Ecolog International و Treox به نیروهای خود پیوسته اند تا راه حل ضد عفونی 4.0 Ecolog را در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 بهبود دهند

EDS-4.0 ، که بخشی از راه حل سازگار با محیط زیست Ecolog است ، هدف از این کار را با ارائه یک محلول شفاف است که همچنین از یک ماده فعال 100٪ غیر قابل تجزیه ، غیر شیمیایی و سبز استفاده می کند ، به طور قابل توجهی بهداشت فرایند و ضد عفونی صنعتی را بهبود می بخشد. . این شرکت به منظور افزایش بهره وری و ظرفیت با احتیاط و با ارائه سطح بالایی از مراقبت و ایمنی در حال بحث و گفتگو با بخش صنعت است.

اخبار مرتبط  بازار سیستم نوار نقاله به ارزش 10.6 میلیارد دلار تا سال 2025

ضدعفونی کننده ماده مؤثر Treox D به سرعت ویروسها ، باکتریها ، میکروبها و سایر میکروارگانیسم ها را از بین می برد و مقاومت و جهش را تحمل نمی کند. این ماده فقط حاوی عناصر فعال و یونیزه شده آب و نمک بوده و غیر سمی ، غیر تحریک کننده ، سازگار با محیط زیست و بسیار مؤثر است. تأیید شده توسط مؤسسات مختلف ، این راه حل که در آلمان ساخته شده است ، نتیجه چندین سال تحقیق و آزمایش است.

اخبار مرتبط  دو سال پس از طوفان مایکل ، نشانه هایی از بهبودی وجود دارد اما کارهای بیشتری باید انجام شود

در اظهارات خود در مورد این همکاری ، علی وزوایی ، مدیرعامل گروه Ecolog International گفت: “ضد عفونی فرکانس بالا و بهبود فرایندهای بهداشتی به بخشی جدایی ناپذیر از استمرار اقتصادی و اجتماعی تبدیل خواهند شد. استفاده از محصولات نوآورانه مانند ماده فعال Treox D به ما کمک می کند تا راه حل های خدمات خود را با ایمن ترین و پایدارترین راه ، بدون آسیب رساندن به مردم یا سیاره زمین ارائه دهیم. ”

اخبار مرتبط  مارک های هاچ بیوتی تعهد خود را برای دموکراتیک سازی روند با خرید لوازم آرایشی دانکن گسترش می دهد

مارک هاینکینگبنیانگذار و مدیرعامل شرکت Treox Industry GmbH گفت: “ما از این همکاری با یک شرکت ارائه دهنده خدمات پیشرو مانند Ecolog بسیار خرسندیم. با دستیابی و قدرت جهانی اکولوگ ، ما قادر خواهیم بود به جوامع و صنایع بیشتری خدمت کنیم. ”

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1159962/Ecolog_Social.jpg

تماس با:
Ecolog International
تلفن : +971 (0) 42994500
[email protected]
www.ecolog-international.com

SOURCE Ecolog International

پاسخی بگذارید