یک بازیگر تمام ستاره اقتباس صوتی گیرنده ای از محاکمه CHICAGO 7 را ارائه می دهد!

نیویورک، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – سیمون و شوستر صوتی مفتخر است که انتشار این نشریه را اعلام کند محاکمه شیکاگو 7: متن رسمی. یک تولید صوتی پر زرق و برق که روند دادگاه یکی از بدنام ترین و چشمگیرترین دادگاه های تاریخ اخیر آمریکا را زنده می کند ، اکنون کتاب صوتی در حال فروش است.

به رهبری J.K. سیمونز ، جف دانیلز، کریس جکسون، جان هاوکس، کریس گچ، لوک کربی، کوری استول، نوربرت لئو بوتز، و جورج نیوبرن، یک گروه کامل متشکل از بیش از بیست بازیگر تحسین شده صداپیشگان بازیگران فراموش نشدنی را در مرکز این پرونده قضایی قرار می دهند. آنها به طرز درخشان فوریت و غیرقابل پیش بینی بودن فضای دادگاه را به دست می آورند و شنوندگان را به نقطه عطفی در تاریخ ملت ما برمی گردانند که امروز حتی بیشتر طنین انداز است.

دانیلز گفت: “گاهی اوقات ، هنرها می توانند رویدادی در تاریخ آمریکا را روشن کنند که به ما کمک می کند خودمان را درک کنیم.” “این یک لذت بخش بود که چنین لحظه ای مهم در فعالیت های این کشور را به زندگی برگرداندم. اگر سخت گوش کنید ، می توانید دهه 60 را بشنوید.”

جکسون در این باره اظهار داشت: دادگاه شیکاگو هفت فصلی در تاریخ آمریکا است که هرگز نباید فراموش شود. “ما امیدواریم که این بازخوانی صوتی امروز و برای بسیاری از سالهای آینده طنین انداز شود.”

توسط ماهرانه ویرایش شده است مارک ال. لوین، جورج مک نامی، و دانیل گرینبرگ، محاکمه شیکاگو 7: متن رسمی همچنین شامل پیش گفتاری است که توسط آن نوشته و خوانده شده است آرون سورکین، که اقتباس فیلم محاکمه ای را نوشت و کارگردانی کرد که از ابتدا در نتفلیکس پخش می شود 16 اکتبر 2020.

گرینبرگ افزود: “فیلم تا حدودی داستانی است ؛ مال ما [the transcription] نیست. هر دوی آنها در هر زمان جذاب تاریخ خواهند بود ، اما هرگز بیشتر از اکنون. این متن حول یک رئیس جمهور خودخواه است که معتقد است بالاتر از قانون است. یک دادستان کل که از وزارت دادگستری به عنوان یک نیروی حزبی استفاده می کند ؛ پلیس با ازدحام معترضان صلح جویانه ، با هل دادن ، چماق زدن و دستگیری آنها برای خفه کردن مخالفت ها ، نژادپرستی سیستمی که سیاهان آمریکایی را هدف قرار داده است. و کشوری قطبی که اختلافات عمیق آن برای بهره برداری رسیده است. بنابراین بله ، ممکن است ترامپ حتی از نیکسون خطرناک تر باشد ، اما مسائل به همان شکل باقی مانده است. “

اخبار مرتبط  Chuck E. Cheese با برنامه Kickoff مهد کودک خود ، منابع رایگان را برای دانشجویان در سراسر کشور به ارمغان می آورد

بازیگران استثنایی شامل استعدادهای مایکل بواتمن، جی او ساندرز، هولتر گراهام، جاناتان تاد راس، کوری بریل، گیبسون فریزیر ، پیت سیمونلی، ویکاس آدام، آنجلو دی لورتو، لیزا فلانگان، کته مازور، و ژاک روی، با خواندن لوین پیشگفتار خود.

سیمونز در مورد تولید گفت: “استودیوی ضبط در خانه (به لطف پسرم ، دانشجوی رشته موسیقی) این کار را کمی بیشتر از حد معمول دشوار کرد ، اما این از بسیاری جهات یک تجربه بی نظیر فوق العاده بود. از. من فکر می کنم من و دانیلز ممکن است تنها مدیرانی باشیم که به اندازه کافی بزرگ شده اند و می توانند The Chicago Seven را به یاد بیاورند. این کتاب را بدزدید، جایی … در یک جعبه. مگر اینکه شاید به سرقت رفته باشد. “

اخبار مرتبط  Levine Leichtman Capital Partners and Management Cafe Smoothie Tropical را خریداری کنید

کتاب صوتی توسط تهیه و کارگردانی شده است کریستینا زارافونیتیس با کمک کاردانی سازنده کلر تادوکورو. ویرایش و پس از تولید توسط دنی ملتزر، که همچنین به عنوان مهندس میکس ، با ویرایش اضافی توسط وسلی سوینن و نیکی بانک ماورر. تادوکورو و جان ورنر مدیریت اسکریپت انجام شده و تری هوگان مدیر ارشد تولید بود. مهندسان ضبط بودند جو سیمونز؛ مایک فاولر؛ بن دانیلز در استودیوی 2188 در دیترویت؛ سام پوپکین در استودیوی کسلر در کاتونا ، نیویورک؛ همچنین دون هافمن در Cityvox ، کاتلین کنته در CDM ، و مت راکر در Underground Audio ، همه مستقر در شهر نیویورک.

وی گفت: “ما بسیار مفتخریم که کتاب صوتی منتشر می کنیم که بی واسطه بودن این قسمت مهم در تاریخ آمریکا را به تصویر می کشد.” کریس لینچ، رئیس جمهور و ناشر ، سیمون و شوستر صوتی. “با سلام به تیم تولیدی ما ، که تلاش چشمگیر و جاه طلبانه آنها در میان همه گیر جهانی منجر به تجربه شنیدنی فراموش نشدنی جذاب شد.”

عنوان قبلی قصه های هافمن، این نسخه جدید ، به روز شده و گسترش یافته شامل پیشگفتار Sorkin ، شرح حال به روز شده از شرکت کنندگان اصلی و بخشهای اصلی متن 22000 صفحه ای است که شهادت 80 شاهد را به علاوه گزیده های مربوط به جلسات هیئت منصفه دولت و دفاع برجسته و نمونه سازی می کند. وکلا همه گفتگوها به زبان لفظی شرکت کنندگان در دادگاه است. هیچ یک از کلمات تغییر نکرده است. محاکمه شیکاگو 7: متن رسمی همچنین به عنوان شومیز تجاری و کتاب الکترونیکی از Simon & Schuster در دسترس است.

اخبار مرتبط  Taco Cabana® از طریق برنامه ناهار رایگان خود به تغذیه کودکان کمک می کند

درباره سیمون و شنیداری شوستر: سیمون و شوستر صوتی ناشران برجسته کتابهای صوتی با علاقه عمومی از جمله داستان های پرفروش ، داستان نویسی ، تجارت / امور مالی ، خودسازی ، الهام بخش ، برنامه های یادگیری زبان ، تولیدات اصلی کتاب صوتی و عناوین کودکان است. علاوه بر لیستی که شامل نویسندگان کم نظیر مانند مری هیگینز کلارک، وینس فلین، ارنست همینگوی، استفان کینگ، مایکل لوئیس، و دیوید مک کالو. سیمون و شوستر صوتی کتابهای صوتی تولید کرده اند که از سال 1989 برنده هشت جایزه گرمی و چهل و چهار نامزد گرمی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیمون و شوستر صوتی ، به وب سایت ما به آدرس www.simonandschuster.com/audio مراجعه کنید.

سیمون و شوستر یک رهبر جهانی در زمینه انتشارات با علایق عمومی است ، که به ارائه بهترین داستان ها و داستان های غیر داستانی برای مصرف کنندگان در هر سنی ، در همه قالب های چاپی ، الکترونیکی و صوتی اختصاص دارد. بخشهای آن شامل انتشارات بزرگسالان سیمون و شوستر ، انتشارات کودکان سایمون و شوستر ، سیمون و شوستر صوتی ، سیمون و شوستر دیجیتال و شرکتهای بین المللی در استرالیا، کانادا، و انگلستان. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما به آدرس www.simonandschuster.com مراجعه کنید.

منبع Simon & Schuster

لینک های مربوطه

http://www.simonsays.com