اولین نلی فورتادو “اوه ، نلی!” بیستمین سالگرد بزرگداشت نسخه جدید فقط دیجیتالی که در تاریخ 23 اکتبر منتشر می شود ، دارای پنج آهنگ پاداش ، شامل ریمیکس Timbaland “خاموش کردن نور” است

فورتادو به عنوان یک هنرمند نوظهور پاپ که مایل به استفاده از شانس است ، از همان اولین قطعه التقاط و مستقیم بودن غنایی خود را تأیید می کند. در “سلام ، مرد!” – “من خودم را در آینه نگاه می کنم” و می پرسم ، “آیا امروز حیاتی هستم؟” – او آلبوم را با ترکیبی ارکسترال از ضربات ظریف هیپ هاپ که دارای کوبه های لاتین و گیتار آکوستیک است ، باز می کند. با موضوعاتی مانند اعتماد به نفس (R&B “نوزاد دختر” را تحت تأثیر قرار داده است) و تعقیب رویاها (“راه Trynna Finda“) ، وی توانایی خود را در انتقال احساسات صادقانه با پیچیدگی غنایی و ابزاری به نمایش می گذارد.عشق من عمیق تر می شود، قسمت 1) با ضرب های گیرا و ریتم های پر سر و صدا که منجر به تلاقی بی نظیر دیگری از ژانرها و احساسات می شود. دیوانگی که موفقیت ایجاد می کند (“مهمانی”) با سرعت آرام ، صداهای لاتین و ملودی شیرین نقطه نظر می شود. در طول آلبوم ، او نوبت های غیرمنتظره ای را می گیرد در حالی که احساس قوی پیوستگی را حفظ می کند ، زیرا یک آهنگ با لطافت به آهنگ بعدی می رود.

اخبار مرتبط  در پاسخ به Covid-19 Pandemic ، کارآفرین مواد غذایی مستقر در میشیگان جک آرونسون تجارت شخصی کیسه های وعده های غذایی را با مؤلفه های خیریه راه اندازی کرد

نلی فورتادو برای بازی در “من مثل پرنده هستم” ، اولین جایزه Grammy® است که اولین آهنگ از سه تک است اوه ، نلی! در این پیست ، یک افتتاحیه سینمایی جای خود را به آیات متناسب ضرب و شتم و یک کر بزرگ به زیبایی می دهد که در آن او آرزو می کند برای نوعی آزادی که برچسب کنجکاوی او است. دومین تک آلبوم ، “Turn Off The Light” ، از آنچه به عنوان سبک سفر پاپ وی شناخته می شود و توانایی رپ در ضرب آهنگ های پیشرونده فقط برای ضربه زدن به نت های عالی ، بسیار کمرنگ است. سومین تک آهنگ او ، “Shit On The Radio (به یاد داشته باشید روزها)” به طرز ماهرانه ای حساسیت های هیپ هاپ او را با ملودی های سر به فلک کشیده و ضرب های سنگین متحد می کند و ترکیبی غیر قابل پیش بینی ارائه می دهد که کاملا پیام مهیبی را برای هرکسی که انگیزه های او را زیر سوال ببرد ، تنظیم می کند.

بر اوه ، نلی!، فورتادو میراث پرتغالی خود را جشن گرفت. پدر و مادرش به آنجا نقل مکان کردند کانادا از روستای آنها در پرتغال جزایر آزور. از زمان کودکی ، نلی غالباً در جشنواره ها و رویدادهای محلی آهنگ هایی از وطن والدین خود اجرا می کرد. در نوجوانی ، او روز در یک گروه موسیقی راهپیمایی ترومبون می نواخت و شب به یک فداکار هیپ هاپ هاردکور شکوفا می شد. او یک لباس سفر-هاپ به نام Nelstar تاسیس کرد و بر نویسندگی متمرکز شد. سرانجام توسط او کشف شد کریس اسمیت و جرالد ایتون (از پادشاهان فلسفه) در یک نمایش استعدادیابی در تورنتو. اگرچه ترکیب التقاطی او از پاپ ، هیپ هاپ ، بوسا نوا و عطر و طعم پرتغالی فراتر از طبقه بندی است ، اما اولین تک آهنگ او ، “من مثل پرنده هستم” موفقیت آمیز بود و نلی فورتادو به سرعت خود را به عنوان استعدادی خلاق که می خواهد از وضع موجود سرپیچی کند ، تثبیت کرد.

اخبار مرتبط  بینش در مورد صنعت مخمر در سراسر جهان تا سال 2025

20هفتم نسخه دیجیتال سالگرد اوه ، نلی! شامل 10 آهنگ جایزه است: پنج موردی که در نسخه ویژه 2008 به نمایش درآمدند و پنج آهنگی که اولین حضور دیجیتالی خود را در اینجا انجام می دهند. اولین انتشار او آهنگ های 1-12 است. آهنگ های 13-17 از نسخه ویژه است. آهنگ های 18-22 20 جدید استهفتم آهنگ های جایزه فقط دیجیتال سالگرد ، از جمله نسخه زنده “Baby Girl” و ریمیکس Timbaland “Turn Off The Light”. نسخه جدید فقط دیجیتالی فقط برای دیجیتال در دسترس است: https://nellyfurtado.lnk.to/WoahNellyDlx.

اخبار مرتبط  یک کارآفرین پیشتاز و پیشگام سریال ریگان خواستار بازگشت به مدنیت است

NELLY FURTADO WHOA ، NELLY! [20[20TH ویراستاری که فقط در سال انتشار می یابد]

1

هی آقا!

2

گه در رادیو (روزها را بخاطر بسپار)

3

دختر بچه

4

افسانه

5

من شبیه یک پرنده ام

6

چراغ را خاموش کن

7

راه Trynna Finda

8

مهمانی – جشن

9

خب خب

10

عشق من عمیق تر می شود قسمت 1

11

من گریه خواهم کرد

12

از تو ترسیده

13

I’m Like A Bird (نسخه صوتی)

14

عشق من عمیق تر می شود

15

I Feel You (با حضور استرو)

16

I’m Like A Bird (Nelly vs. Asha Remix)

17

گه در رادیو (روزها را بخاطر بسپار) (Dan The Automator Mix Version)

18

کودک دختر (زنده)

19

حزب (تجدید چاپ)

20

Turn Off The Light (Timbaland Remix)

21

I’m Like A Bird (سرود باشگاه Junior Vasquez)

22

اونده استاس

فیس بوک | توییتر | اینستاگرام | YOUTUBE | سایت اینترنتی

SOURCE UMe