بایر به دنبال سودآوری از فروش Weedkiller مرتبط با لنفوم غیر هوچکین و دارویی برای درمان آن است

ST لوئیس، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – وكیل مشهور صدمات شخصی و حقوق مدنی بن کراپ امروز شركت Bayer را به جرم تلاش برای سودآوری از فروش دور علفهای هرز خود ، كه به لنفوم غیرهوچكینز مرتبط است ، و یك داروی جدید بایر برای درمان این بیماری محكوم كرد.

بر 14 اکتبر، بایر نتایج مطالعه فاز III داروی جدید آن را در ترکیب با ریتوکسیماب در بیماران مبتلا به لنفوم غیرهوچکین بی عطف عود کننده اعلام کرد. بایر گفت این ترکیب بقای بدون پیشرفت را به طور قابل توجهی طولانی می کند.

اخبار مرتبط  Aaron برای حمایت از COVID-19 Relief ، PPE و تشک های مخصوص ناتو را ارائه می دهد

کراپ گفت: “چقدر بدبینانه است که بایر به دنبال سود بردن از هر دو طرف این بیماری تهدید کننده زندگی است – با فروش Roundup که باعث آن می شود و اکنون با فروش دارویی برای درمان آن.” “بایر با مبارزه برای نگه داشتن گردهمائی کشنده علفهای هرز در بازار ، به خود ادامه تجارت داروی لنفوم غیر هوچکین را تضمین کرده است.”

کراپ ، همراه با مشاوران مشترک کریس اشنیدرز و جیمز اوندر، هزاران شاکی است که پس از استفاده از Roundup و ایجاد لنفوم غیر هوچکین از Bayer خسارت می خواهند. کراپپ و تیم حقوقی اخیراً به نمایندگی از انجمن ملی کشاورزان سیاه پوست ، دستورالعمل بایر را برای فروش Roundup مطرح کردند.

اخبار مرتبط  اتصال Handyman به عنوان حق رای دادن 200+ برتر Franchise Times 2020 شناخته شده است

وكیل گفت: “بایر با بی اعتنایی آشكار به زندگی انسان ، الگویی از سود دهی به مردم نشان داده است.” کریس اشنیدرز. وی افزود: “اگر این شركت امیدوار است از دارویی برای درمان بیماری كه محصول ضد علفهای هرز آن درمان می كند سود ببرد ، ما معتقدیم كه آنها یك الزام اخلاقی دارند كه Roundup را از بازار بیرون بکشند و دیگر بیماری مردم را متوقف كنند.”

در باره قانون BEN CRUMP
از طریق کار خود ، وکیل مدافع حقوق شهروندی و جراحات شخصی مشهور در سطح ملی بن کراپ پیشگام یک جنبش قانونی برای حمایت بهتر از حقوق شهروندان در حاشیه است. او پرونده های حقوق مدنی را که به تغییر چشم انداز منجر شده و در طیف وسیعی از زمینه ها از جمله حقوق شهروندی ، آسیب های جانی ، کار و اشتغال ، اقدامات طبقاتی و موارد دیگر به نمایندگی از مشتریان پرداخت. قانون بن کراپ اختصاص یافته به پاسخگویی قدرتمندان برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.bencrump.com.

اخبار مرتبط  Artemest در بازار لوکس 5 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سهام

منبع قانون بن کراپ