عصاره وانیل +
  هر دسته از عصاره وانیل می تواند از سال به سال ، مزرعه به مزرعه ، منطقه به منطقه دیگر متفاوت باشد. حتی هوا در ماداگاسکار می تواند بر فصل رشد و کشت لوبیا تأثیر بگذارد ، و گاهی اوقات باعث تغییرات زیادی در قیمت لوبیای وانیل می شود. به همین دلیل عصاره وانیل + خود را ، مخلوطی از عصاره خالص وانیل خود با سایر طعم دهنده های طبیعی ایجاد کرده ایم تا همیشه آن طعم کلاسیک را با قیمت ثابت تحویل دهید و به شما امکان می دهد خلاقیت خود را در هر زمان از سال از بین ببرید.
 • عصاره وانیل + ترکیبات طعم دهنده
  می توانید بگویید که هنگام طراحی مخلوط عصاره وانیل + طعم دهنده ، اجازه می دهیم آب میوه های خلاق ما جاری شود. هر ترکیب با عصاره خالص وانیل vnlla آغاز می شود و باعث ایجاد خلاقیت در آشپزخانه می شود. در واقع هیچ محدودیتی برای آنچه که این ماده از نظر تصور شده می تواند به همراه داشته باشد وجود ندارد. تغییرات طعم دهنده عبارتند از:
  • عصاره وانیل + لیمو: جوهر لیموی تازه فشرده شده همراه با وانیل خامه ای.
  • عصاره وانیل + پرتقال: یک انفجار پویا از عصاره پرتقال آفتابی همراه با وانیل شیرین.
  • عصاره وانیل + ادویه: ترکیبی نوستالژیک از ادویه های گرم همراه با وانیل خامه ای.
اخبار مرتبط  این هفته بزرگترین درایو غذا Nation این هفته با رمان جدید ظاهر شد

وی گفت: “ما 150 سال در تجارت عطر و طعم فعالیت داشته ایم و همزمان با پیشرفت آشپزهای خانگی و حرفه ای ، گزینه های مواد تشکیل دهنده ما نیز باید چنین باشند.” پل گراهام، رئیس بخش عطر و طعم Symrise آمریکای شمالی. “وانیل باعث ایجاد ارتباطات و خاطرات گرم عاطفی می شود ، به همین دلیل پخت در سال 2020 بسیار درمانی شد. با اضافه کردن ترکیبات طعم دهنده مانند لیمو ، پرتقال و ادویه ، ما بلافاصله دسرها و نوشیدنی ها را بالا می بریم و امکانات بی پایان را ارائه می دهیم. بسته بندی ما همچنین با لیوان برتر صحبت می کند بطری سفید ، درپوش بامبو و نوار شفافی در کنار آن برای اطلاع از کمبود شما. در دریای بطری های قهوه ای ، vnlla مطمئناً خودنمایی می کند. ”

اخبار مرتبط  عدم قطعیت اقتصادی و بی ثباتی مواد غذایی در نیجریه ، تلاش می کند تا با شرکای غیرمنتظره ای درگیر شوید

ایجاد ارزش مشترک
در سال 2006 ، Symrise اولین شرکت طعم دهنده بود که فعالیت های خود را در آن انجام داد ماداگاسکار. از همان ابتدا ، این شرکت متعهد شده است که با کشاورزان محلی و جوامع آنها همکاری کند تا یک زنجیره تأمین ایجاد کند که ارزش مشترکی را برای همه افراد درگیر ایجاد کند. با ایجاد مشارکت مستقیم با بیش از 7000 کشاورز ، بیش از 40،000 نفر به طور مستقیم یا غیرمستقیم از مزایای استخدام Symrise ، آموزش در زمینه کشاورزی پایدار ، تلاش برای تنوع محصولات ، تحصیل در جوانان و مزایای مراقبت های بهداشتی بهره مند می شوند.

اخبار مرتبط  طرح Wild Harvest Initiative® / پارکها و حیات وحش تگزاس نتایج نتایج نظرسنجی اشتراک مواد غذایی وحشی را منتشر کرد

کل خط عصاره وانیل از شرکت عصاره vnlla از طریق آمازون در دسترس است. عصاره وانیل خالص vnlla در بطری های 4 اونسی ، 8 اونسی و 16 اونسی موجود است. vnlla عصاره وانیل +، عصاره وانیل + لیمو، عصاره وانیل + پرتقال و عصاره وانیل + ادویه همه در بطری های 4 اونسی موجود است.

در باره همنوایی:
Symrise یک تامین کننده جهانی عطرها ، طعم ها ، مواد غذایی ، تغذیه و مواد آرایشی است. مشتریان آن شامل تولید کنندگان عطر ، مواد آرایشی ، غذایی و آشامیدنی ، دارویی و تولیدکننده مکمل های غذایی و غذای خانگی هستند. فروش حدود 3.4 میلیارد یورویی آن در سال مالی 2019 ، Symrise را به یک پیشرو در ارائه دهنده جهانی تبدیل کرده است. دفتر مرکزی آن در هولزمیندن ، آلمان، این گروه با بیش از 100 مکان در اروپا، آفریقا، خاورمیانه، آسیا، ایالات متحده و آمریکای لاتین. Symrise با مشتری های خود همکاری می کند تا ایده های جدید و مفاهیم آماده بازار را برای محصولاتی که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره را تشکیل می دهند ، توسعه دهد. موفقیت اقتصادی و مسئولیت شرکتی به عنوان بخشی از این روند با یکدیگر پیوندی ناگسستنی دارند. همنوازی – همیشه الهام بخش بیشتر است.

SOURCE Symrise Inc.

لینک های مربوطه

https://www.symrise.com