Monster Energy از طرف Nielsen و Hookit به عنوان شماره 4 مارک بازاریابی در ورزش نامگذاری شده است

کرونا ، کالیفرنیا، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Monster Energy مفتخر است که در لیست 50 مارک برتر بازار در ورزش ، جایگاه 4 در Nielsen و شریک داده Hookit را به خود اختصاص دهد. Monster Energy با حمایت مالی از ورزشکاران Supercross ، Motocross ، Skateboarding ، Snowboarding ، BMX ، Ultimate Fighting Championship ، Bellator Mixed Martial Arts، Moto GP ، Speedway ، NASCAR ، Rallycross ، Bull Bull ، و بیشتر.

Monster Energy میزبان صدها ورزشکار در 32 ورزش حرفه ای است. ورزشکاران Monster Energy در مجموع صدها مدال X Games و ده ها قهرمانی کسب کرده اند.

مدیر عامل هیئت مدیره Monster Energy Dan McHugh گفت: “Monster Energy مفتخر است که تیم گسترده ای از ورزشکاران خارق العاده ای دارد که در ورزشهای مربوط به خود تکانهای افسانه ای کسب کرده اند.” “انرژی هیولا بر اساس این باور ساخته شده است که ترکیب انرژی منحصر به فرد ما می تواند شما را برای پیشرفت بیشتر سوق دهد. دستاوردهای جمعی لیست موفق بسیار عالی Monster بر مصرف کنندگان در سراسر جهان تأثیر می گذارد.”

اخبار مرتبط  همکاران سلامت Intiva با فناوری های Goldshield برای توزیع ضد عفونی کننده ضد آفت کش در مبارزه با COVID-19

لیست 50 مارک پرمخاطب در ورزش Nielsen & Hookit به طور کامل تمام پست های آنلاین از ورزشکاران ، تیم ها و لیگ های حرفه ای را در طول 12 ماه کاملاً بررسی می کند – این آگاهی و درآمد حاصل از 25000 سازمان ورزشی را برای بیش از 7000 مارک وزن می کند. فقط برای 50 مارک پر فروش این مشارکت بیش از حد ایجاد شده است 3 میلیارد دلار در ارزش کفالت ، که 49٪ از کل ارزش تولید شده توسط را تشکیل می دهد همه مارک های با حضور در ورزش.

اخبار مرتبط  طبق بررسی جدیدی که در سطح اتحادیه اروپا انجام شده است ، شهروندان می خواهند برای پایان دادن به آزمایش حیوانات در اروپا برنامه ای الزام آور داشته باشند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انرژی هیولا و ورزشکاران آن ، به اینجا مراجعه کنید monsterenergy.com.

درباره انرژی هیولا
مستقر در کرونا ، کالیفرنیا، Monster Energy پیشرو در فروش نوشیدنی های انرژی زا و نوشیدنی های جایگزین است. Monster Energy با عدم پذیرش سنتی ، از صحنه و ورزش پشتیبانی می کند. چه موتور کراس ، چه آفرود ، NASCAR ، MMA ، BMX ، موج سواری ، اسنوبرد ، اسکی ، اسکیت بورد ، یا سبک زندگی راک اند رول ، Monster Energy مارکی است که به اصالت و هسته اصلی آنچه ورزش ، ورزشکاران و نوازندگان نشان می دهند اعتقاد دارد. بیشتر از یک نوشیدنی ، این شیوه زندگی است که توسط ورزشکاران ، ورزش ها ، گروه ها ، م believeمنان و طرفداران زندگی می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد Monster Energy از جمله تمام نوشیدنی های آن را در اینجا ببینید www.monsterenergy.com.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی می کند

تماس با رسانه
[email protected]متر

منبع انرژی هیولا