شرکت Whirlpool سود سهام سه ماهه را با 0.05 دلار افزایش می دهد

بنتون هاربور ، میش.، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز هیئت مدیره شرکت Whirlpool تصویب کرد 0.05 دلار افزایش سود سه ماهه سهام عادی شرکت به 1.25 دلار هر سهم از 1.20 دلار در هر سهم سود سهام قابل پرداخت است 15 دسامبر 2020، به سهامداران ثبت در پایان کار در 20 نوامبر 2020.

وی گفت: “من خوشحالم که اعلام می کنم ما برای هشتمین سال متوالی سود سهام خود را افزایش می دهیم و این نشان دهنده اعتمادی است که ما به تجارت خود در کوتاه مدت و بلند مدت داریم.” مارک بیتزر، رئیس و مدیر اجرایی شرکت ویرپول.

اخبار مرتبط  بانک رزرو هند (RBI) به Vakrangee Limited محدوداً مجوز تأسیس و بهره برداری از واحد عملیاتی پرداخت بهاره بیل را می دهد.

درباره شرکت Whirlpool
شرکت Whirlpool (NYSE: WHR) پیشروترین شرکت لوازم آشپزخانه و لباسشویی در جهان است ، تقریباً با دارا بودن 20 میلیارد دلار در فروش سالانه ، 77،000 کارمند و 59 مرکز تحقیق و تولید و فناوری در سال 2019. این شرکت به بازار عرضه می شود Whirlpool ، KitchenAid ، Maytag ، کنسول ، Brastemp ، Amana ، Bauknecht ، JennAir ، Indesit و سایر نام های تجاری اصلی تقریباً در هر کشور در سراسر جهان است. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت را می توان در WhirlpoolCorp.com یافت ، یا ما را در توییتر به آدرسWhirlpoolCorp بیابید.

اخبار مرتبط  مارک های 4e در آمریکای شمالی یادآوری داوطلبانه ضد عفونی کننده دستی در سراسر کشور را به دلیل وجود احتمالی متانول ناشناخته (الکل چوب) صادر می کند

افشای وب سایت
ما به طور معمول اطلاعات مهم را برای سرمایه گذاران در وب سایت خود ، whirlpoolcorp.com ، در بخش “سرمایه گذاران” ارسال می کنیم. ما همچنین قصد داریم قسمتهای Hot Topics پرسش و پاسخ این صفحه وب را به عنوان ابزاری برای افشای اطلاعات ، اطلاعات غیر عمومی و مطابقت با تعهدات افشای خود تحت مقررات FD به روز کنیم. بر این اساس ، سرمایه گذاران علاوه بر دنبال کردن اطلاعیه های مطبوعاتی ، پرونده های SEC ، تماس های کنفرانس عمومی ، ارائه ها و پخش های وب ، باید بخش سرمایه گذاران در وب سایت ما را نظارت کنند. اطلاعات موجود در صفحه وب ما ، یا ممکن است از طریق آن قابل دسترسی باشد ، با مراجعه به این سند ادغام نمی شود و بخشی از آن نیست.

اخبار مرتبط  بازار فن آوری های تجزیه و تحلیل پوست تا سال 2030 به 275 میلیون دلار می رسد: IDTechEx Research

SOURCE Whirlpool Corporation