یک جشن جهانی تجارت بزرگ با جمع آوری 2500 مارک روشنایی

این نمایشگاه با موضوع “Guzhen Lights up the World” با هدف “توسعه یک اکوسیستم صنعت روشنایی با راه اندازی محصولات هوشمند” ، کمک به شرکت ها برای دستیابی به یک چرخش پس از همه گیری COVID-19 و تسهیل ارتقا زنجیره صنعت از طریق بهبود اندازه نمایشگاه ، محتوا و خدمات در ابعاد مختلف برای تبدیل شدن به یک جشن نورانی با پوشش کامل انواع مختلف نمایشگاه ها ، خرید مستقیم ، تجارت مناسب و قیمت محصولات رقابتی.

یک سکوی نمایشگاه قوی از هشت مکان که زنجیره صنعت را پوشش می دهد

پس از شیوع همه گیری ، قبل از آغاز طلوع فجر ، بازار روشنایی در یک دوره کوتاه مدت قرار گرفت. با ظهور افزایش تقاضای بازار در نیمه دوم سال ، به ویژه در سه ماهه سوم ، نمایشگاه نورپردازی که در ماه اکتبر برگزار می شود ، مطمئناً فصل اوج صنعت روشنایی را به اوج جدیدی می رساند.

نگه داشتن جایگاه خود برای منبع یک خوشه صنعتی دارای ارزش 100 میلیارد RMB، GILF برای تعمیق حالتهای “همکاری بین نمایشگاههای بزرگ و روشنایی” ، “حمل و نقل شبکه” و “داشتن سالن های نمایشگاهی در جلو و کارخانه های پشت سر” از مزایای خود در مکان ، فضای تجاری و استعدادها استفاده کامل می کند. مرکز همایش ها و نمایشگاه های گوزن ، به عنوان مکان اصلی ، با 7 مکان فرعی دست به دست می شود (Lihe Lighting Expo Center ، Huayi Plaza، اتحاد ستاره، مرکز عصر روشنایی ، Besun Lighting Plaza ، Huayu Plaza و Streetlight City) برای ساخت GILF بزرگ. فضای نمایشگاه 8 مکان با ارائه 2500 غرفه دار با کیفیت بالا به بیش از 1.500.000 متر مربع می رسد. این شرکت برای ادغام و تلفیق بیشتر سیستم عامل های GILF و گسترش زنجیره خدمات نمایشگاهی با پلت فرم تجارت B2B DENGGLE.COM همکاری می کند.

GILF با توجه به تقسیم علمی مناطق نمایشگاه ، محبوبیت بیشتری در بین غرفه داران به دست می آورد

به منظور تحقق ادغام در طرح ، نمایشگاه های مارک های جامع روشنایی به طور سیستماتیک و علمی در محل اصلی نمایشگاه و نمایشگاه Guzhen تقسیم می شوند. نور تزئینی ، روشنایی مسکونی ، روشنایی فضای باز ، روشنایی تجاری ، لوازم جانبی روشنایی ، تجهیزات بر اساس مناطق نمایش داده می شوند. در محل اصلی یک سالن نمایشگاه روشنایی است که عمدتا محصولات نیمه تمام جریان و همچنین سالن نمایشگاهی را که صنایع بالادستی و پایین دستی را نمایش می دهد نمایش می دهد.

محل اصلی شرکت 845 نام تجاری ، از جمله روشنایی Chuanglite ، Puye Lighting ، Songpu Lighting ، Yuefeng Light ، Power Dark Power ، Zhongyi Lighting ، Zhenhui Fire Technology ، Sence Lighting ، Mingjian Lighting ، Kangmingsheng Technology of Changfang Group ، Microelectronics Micheelectronics Shanghai، Rongyu ماشین آلات هوشمند ، ماشین آلات Haoteng ، Hongxin Sheng Electric و Shengtang New Material & Technology.

اخبار مرتبط  کالاوای گلف از خانواده جدید و بزرگ Bertha B-21 خانواده وودز و آیرونز خبر داد

لازم به ذکر است که تحت مدل ادغام مرزی ، GILF با بازار جهانی روشنایی سازگار است تا پروژه های روشنایی هوشمند را معرفی کند و با مفهوم جدید سلامتی و کربن کم ، طرح های روشنایی کاملاً جدیدی را به خریداران ارائه دهد. با هدف ارتقا home توسعه خانه های هوشمند به صورت همه جانبه و ارائه راه حل های سیستم هوشمند یک مرحله ای برای صنعت روشنایی ، یک منطقه هوشمند برای روشنایی خانه های هوشمند به منظور رونق گسترده محصولات و فناوری های جدید ایجاد شده است.

علاوه بر این ، مناطقی برای نورپردازی های هدف خاص برای نمایش نمایشگاه هایی با عملکردها و اهداف خاص در حالت زنده ، مانند نورپردازی باغبانی ، روشنایی آموزش ، روشنایی اتومبیل و روشنایی خارج از شبکه تنظیم شده اند.

برای مکانهای فرعی ، مرکز نمایشگاه نورپردازی Lihe ، جشنواره جهانی خرید هنر نورپردازی جهانی (فصل افتتاحیه) را با 517 غرفه دار از جمله زندگی دیموند، Dongyun Daguan ، Kaersidu ، Kashe ، Kinglong Lighting و Zhizhuo. Huayi Plaza جشنواره جهانی نورپردازی را به طور مشترک با 300 غرفه دار از جمله Huiyi Lighting ، Osgona ، WSGE5 LED ، Raynice و ASWAT برگزار خواهد کرد. اتحاد ستاره کنفرانس محصول جدید پاییز 2020 را برای برگزار خواهد کرد مارک های Star Alliance با 400 شرکت بزرگ ، از جمله بلا ، داتانگ گونگ ، Shejian ، Kaiyuan و سانتان روشنایی. عصر روشنایی از 110 غرفه دار از جمله Gabbiani ، Jinzhiyuye و Shuijingfang استقبال خواهد کرد. Besun Plaza از 39 غرفه دار از جمله Ausdena ، Kanidi و Kabinchuagnyou استقبال خواهد کرد. Huayu Plaza، یک مرکز خرید سبک چینی ، جشنواره فرهنگی پاییز چینی 2020 را به طور مشترک با 28 غرفه دار نور چینی برگزار می کند ، در میان آنها Oudili ، Kangnaixin و Tangqing وجود دارد. Streetlight City از 85 غرفه دار مشهور از جمله نورپردازی Kehang ، روشنایی Quanhui و روشنایی Tongde استقبال خواهد کرد.

تلاشهای بزرگی در جهت ارتقا Design طراحی اصلی و توسعه قطبهای لامپ هوشمند انجام می شود

در زمینه شهرهای هوشمند + ساخت زیرساخت های جدید ، تعداد زیادی پایگاه 5G ساخته خواهد شد چین، و ساخت تیرهای نوری هوشمند می تواند به طور موثر هزینه ها را کاهش دهد و کارایی عملیات کلی شهر را بهبود بخشد ، و کارایی مدیریت شهری را بیشتر ارتقا دهد.

GILF به عنوان یک پلتفرم نمایشگاهی که به راهنمایی برای ارتقا industrial فناوری صنعتی اختصاص یافته است ، به طور فعال از هر فرصتی در صنعت روشنایی هوشمند برای توسعه قطب های نور هوشمند استفاده کرده و گرایش 5G و ساخت زیرساخت های جدید را در Guzhen دنبال کرده است ، “خرید چراغ های خیابانی هوشمند و راه اندازی برنامه های آزمایشی 5G در گوژن”.

اخبار مرتبط  شرکت Cansortium پیشرفت های بیشتر در مورد ابتکارات استراتژیک را اعلام کرد

در همین حال ، GILF طرفدار طراحی اصلی است و غرفه داران را ترغیب می کند تا آخرین محصولات اصلی خود را که عمدتا در محصولات اصلی اصلی شخصی سازی شده ، سفارشی ، مدولار و متنوع قرار دارند ، به نمایش بگذارند. همچنین به نوآوری و اصلاح محصول در دوره اپیدمی توجه دارد و خرد و خلاقیت مرزی را به طور جامع به نمایش می گذارد. چین صنعت روشنایی. Zhongshan سریع-track مرکز اجرای IP (ZFIPEC) یک ایستگاه کاری در نمایشگاه ایجاد کرد تا از حقوق مالکیت معنوی به طور همه جانبه محافظت کند.

توسعه صنعت را به صورت آنلاین و آفلاین ارتقا دهید و با راه اندازی خدمات سفارشی هماهنگی تولید و بازاریابی دقیق را تحقق بخشید

با توجه به اینکه بسیاری از خریداران خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر قادر به بازدید از نمایشگاه نیستند ، برنامه خرید آنلاین میزبان همزمان با نمایشگاه آفلاین برگزار می شود تا فرصتی برای تجارت و ارتباط بی وقفه شرکت های چینی با خریداران جهانی فراهم شود.

در مارس سال جاری ، GILF یک نمایشگاه آنلاین ابتکاری با نام Lighting e Fair را در بستر تجارت B2B Denggle.com راه اندازی کرد تا غرفه داران و خریداران را در ابر جمع کند. در ماه اکتبر ، نمایشگاه آنلاین خریداران جهانی خریدار سه گانه نمایشگاهی دیگری را راه اندازی کرد: نمایشگاه کارخانه ، غرفه در محل و B2B Denggle.com-EZBUY. با حضور 2500 غرفه دار همزمان در نمایشگاه و آفلاین ، این فعالیت به خریداران این امکان را می دهد تا از نمایشگاه به صورت آنلاین بازدید کنند و بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و مکانی با تأمین کننده ارتباط برقرار کنند و یک پنجره نمایشگاه سه بعدی برای شرکت های صادراتی ایجاد می کند تا بتوانند بدون درز با خریداران خارج از کشور ارتباط برقرار کنند ، بنابراین تجارت کارآمد و سریع بین طرفین عرضه و تقاضا را ترویج می کند.

پلت فرم خرید جدید EXBUY ترکیبی از پیشنهاد داده های بزرگ با غربالگری دقیق دستی برای انتخاب تامین کنندگان منطبق برای خریداران از هزاران تولید کننده با کیفیت بالا است. با این کار ، خریداران موجبات آزار و اذیت محصولات غربالگری را فراهم می کند و به کاهش هزینه ها و بهبود کارایی شرکت کمک می کند. بسیاری از تأمین کنندگان حتی با ارائه محصولات و قیمت به خریداران مراجعه می کنند.

رویدادهای پخش زنده و انجمن های شگفت انگیز روند ایدئولوژیکی جدیدی را تعیین می کنند

GILF به راهنمایی نوآوری و ارتقا and و هدایت روند صنعت متعهد شده است. گردهمایی های شگفت انگیزی که در طول نمایشگاه برگزار می شود ، متخصصانی از بخش های بالایی ، میانی و پایین صنعت و همچنین فن آوری های جدید ، حالت های جدید و مناطق دیگر را جمع می کند تا آخرین روندها و چشم اندازهای صنعت روشنایی را با آنها به اشتراک بگذارد و زنجیره سیاست ها را بهینه کند ، زنجیره اطلاعات ، زنجیره سرمایه و زنجیره صنعتی صنعت ، بنابراین نسخه به روز شده ای از نمایشگاه بین المللی ایجاد می شود.

اخبار مرتبط  تأثیر COVID-19 در کوتاه مدت و میان مدت در بازار جهانی شراب

آنها شامل مجمع توسعه صنعت قطب نور هوشمند 5G + ، سمینار کیفیت و ایمنی لامپ ها برای دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه در استان گوانگدونگ و کمپین ارتقا Quality کیفیت بیمارستان های تجهیزات الکتریکی روشنایی گوانگدونگ ، مجمع نوآوری روشنایی کشاورزی ، سالن صنعت روشنایی “خانه هوشمند به نفع آینده است” و هفتمین کنفرانس پیشگامان LED.

علاوه بر همایش های کنفرانس و کنفرانس های انتشار محصولات جدید که در مکان اصلی و مکان های فرعی برگزار می شود ، GILF یک سری سخنرانی های آنلاین در مورد صنعت روشنایی با عنوان “Denggle on Line” به طور مشترک با کالی-light.com ، که ایده های جدیدی برای تحول و توسعه صنعتی از طریق پخش وب قبل از رویداد و پخش مستقیم در طول نمایشگاه ارائه می دهد.

اقدامات بهینه سازی و به روزرسانی جامع خدمات نوآورانه ، ایمن و صمیمی را تسهیل می کند

در چنین رویدادی جهانی که هزاران خریدار را جمع می کند ، پشتیبانی از خدمات و کار بسیار مهم است. به منظور مهار م theثر اپیدمی و اطمینان از ایمنی و سلامت همه شرکت کنندگان ، GILF سیستم پیش ثبت نام خود را با اضافه کردن روند ثبت نام واقعی با توجه به الزامات مکانیسم مشترک پیشگیری و کنترل شورای دولتی. تمام افرادی که به نمایشگاه وارد می شوند باید مراحل ثبت نام و شناسایی چهره را انجام دهند. هر کس باید کارت شناسایی خود را قبل از ورود به سایت ارائه دهد.

این نمایشگاه برای بهینه سازی خدمات اتوبوس شاتل رایگان بین فرودگاه بایون ، فرودگاه ژوهای ، گوژن ، ایستگاه راه آهن شیاولان و مکانهای اصلی و فرعی ادامه خواهد داشت. خدماتی مانند مراقبت های پزشکی ، هشدار ، تحویل سریع ، محل نگهداری چمدان ، شارژ تلفن همراه ، تأمین آب آشامیدنی ، ترجمه و پذیرایی غیر رسمی در مکان ها موجود است. خریداران خارج از کشور همچنین ممکن است از ناهار و خدمات رایگان در سالن VIP لذت ببرند.

با گسترش بیشتر تقاضاها در داخل و خارج کشور ، تلاش همه جانبه ای خواهیم کرد تا ضمن حفظ جایگاه منبع خوشه های صنعتی روشنایی ، محصولات با کیفیتی را برای کل جهان فراهم کنیم. ما منتظر دیدن شما در تاریخ 25 ام هستیم چین (Guzhen) نمایشگاه بین المللی روشنایی از 22 تا 26 اکتبر 2020!

وب سایت: www.denggle.com
فیس بوک:guzhenlightingfair

SOURCE Guzhen Lighting Expo Co.، Ltd

لینک های مربوطه

http://www.denggle.com