انجمن هنرمندان نقاشی دهان و پا ، MFPA ، پیام ویژه ای را در روز جهانی شستن دست برزیل به اشتراک می گذارد – Português English English English English Français

بهداشت دست یکی از مهمترین عناصر برای جلوگیری از شیوع عفونت ها محسوب می شود. هشتگ #NoHandUnwashed معنی را تکرار می کند و تشخیص می دهد که بهداشت بدون تبعیض است. MFPA ، از مأموریت Savlon Swasth India Mission در هند ، موضوع جهانی بهداشت دست امسال را در یک همکاری منحصر به فرد و الهام بخش جشن می گیرد.

خانم سواپنا آگوستین، یک هنرمند معروف نقاشی با پا از MFPA ، هند ، چشم انداز هیجان انگیزی را برای آشکار کردن جنبش # بدون دست بدون شستشو ارائه می دهد. خانم آگوستین به عنوان قهرمان اصلی ، پیامی نیرومند و الهام بخش را منتقل می کند. واقعیت داشتن ظرفیت متفاوت مانع از رعایت بهداشت بهداشت دست توسط یک هنرمند نمی شود و مشاهده زندگی روزمره وی این گفته را تقویت می کند. این فیلم پاسخ عاطفی به درخواست ساده جذب و شستن دست را به یک عادت بدل می کند.

فیلم را اینجا ببینید: https://www.youtube.com/watch؟v=Rl5Nb3wcgVU&feature=youtu.be

این مشارکت گامی به جلو در تکرار فرهنگ بهداشت دست برای یک کشور سالم است و اعتقاد اصلی ماموریت Savlon Swasth India را در ادامه تشویق به تغییر رفتار در رابطه با شستن دست افزایش می دهد. ده هنرمند مشهور نقاشی دهان و پا در سراسر هند در حال ایجاد تفسیر منحصر به فرد خود از جنبش # NoHandUnwashed هستند که از 15 اکتبر در سیستم عامل های اجتماعی نشان داده می شود. Savlon Swasth India از مجموعه هنرمندان حمایت می کند و همچنین منابع خود را به MFPA ، بنیاد آموزش هنرمندان در هند کمک می کند.

اخبار مرتبط  کافه مدیترانه ای تازیکی مورد جدیدی را تبلیغ می کند - 3 پنیر Mac & Cheese در پاییز

صحبت کردن در مورد این روش منحصر به فرد تشویق شستن دست ،آقای بابی توماس، رئیس عملیات برای MFPA ، هند گفت: “این اولین بار است و ما خوشحالیم که با یک برنامه متعهد مانند ماموریت Savlon Swasth India همکاری کرده ایم تا دیدگاه دیگری در این روز جهانی شستن دست داشته باشیم. جامعه هنرمندان MFPA در این جهان در سراسر جهان متحد هستند با همه گیری مبارزه می کند و همه را تشویق می کند که شستن دست را به یک عادت غیر قابل تعویض تبدیل کنند. این فیلم با بیان زیبایی اهمیت شستن دست را برای همه برجسته می کند. ”

اخبار مرتبط  4Front تاریخ مالی سال 2019 و تاریخ تماس و کنفرانس را اعلام می کند

همان ساتپاتی، مدیر اجرایی تجارت محصولات مراقبت شخصی ، ITC Limited ، “وی افزود:” هنرمندان MFPA فوق العاده با استعداد هستند و این همکاری مأموریت Savlon Swasth India را برای آموزش ، تشویق و الهام بخشیدن به تغییرات رفتاری در رابطه با شستن دست تقویت می کند. چه ایجاد چوب های گچ تمیزکننده دست مشهور برای تشویق شستشوی دست کودکان یا معرفی اولین بسته بندی مجهز به خط بریل برای اطمینان از دسترسی آسان ، Savlon Swasth India متعهد به ساختن جهانی عادلانه است. هشتگ #NoHandUnwashed این سفر فراگیر و حمایتی را ادامه می دهد تا بهداشت دستها را برای همه در اولویت قرار دهد.

انجمن نقاشان با دهان و پا (MFPA)

MFPA یک انجمن بین المللی از هنرمندان دارای معلولیت است که به دلیل کمبود دست ، با دهان یا پاهای خود هنر خلق می کنند. این انجمن با بیش از 800 هنرمند در 74 کشور جهان به عنوان بستری در اختیار اعضای خود قرار می دهد تا از طریق فروش آثار هنری خود راهی بی نظیر ، صادقانه و ایمن برای زندگی کسب کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به https://imfpa.org/ مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Mister Car Wash با دستیابی به هفت مکان شستشوی اتومبیل رد پای واشنگتن خود را دو برابر می کند

ماموریت Savlon Swasth India:

برنامه ITC Savlon Swasth India Mission از ابتدای تأسیس خود در سال 2016 در ترویج تغییرات رفتاری در رابطه با تمیز کردن دست و بهداشت پیشگام بوده است. این برنامه با بیش از 15000 مدرسه در 82 شهر و تقریبا 5.6 ​​میلیون کودک به آن رسیده است. رویکرد نوآورانه این برنامه در حال انجام موفقیت قابل ملاحظه ای را برای کمک به القای عادت های بهداشتی دست در کودکان دبستانی فراهم کرده است. ITC Savlon به عنوان مرکزی برای نوآوری در طراحی و ارتباطات ، ابتکارات مختلفی را مانند چوب های گچ دست سالم Savlon و گارد Savlon ID برای آموزش و تشویق بهداشت دست در طول سالها آغاز کرده است.

تماس مطبوعاتی:

ساحلی چترجی
ITC محدود
[email protected]
91-9163323848

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1313460/NoHandUnwashed_Movement.jpg

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1313461/Savlon_MFPA_Logo.jpg

منبع ITC محدود

لینک های مربوطه

www.itcportal.com

منبع ITC محدود